Giriş Yap / Kayıt Ol
sosyal.market

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > İnternet

Akk kalkıyor mu? Kalkmıyor mu?

Okunmamış 13 Aralık 2018, 01:44
Teknosos Adlı Üyenin Avatarı

Meslek: Programcı
Ad, Soyad: Al... Te...
Ticaret: 19, 100%
Merhaba

Milenicom 01.12.2018 tarihinden itibaren AKK kaldırdı. Test edebilirsiniz.
Performanslı Linux Hosting | 6 Core CPU | 6 GB Ram | CPU Kullanımı %100 | SSD Disk | Limitlendirilmemiş Web Hosting | teknosos.com.tr
Okunmamış 13 Aralık 2018, 13:41
tayfunsg Adlı Üyenin Avatarı
www.netteis.com

Yaş / Cinsiyet: 28 / Erkek
Meslek: Blog yazarı
Ad, Soyad: Ta... Be...
Ticaret: 3, 100%
Alıntı:
Engin07 Adlı Üyeden Alıntı
Bu sorunu normal bir tüketici yaşarda çözemezse şaşırmazdım ama WmAracı üyesi şaşırttı. DonanımHaber e üye ol üyeliğin yoksa TurknetDestek sanırım kullanıcı adı özel mesaj at 1 günde dönüyor zaten. Ben müşteri değilim ama müşteri olan arkadaşlarım için ulaşmayı denedim ve çokkez işlem yaptırmayı başardım ama herkes ulaşamıyorum diyor anlamadım nasıl bir sistem. Dilekçe doldurup faxlaman gerekiyor iptal için yanlış bilmiyorsam.
Hepsini yaptım kaç defa iptal dilekçesi gönderdim sayısını bilmiyorum. yok zaman aşımına uğradı yok ulaşmadı vs.vs. donanım habere de yazdım. standart cümlelerle dönüş yaptılar. sürekli iptal için kayıt alıyorlar kimsenin iptal ettiği yok. sürekli ikna çabası. Türknet ttnetten daha kötüymüş anladım. Müşteri hizmetleri diye bir şey zaten yok çağrı bırakıyorum onlar 1 hafta sonra dönüş yapıyorlar. Az önce tekrar aradılar iptal işleminizi alıyorum dedi kapattı.
Konu tayfunsg tarafından (13 Aralık 2018, 13:47 ) değiştirilmiştir.
Netteis.com
Okunmamış 13 Aralık 2018, 14:09
www.netteis.com

Alıntı:
MRCBOX Adlı Üyeden Alıntı
Dostum bügün internetim bağlandı 3 gün oldu 3. Gün baglandı aktivasyon olmadan fatura gelmiyor modeme ayarlari girmeden tamamlanmıyor işlemler sana nasıl fatura geliyor hem iş yerinde hem evimde kullaniyorum ayrica iptale uğraşacağına baska firmaya basvur onlar iletisime gecip iptal ederler sen neden uğraşıyorsun adamlar zaten şikayetim varda cevap vermişler şikayetlere bakarsan evine beyaz eşya değil afedersin don almazsın herkez ayni sorunu yaşamıyor saygılar.
Ben zaten başka yerden internet aldım. o yüzden başka firmaya taşıma şansım yok. bağlamaya gelen kimse olmadı. İnternetiniz aktif diyorlar (ben iptal başvuru yaptıktan sonra aktif hale getirmişler yani iptal başvurusu yaptığımda hala bağlanmamıştı). Nasıl yaptılar bilmiyorum eve gelen giden olmadı. Fatura nasıl çıktı onu da bilmiyorum az önce yine aradılar yine iptal başvurumu aldılar aylardır bu şekilde önce ikna çabaları sonra iptal başvurumu alıp duruyorlar. Kaç kere iptal dilekçesi gönderdim. Hiç sevmediğim MNG ile kanka olduk. Sürekli ulaşmadı, zaman aşımına uğradı vs. vs. sanırım interneti kullananlar memnun benim gibi kullanamayanlar da sürekli sövüyor. ortalık Türknet şikayeti kaynıyor hep aynı sebepler. "Müşteri temsilcisi yok, internetimi bağlayamadılar ve internetimi iptal etmiyorlar" üzerine keşke başvurmadan önce biraz araştırsaydım. bu benim kabahatim

şikayetvarda da sadece cevapla kaldı olay dönen falan yok.
Netteis.com
Okunmamış 13 Aralık 2018, 14:30
MRCBOX Adlı Üyenin Avatarı
<?echo "Hello wmaraci";?>

Meslek: Webtasarim
Ad, Soyad: Be... Ke...
Ticaret: 15, 100%
Hocam eve baglamaya kimse gelmiyor kullanıcı adı sifreniz sms atılmadımı modeme girmeniz gerekiyor ayrica bakarsaniz samsung apple msi vs tum markalarda şikayet dolu @tayfunsg
Okunmamış 13 Aralık 2018, 14:44
www.netteis.com

@MRCBOX

Hocam öncelikle burada belirtmeliyim ki türknet düşmanlığı yapmıyorum. Çünkü olay benim yazdıklarımla öyle görünecek. Ben başımdan geçenleri anlatıyorum. Bağlatan yine bağlatsın. memnun olan kullanmaya devam etsin.

Bağlantıyı ben iptal istemini hem sözlü hem yazılı yaptıktan sonra yapmışlar. yaptıklarından da haberim yoktu sonradan öğrendim. Aradım (aradım derken çağrı bıraktım onlar dönüş yaptı) iptal etmek istediğimi söyledim. Nedenini sordu 3 aydır interneti bağlayamadınız ben başka yerden internet alacağım dedim vs. iptal işleminizi kaydediyorum dedi sonra Fax istediler iptal dilekçesi. başka yolu yok mu bizim burada fax bulamam dedim. önce yok dediler sadece fax (telefon kaydı olması lazım). sonra tekrar çağrı bıraktım aradıklarında kargo ile gönderebilirsin dediler. Ben de gönderdim. gönderdikten sonra gelip interneti bağlamışlar. Bu benim sorunum değil. bu işlem birkaç kere tekrarlandı sürekli iptal başvurumu alıyorlar. ben kargoyla iptal dilekçesi yolluyorum. sürekli ulaşmamış , zaman aşımı olmuş vs. vs. başka bir şey yaptıkları yok. İptal etmemek için yemin etmişler sanki.
Netteis.com
Okunmamış 13 Aralık 2018, 15:33
fbyazilim Adlı Üyenin Avatarı
Selam.

Ad, Soyad: Ba... Ak...
Ticaret: 20, 92%
Alıntı:
WANTED Adlı Üyeden Alıntı
Türkneti araştırdım azıcık sadece 300 sayfa şikayet konusu var şikayetvar da hocam çok riskli sanki
Yılların firması varken Turknete güvenemiyorum.
Okunmamış 13 Aralık 2018, 15:39
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 27 / Erkek
Ad, Soyad: Oğ... Ko...
Ticaret: 0, 0%
akk kalkıyor ama Türk Telekom'unda Bir Yerleri Kalkıyor !
Bu arada Türknet kullanıyorum kafam rahat. Bir problem yaşamıyorum zaten akk mevzularını Türknet çoktan aşmış. En kötü internetim 20 mbps de takılıyorum genelde 30 mbps den aşağı olmaz hatta bazen 45 mbps çıkıyor.
Konu alemburda tarafından (13 Aralık 2018, 15:45 ) değiştirilmiştir.
•••www.sapsiz.com•••
•••www.sorularimvar.net•••
Okunmamış 13 Aralık 2018, 16:01
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 26 / Erkek
Meslek: Kontrolör
Ad, Soyad: Fa... Ku...
Ticaret: 0, 0%
Benim bildiğim
Artık hız yavaşlaması almayan sınırsız internet ve eski tip kotalı internet olacak
Fiyatlar da uçmuş zaten

Bu Fotoğraf LinkPicture.com ile yüklenmiştir
Okunmamış 13 Aralık 2018, 16:15
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 39 / Erkek
Ad, Soyad: On... Tu...
Ticaret: 15, 100%
1 ocak itibariyle kalkıyor hocam,
türk telekom mevcut abonelerine sms ile bilgilendirme yapıyor, "1 ocaktan itibaren kotasız olacak" diye.
FurkanCanöz bunu beğendi.
Okunmamış 13 Aralık 2018, 18:52
Engin07 Adlı Üyenin Avatarı
Engin ÖZTÜRK

Yaş / Cinsiyet: 21 / Erkek
Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: En... Öz...
Ticaret: 33, 100%
Alıntı:
LinkPicture Adlı Üyeden Alıntı
Benim bildiğim
Artık hız yavaşlaması almayan sınırsız internet ve eski tip kotalı internet olacak
Fiyatlar da uçmuş zaten
Bu fiyatların gerçek olduğunu düşünmüyorum çok yüksek çünkü. Türk Telekom ile fiyat karşılaştırması yapıldığında genelde Superonline yüksek çıkar. Superonline fiyatlarını açıkladı.

https://www.superonline.net/kampanya...ber-kampanyasi
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > İnternet