wmaraci reklam

Cloud Gaming (Bulut Oyun)

5 Mesajlar 894 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

fbyazilim fbyazilim Selam. Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek İnternet ve Yazılım Uzmanı
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 668
  • Beğeniler 216 / 244
  • Ticaret 27, (%96)
Evet 10 Yıl Önce Onlive ile başlayan ve çeşitli davalar ile el çektirilen günümüzde bu teknoloji hakkında ne düşünüyorsunuz?

NVIDIA GeForce NOW
PS Now

vs vs bir çok şey çıkmaya başladı ne oldu da bu tür donanım şirketleri bile bu teknolojiye girdi?

Bu konu hakkında gerçekten öğrenmek istediğim çok şey var forum da ki bilişimci ve donanımcı veya ilgili kişilerin yorum yapması umuduyla takipteyim konuyu.

wmaraci
reklam

Dvany Dvany WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
Rekabetin önceki yıllara göre düşmesi, konsol firmalarının beklediği verimi alamaması, oyun konsollarına olan ilginin düşmesi, bilgisayar oyunlarının kırılıp ücretsiz şekilde oynanması, oyunları satın alarak oynayan kitlenin her yıl çok yükselen grafiklerden bilgisayarın kaldıramamasından dolayı oyunları satın alamaması, Firmaları daha az masraflı ve her kesime hitap eden bir sistem oluşturmaya yöneltiyor. Buna benzer sistemleri yakın zamanda daha çok görürüz gibime geliyor.
fbyazilim

kişi bu mesajı beğendi.

Zebra Zebra Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Arama Motoru Optimizasyonu
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad U** Ü**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 0 / 29
  • Ticaret 3, (%100)
Oyun dünyasına uzağım ancak anladığım kadarıyla bir sunucu üzerinden çok yüksek donanıma sahip olmadan anlık download ederek oyun oynama teknolojisi oluyor bahsettiğiniz. Şöyle bir soru var ki o kadar büyük donanım firmaları ne yapacak ?

fbyazilim fbyazilim Selam. Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek İnternet ve Yazılım Uzmanı
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 668
  • Beğeniler 216 / 244
  • Ticaret 27, (%96)
Zebra Hocam Yıllar önce donanım firmaları çeşitli bahaneler ve davalar ile bu teknolojinin önünü kesti. Anlık download gibi hatta bazı sistemler stream gibi çalışıyor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

izlemeden izlemeden WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 22 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
Onlive'ı kullandım. İlk çıktığında yarım saatlik oyun süresini bedava veriyordu. Çöp bir laptop'ta ac3 oynamıştım. Hatırladığım kadarıyla tepkime süresi beni rahatsız etmemişti ama çözünürlülüğü baya düşüktü. Benim internetten dolayı muhtemelen. Bu bulut sisteminin oturmasını çok istiyorum.

Hatta Microsoft desinki; beyler XboX game pass'i bulut yapıyorum. Alın tüm oyunları aylık 60 tl'ye çöp bilgisayarınızdan oynayın.
fbyazilim

kişi bu mesajı beğendi.

bincele.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al