wmaraci reklam

Instagram her gün 1 günlük engel koyuyor neden?

10 Mesajlar 1.797 Okunma
wmaraci reklam

gokenim gokenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğraf, Grafik, Radyoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)
Selamunaleyküm arkadaşlar,

Nişanlımla ortak kullandığımız bir gezi bloğumuz var 1.7k hesap. Takibe takip kastım ben onu ama çok sık takip yapmıyorum bi gün yaparsam 1 hafta sonra bidaha yapıyordum. Sonra takipten çıkma uygulamasından da çıkıyordum. 2 hafta önce bu takipten çıkma uygulamasındayken hesabımı kitledi instagram ve şifremizi değiştirmemizi söyledi. Şifreyi değiştirdik fakat bundan sonra olanlar oldu. Her gün bize 1 günlük engel veriyor. 1 kişinin 1 gönderisini beğeniyoruz. 2. gönderiyi beğenirken 1 günlük engel veriyor. Aynı şekilde yorum ve takipte de böyle. Sebebi ne olabilir?

Aklıma gelen ihtimaller:
1- Takipten çıkma uygulamasında hesabım hala açık (bunu yazarken aklıma geldi çıkış yaptım şimdi bi de böyle deneyeceğim)
2- Nişanlımla farklı cihazlarda aynı hesabı kullandığımız için
3- Takibe takip yaptığım için (ancak bunu spam oluşturacak şekilde yapmadığımdan eminim)

Selamunaleyküm.
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

luchadorr luchadorr Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 3 / 24
  • Ticaret 4, (%100)
Aynı durum bende de söz konusu,10 gündür uyguluyor bende ki problemi.İnstagram desteğe mail attım ama sonuç alamadım.Konu da takipteyim..

Muhammedalican Muhammedalican Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 252
  • Beğeniler 72 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
gokenim

Merhaba hocam;

Öncelikle nereden bakarsak bakalım yaptığınız iş etik değil bu yüzden otomatik olarak algoritmalar tarafından anlaşılıp engel yemeniz normaldir. Bunu sadece sizin için söylemiyorum genel olarak belirtiyorum.

Bunun dışında farklı cihazlarda aynı hesabı kullanmak spam durumuna sokmaz çünkü ben 3 farklı cihazda hesap kullanıyorum ve şuana kadar hiç böyle bir durumla karşılaşmadım.

En büyük etken takibe takip yapmanız bu sizin 1 gün yapıp 1 hafta yapmamanız ile ilgili bir durum değil bunu zaten 1 gün bile yapsanız belli bir limit sonrası engel yersiniz. Diğer etkende belirttiğiniz farklı programlar üzerinden işlemler hiç tavsiye etmem ve önermem. Güvenlik ve kişisel bilgilerinizin ve hesabınızın daha sonra tamamen kapatılmasına neden olabilir.

Daha organik bir şekilde takipçi kazanmanızı tavsiye ederim.

• Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)
Muhammedalican

Ya elbetteki etik değil ancak maalesef instagramda şu ortamda organik yollarla büyümek biraz zor artık.

Bu kullandığım takipten çıkma programı da aslında çok bilindik Takipçiler+ Plus programı çok zamandır kullanıyorum ben kendi hesabımda da aynı şeyleri uyguladım 2 senelik hesabım ancak hiç böyle şeyler olmadı onda hala da açık hesabım.

Artık reklam falan bi şeyler yapıp bi yol izlemeye bakayım bari
Muhammedalican

kişi bu mesajı beğendi.

Selamunaleyküm.
wmaraci

• Üyelik 25.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 252
  • Beğeniler 72 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
gokenim

Reklamlar ile ilerlemeniz hem size daha sağlıklı kullanıcı hem de etkileşim açısından daha verim sağlayacaktır.

Belirttiğim gibi farklı cihazdan kaynaklanmıyor geriye 2 seçenek kalıyor bana kalırsa %85 takibe takiptendir.

• Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)
Muhammedalican reklam konusunda nasıl bi yol izlemeliyim peki bi fikrin var mı dostum? Sayfalardan mı reklam almalıyım yoksa instagramın kendi sponsor reklamlarını mı kullanayım?

Selamunaleyküm.

• Üyelik 25.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 252
  • Beğeniler 72 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
gokenim

Siz kendi sayfanız üzerinden reklam vermeye başlayın daha iyi olacaktır. İnstagram adresinizi yazın kontrol edip bilgi vereyim size.
gokenim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)
https://www.instagram.com/musaityerdegezecekvar/

buyur dostum Muhammedalican

Selamunaleyküm.

• Üyelik 25.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 252
  • Beğeniler 72 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
gokenim

Oldukça güzel bir çalışma yapıp iyi yerlere gelebilir size birkaç önerim olacak.

-Şehir veya ilçe ile ilgili nereyi tanıtım yapacaksanız oranın küçük detaylı 2-3 saniyelik 3-4 videodan oluşan 10-15 saniyelik video düzenleyin.
- Resimler net ve ilgi çekici olmasına özen gösterin.
- İlk postta gideceğiniz yerin ismini resim içerisinde belirtin.
- Post çıkışını her gün en az 1 adet ekleyecek şekilde sürekli güncelleyin ve hikayeye aynı şekilde ekleyin. (Hikaye için resim ve videolarınızı hikaye boyutuna göre ayarlayıp o şekilde hikayeye eklemeniz daha etkili olacaktır.
-İmkanınız varsa ayda 1 kere çekiliş yapabilirsiniz. Çekiliş ile gezilecek yerler kitabını hediye edebilirsiniz.

-Reklam verecekseniz yazı içeriği olmayan kullanıcı için güzel duyguları ön plana alacak resim veya video üzerinden reklam çıkın. (Tavsiyem 10-15 saniyelik belirttiğim video reklamlarıdır.)
- Bunun dışında farklı hesaplar üzerinden reklam çıkışı yapacaksanız. Öncelikle etkileşimli sayfa olmasına ve sizin için uygun kullanıcıya sahip olmasına gerektiğini unutmayın.
gokenim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)

Muhammedalican adlı üyeden alıntı

gokenim

Oldukça güzel bir çalışma yapıp iyi yerlere gelebilir size birkaç önerim olacak.

-Şehir veya ilçe ile ilgili nereyi tanıtım yapacaksanız oranın küçük detaylı 2-3 saniyelik 3-4 videodan oluşan 10-15 saniyelik video düzenleyin.
- Resimler net ve ilgi çekici olmasına özen gösterin.
- İlk postta gideceğiniz yerin ismini resim içerisinde belirtin.
- Post çıkışını her gün en az 1 adet ekleyecek şekilde sürekli güncelleyin ve hikayeye aynı şekilde ekleyin. (Hikaye için resim ve videolarınızı hikaye boyutuna göre ayarlayıp o şekilde hikayeye eklemeniz daha etkili olacaktır.
-İmkanınız varsa ayda 1 kere çekiliş yapabilirsiniz. Çekiliş ile gezilecek yerler kitabını hediye edebilirsiniz.

-Reklam verecekseniz yazı içeriği olmayan kullanıcı için güzel duyguları ön plana alacak resim veya video üzerinden reklam çıkın. (Tavsiyem 10-15 saniyelik belirttiğim video reklamlarıdır.)
- Bunun dışında farklı hesaplar üzerinden reklam çıkışı yapacaksanız. Öncelikle etkileşimli sayfa olmasına ve sizin için uygun kullanıcıya sahip olmasına gerektiğini unutmayın.

Teşekkür ederim söylediklerinizi dikkate alacağım
Muhammedalican

kişi bu mesajı beğendi.

Selamunaleyküm.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al