wmaraci reklam

Instagram'dan satış yapmak istiyorum - Ticarete atılmak istiyorum

17 Mesajlar 3.298 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ozgunatiikk ozgunatiikk Bizi Finaller Bitirdi :) Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 84 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Dostum nişanlım dediğine göre kayınbabanla aran biraz vardır diye düşünüyorum para cebinde kalsın babanın mallarını al sen instagram üzerinden sat onun vdsini kullan niye babana rakip oluyorsun :) İlk olarak böyle başla baktın iş yapıyorsun hayırlı damat vasfıda veriliyor bedava :D
gokenim

kişi bu mesajı beğendi.

Boyunuzdan büyük işlere kalkışın.
wmaraci
reklam

Markamen Markamen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek E ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 29 / 16
  • Ticaret 1, (%100)
Öncelikle merhaba,
Önce ne satacaginiza karar vermeniz gerekiyor. Sonra tedarikçi bulmanız gerekiyor. E ticaret sitesini önermiyorum ilk etap için. Instagram ve Facebook üzerinden yapmanızı tavsiye ederim, bir ikincisi satacaginiz ürünün hangi yaş araligina cinsiyetini analiz edip ona göre aksiyon almalısınız. Zira her yaş grubu instagrama girmiyor bu sadece bir örnek. Reklam bütçesi cuzri miktarda olsa ayırmanız gerekiyor. 3 bin TL lik bir yatırımın herşey yolunda gitse bile size getirisi masrafları çıktıktan sonra 1200 TL anca kalır %100 kar marjı bırakan bir ürün için. Şirket kurmanıza vergi mükellefi olmaniza gerek yok ilk etap için kargo başına 5 TL gibi cuzri komisyon alıp tahsilatı gönderi yapan aracı kargo şirketleri var, onlarla çalışabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. Şu virüs olayını atlatmadan yatırım yapmanızda doğru olmaz bence.
gokenim

kişi bu mesajı beğendi.

gokenim gokenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğraf, Grafik, Radyoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)

Sedat016 adlı üyeden alıntı

şöyle düşün toptancu buldun fiyatlar uygun toptan alman için ve çeşit olsun diye zaten minimum 1000 tl yi gözden cıkaracaksın bu ürünler sana ulaştı kargo su var sürat kargo paketi aldım diye düşünürsün ee müşteriler a ürüne yoğunlaştı b ürün elinde patladı ne olacak ? sattığın ürüne göre ambalaj kısmı da var matbaaya yaptırırım dersin ee matbaa senden çok ambalaj yapmanı talep edecek 3-5 ambalaja yanaşmayacak vergisi vergi kaydı cart curt butik satışı yapan hesaplar var satılık onlardan alırım hazır müşterisi var diye düşünürsün zaten 10 kişinin 9 u ürün satamadığu için insta hesabını satar ama sana ürün satamadığım için satışa çıkardım demez bahane türetir. vede rekabet ortamı çok sıkıntılı son yıllar herkes ticarete atıldı ciddi bütçesi olanlar yatırım yaptı sabretti müşteriyi oluşturdu sıfırdan oluşum düşük bütçe ile aksine borçlanırsın ben hatayı yaptım sen yapma

SMMPANEL adlı üyeden alıntı

Biz iki arkadaş yapmıştık

- Ürünleri Facebook Toptancı Grupları Var oralardan alabilirsiniz

- Kar oranı sizin pazarlamanıza bağlı 3 İplik Sweatshirte 15-20₺ Veriyorsunuz tüm butiklerde mevcut 50-60₺ ye satabilirsiniz.Ayakkabı da da durum aynı

sineer adlı üyeden alıntı

Shopier ile mng ve yurtiçi kargo firmaları ile uygun fiyata kargo lama imkanı var hem kredi kartı ile tahsilat yapın hemden kargo anlaşmanız olsun.

aayineben adlı üyeden alıntı

Şahıs şirketi olman lazım. Şahıs şirketini kendin de açabilirsin. Malı müşavir açsın diyorsan ilk baştan 400-600 tl alır sonra her ay 75-75 şahıs şirketini kendin açıp sonradan muhasebeci veya mm tutabilirsin. Ayrıca kadınlar da 3 yıla kadar vergi alınmıyor çok ayrıcalıklı ona da bakabilirsin. Veya genç girişimci olayı var ondan yararlanabilirsiniz

Peki şirket kurmadan ilk etapta biraz satış yapmaya çalışsam nasıl olur? Sayfa hazır mesela gidip mal alıp sayfaya resimlerini koyup reklamı bassam, bi süre denesem bakayım getirisi nedir vs. Sıkıntı olur mu bu durum? Kesinlikle vergi kaçırma vs değil niyetim sadece önce bi önümü görmek istiyorum getirisi olacak mı bakmak istiyorum çünkü çok imkanım yok yatırım yapabilecek çok param yok arkadaş 5000tl vergiden bahsediyor

Selamunaleyküm.

• Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)

ozgünatik adlı üyeden alıntı

Dostum nişanlım dediğine göre kayınbabanla aran biraz vardır diye düşünüyorum para cebinde kalsın babanın mallarını al sen instagram üzerinden sat onun vdsini kullan niye babana rakip oluyorsun :) İlk olarak böyle başla baktın iş yapıyorsun hayırlı damat vasfıda veriliyor bedava :D

o da iyiymiş ama kendim bir şeyler yaparsam daha çok göze girerim kimseye yamanmış gibi olmak istemem :D

Selamunaleyküm.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)

Markamen adlı üyeden alıntı

Öncelikle merhaba,
Önce ne satacaginiza karar vermeniz gerekiyor. Sonra tedarikçi bulmanız gerekiyor. E ticaret sitesini önermiyorum ilk etap için. Instagram ve Facebook üzerinden yapmanızı tavsiye ederim, bir ikincisi satacaginiz ürünün hangi yaş araligina cinsiyetini analiz edip ona göre aksiyon almalısınız. Zira her yaş grubu instagrama girmiyor bu sadece bir örnek. Reklam bütçesi cuzri miktarda olsa ayırmanız gerekiyor. 3 bin TL lik bir yatırımın herşey yolunda gitse bile size getirisi masrafları çıktıktan sonra 1200 TL anca kalır %100 kar marjı bırakan bir ürün için. Şirket kurmanıza vergi mükellefi olmaniza gerek yok ilk etap için kargo başına 5 TL gibi cuzri komisyon alıp tahsilatı gönderi yapan aracı kargo şirketleri var, onlarla çalışabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. Şu virüs olayını atlatmadan yatırım yapmanızda doğru olmaz bence.

Sağolun hocam aynen virüs geçtikten sonra bi eminönü yapıp bakmam bu sürede de daha çok araştırma yapmam gerek

Selamunaleyküm.

lucifer93 lucifer93 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** B**
  • Mesajlar 327
  • Beğeniler 74 / 75
  • Ticaret 0, (%0)
çok fazla rekabet var inşallah tutturursunuz Allah utandırmasın
gokenim

kişi bu mesajı beğendi.

SMMPANEL SMMPANEL MKA Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 315 / 130
  • Ticaret 17, (%100)
Sıfırdan bir sistem oturtturmak yerine hazır oturmuş web sitesi alın derim

Web Site satış katogorisinde stoktaki ürünlerle sitesini devreden vardı onlara yönelebilirsiniz veya dropshipping sitesi alabilirsiniz

En azından ne olup bittiği belli biraz daha fiyatı düşük şeyler kolye saat gibi 4 mevsim satılabilecek ürünler seçmenizi de tavsiye ederim
gokenim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al