wmaraci reklam

İnstagram hesabım ne kadar eder

5 Mesajlar 828 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Creyt Creyt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Özel sektör
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ç** D**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
12k ve 124k instagram hesabı ve 173k hesap ne kadar eder sizce ?

173k hikaye izlenimi 4-5k
124k hikaye izlenimi bazıları 500 bine kadar çıkmış durumda ama stabil 10 k felan
12 k tamamen bot hesap

wmaraci
reklam

etkiliadam etkiliadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 251
  • Beğeniler 28 / 51
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam benim aylardır kullanmadığım 90k'lık hesabımdan geçen bir story attım, bu kadar ölü olmasına rağmen 10-15k aldı. Yani normal bir sayfa en azından takipçisinin %20'si kadar hikaye izlenmedi, %40'ı kadar da paylaşım erişimi almalı.

O yüzden 173K'lık sayfanı ve 12K'lık sayfanı tamamen bot fiyattan satabilirsin. Ama burda şunu da unutma. Şuan benim de elimde 180k bir bot hesap var birkaç bin izlenme alan. Bot takipçi fiyatı 6-8 TL' minimum. Fakat ben satarken 1k 10-15tl arası hesaplıyor botu bile. Çünkü Bu hesabın takipçisi sabitlendi, düşmeme garantili. Yani biri kalkıp 170k bot satın alsa 3 ay sonra 100k altına düşeceği kesin, ama hazır hesapların bu riski yok. O yüzden 173K, sabit takipçili bot hesabı minimum 2000 üstü fiyata satabilirsin.

124K olan hesabının erişimi ortalamanın altında ama en azından kötü gibi durmuyor. Paylaşımları 30-40bin erişim ve en azından 2-3k like alıyorsa güzel bir fiyattan satabilirsin. Burda kategorisi önemli, düz bir mizah sayfası ise 3-4binlerden gidebilir. Ama niş bi kitleye hitap eden ve kategorisinde bilindik bir sayfaysa 5bin üstüne satılabilir.

12k hesaba girmiyorum bile. 50 TL yaz, alan olursa ver.

mehmetakiff mehmetakiff Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Sağlık
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
174k hesabınızın takipçi izlenme oranı çok düşük bu yüzden değerli bir hesap değil ama 124k hesabınızın değerleri fena sayılmaz. Teklif usulü bir satış politikası da uygulayabilirsiniz.

mahmutbey mahmutbey hmm. Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Konaklama İşletmeciliği F. #YA
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 18 / 25
  • Ticaret 2, (%100)
Bot hesaplar bile değerli piyasaya takipçi gelmediği sürece ucuzdan satmamanızı öneririm bana göre

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ahturkoz ahturkoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 111 / 60
  • Ticaret 1, (%100)
Şurada 2 3 K takipçi atacağız anamız ağladı paramız parça pinçik oldu denemediğimiz panel kalmadı.

Soruyoruz takipçi şuanda atablirmiyiz aktif mi aktif diyorlar parayı yükleyince 3 5 gün uğraşıyoruz 1 haftadır her gün uğraştığım panelden 1 K zor takipçi atmışım. O yüzden bot hesaplarıda hiç ucuza verme 1 K - 15 TL para versek bile takipçi atamıyorlar. Dün 1K takipçi attım sabaha 500 600 tanesi geri gitmiş.

Satacaksan ucuza verme bence !

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al