wmaraci reklam

Fahiş İnternet Fiyatlarını Şikayet Ediyoruz

24 Mesajlar 3.494 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Oguzhnt Oguzhnt Sostrend Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 36 / 37
  • Ticaret 21, (%100)
cimer ile pek olacak iş değil https://www.change.org/ burası üzerinden bir kampanya başlatılır ise katılımda çok olursa bir şeyler olur belki
FurkanCanoz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

toreador34 toreador34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Fotoğrafçılık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 13 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

bluecity adlı üyeden alıntı

Güzel bir atılım hareketi olmuş.Herkes sitesinde bununla ilgili bir paylaşımda bulunursa çok daha etkili olacağını düşünmekteyim.

Malesef böyle şeylere pek yanaşmıyor insanımız. Hatta teknoloji editörleri, teknoloji haber siteleri v.s. bizden bahsederken "İnternette Kalite Hareketi" olarak ismimizi kullanmak yerine "forumlarda bir araya gelen bazı kişiler" olarak bahsediyorlar.

Destek verilmesi gerektiğini düşünen, destek vermek isteyen herkesi başta bizimle doğrudan iletişimde olabileceğiniz Discord sunucumuza, ayrıca tüm sosyal medya hesaplarımızdan desteğe bekleriz. :)

Oguzhnt adlı üyeden alıntı

cimer ile pek olacak iş değil https://www.change.org/ burası üzerinden bir kampanya başlatılır ise katılımda çok olursa bir şeyler olur belki

Şöyle vereyim onu da : https://www.change.org/p/internette-kotaya-k%C4%B1s%C4%B1tlamaya-d%C3%BC%C5%9F%C3%BCk-h%C4%B1za-fahi%C5%9F-fiyatlara-hay%C4%B1r

Blacksheep adlı üyeden alıntı

Kimi kime şikayet ediyoruz orası da var ya hadi bakalım.Bizim ülkede işler normali ile geri işlemez verilen karardan çoğu zaman dönülmez ama baştaki çıkıp tıpkı cam filminde olduğu gibi kararı en başta kendisi onaylaşmışken böyle bir ceza olmaz ben vatandaşımın yanındayım diyerek internet fiyatlarını da düşürürse o zaman olur.

xLyra adlı üyeden alıntı

Güzel bir atılım,şikayetlerde edildi ama Blacksheep hocamın da dediği gibi kimi kime şikayet ediyoruz? :)

hepindir adlı üyeden alıntı

Blacksheep Kesinlikle katılıyorum, arkadaşlar arapların hepsi *************dan istifa etti tekrardan şuanda devlet yönetimine girdi zaten :D o yüzden isterseniz edin ama sonuç aynı olucak

weblife11 adlı üyeden alıntı

kimi kime şikayet ediyorsunuz ben anlamadım 2 oda bir salon evlere 200 lira elektrik faturası gelyor valla hayal aleminde yaşıyorsunuz siz bu şikayetten sonra fatura iki kat artarsa şaşırmayın.

weblife11 adlı üyeden alıntı

eskiden atölyelere 400-500 lira elektrik faturası geliyorsu şimdi bak küçük esnaflara bile 500 lira elektrik fatura geliyor sen kimi kime şikayet ediyorsun gardaşşşşş

"Kimi kime şikayet ediyorsunuz?" diyenler için daha önce turuncu sitede yazdığımı tekrarlayayım

Türk *******'u CİMER aracılığı ile BTK'ya şikayet ediyoruz.

"Ağlamayan çocuğa meme vermezler." der büyüklerimiz. Orada da anneni annene şikayet etmiş oluyorsun ama sonuç alıyorsun. Kaldı ki burada durum öyle değil. Siz aynı sanıyor olabilirsiniz ama BTK ayrı Türk ******* ayrı ikisi bambaşka kurumlar. Birisi devletin payı olan bir şirket, diğeri bizatihi devletin kendisi olan denetleyici ve düzenleyici kurum.

Bunu bir ihtarname olarak düşünün. "Kimi kime şikayet ediyorsunuz?" şeklindeki şevk kırıcı söylemler ile hakkını aramak isteyenlere engel olmayın.

Ayrıca şu gönderimize de bakabilirsiniz : https://twitter.com/kalitehareketi/status/1069948303784271873

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)

xLyra adlı üyeden alıntı

Güzel bir atılım,şikayetlerde edildi ama Blacksheep hocamın da dediği gibi kimi kime şikayet ediyoruz? :)

Kamuoyu önemli hocam :)

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com

hepindir hepindir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** I**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
"Kimi kime şikayet ediyorsunuz?" diyenler için daha önce turuncu sitede yazdığımı tekrarlayayım

Ya hocam ne anlatıyorsun ya ezbere konuşuyorsun şuanda ya seni banlıcaklar forumdan ya beni, azıcık aç bak haberlere Mohammed Hariri istifa etti yerine neymiş BTK Başkanı Fatih Sayan Kaya Türk *******'un yeni yönetim kurulu başkanı oldu.. Bir çok TV kanalına cezalar kesildi bu hafta açıp baktın mı ? Bunlardan biride hatta en büyüğü'de FOX TV yayın kısıtlaması geldi belirli bi süre ve tahmini olarak 1 Milyon TL'den fazla ceza kesildiği konusunda bilgi var... Şimdi 10 sene önce ki Rtük'e bak bide şimdi bak, şuan devletin tüm kanatları direk olarak başkanlık veya kurul olarak gösterilse bile direk olarak Cumhurbaşkanına bağlı..Ve Türk******* yönetimi'de bunun içinde..

Not: Benim kimseye desteklediğim yok ben şuanda Türk*******'un fiyatlarına en az sizin kadar rahatsızım ama lütfen ezbere konuşup makale paylaşıp böyle şeyler yapmayın herkes herşeyin farkında zaten

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al