wmaraci reklam

Sizce Hangi Firmayı Tercih Etmeliyim ttnet,millenicom,turknet

20 Mesajlar 4.583 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

bilalklc bilalklc Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknik Servis, İnte
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 92 / 70
  • Ticaret 13, (%100)
merhaba arkadaşlar yeni evime geçtim ve internetimi ***** üzerinden 16mbit olarak kullanıyorum nakil istedim ama biraz araştırma yaptım ve diğer firmalarında olabileceğini düşündüm ve daha iyi hızda download upload olsun her türlü

3 seçenek düşündüm

.***** devam etmek
.türknet
,millenicom

türknette bir arkadaşımdan kartından 1 yıl boyunca ödeme çekmişler kullanmadıkları halde kapattırmak zormuş müşteri hizmetleri desen sıkıntı ve adresimi sorguladığımda 35mbit kadar hız var
millenicom baktım merkezi yere taşındım ve adresimi sorguladığımda 75mbit kadar hız alabiliyorum ve prestij paketiyle 89 tl whatsapp destek hattı var
müşteri hizmetleri var galiba belirli zamanlarda saat dilimlerinde.

yani arkadaşlar sizlerin fikirlerini tecrübelerinizi bekliyorum yardımcı olacak her arkadaşıma şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum ve iyi forumlar diliyorum

wmaraci
reklam

eniscan789 eniscan789 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 937
  • Beğeniler 169 / 149
  • Ticaret 19, (%100)
Netspeed kullanıyorum, gayet memnunum. Arayıp altyapınızın maksimum kaç megabits destekledğini öğrenip fiyat bilgisi alabilirsiniz.

netspeed.com.tr
bilalklc

kişi bu mesajı beğendi.

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
Arkadaşlar bu konuda daha detaylı bilgi verirseniz sevinirim. Ben de *****'i kapattırıp farklı bir firmaya geçeceğim 1 hafta sonra. Sizce sorun yaşatmayacak ve TTNet'ten daha uygun fiyata alabileceğimiz firmalar hangileri? Hattım Vodafone olduğu için "Vodafone evde internet" almayı düşünüyorum ama nasıldır, hizmeti iyi midir sizce?
bilalklc

kişi bu mesajı beğendi.

Sarp35 Sarp35 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Araştırmacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 125
  • Beğeniler 40 / 36
  • Ticaret 1, (%100)
Türk ******* mu ***** mi ne haltsa her türlü pişman ederler. Ben 3 farklı adreste superonline bağlattim üçüde sorunsuz ve soz verdikleri hizda calisiyor tavsiye ederim.
bilalklc

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Alt yapı gerçekten kiminse onu seç, yoksa taşeronlar hep sorun çıkartır...
bilalklc

kişi bu mesajı beğendi.

Private Private WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sosyal Medya Danışmanlığı
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad V** P**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 63 / 104
  • Ticaret 0, (%0)
TTNet = Altyapı Turk ******* = Bölgeye göre değişiyor yani bazı bölgelerde çok verimli oluyor bazı bölgelerde çok verimsiz.

Turknet = Altyapı Türk ******* = Sırf Kontrat yok diye alacaksan pişman olursun internette söylediği hızlara aldanma.Her bölgede aynı hızlar geçerli değildir.

Milleni= Altyapı Türk ******* = Fazla birşey söyleyemeyeceğim Sonuçta büyük ihtimal TTNet üzerinden aliyordur.Dogrudan Turk*******dan alamaz. Taşeron
bilalklc

kişi bu mesajı beğendi.

muhendis26 muhendis26 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek makina müh.
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 53 / 68
  • Ticaret 0, (%0)
valla birşey diyimmi sana türknet bağlatma hangisine gidersen git foruma konu açmıştım 2 gün kullanıp 17 gün sinyal gelmeyen interneti kapattırmak için 2 hafta 3 kez dilekce gönderdim btk ya bile yazdım zor kurtuldum .ordan cıktım *************a geçtim 8 geliyor ama internet bağlandıgı günden beri 1 kez kesilmedi
https://wmaraci.com/forum/konu-disi/turknetten-kurtulamiyorum-553749.html

bilalklc

kişi bu mesajı beğendi.

VoltajKA VoltajKA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Grafik Tasarım,Blog Yazarlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 109 / 185
  • Ticaret 0, (%0)
Turknet i tercih etmeni öneririm.
Arkadaşına gelecek olursak kayıt olurken sanal kart kullanabilirdi ve fatura ödemelerini manuel yapabilirdi.
Ben de ***** te 16 mb interneti zor alıyordum Turknete gectim ve şuan 52 mbps hız alıyorum. 1,5 yıldır da sorunsuz kullanıyorum.
***** te tek sıkıntı şu: aynı fiyata daha düşük hız ve seni taahhüte bağlaması.
Taahhütten çıkınca da yüklü fatura çıkarması.
Türknette böyle sorun yok. Sabit fiyat, taahhüt yok, alt yapına göre yüksek hız ve 1000 dk her yöne konuşma.
bilalklc

kişi bu mesajı beğendi.

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
3 seçenek düşündüm

.***** devam etmek
.türknet
,millenicom

*****: Türkiyedeki altyapının neredeyse tamamına sahip. Sorun yaşanan bölgelerde genellikle fiber optik hızda hizmet satıp alamayanlar şikayetçidir. Çünkü neredeyse 9 yıl önce satılan fiber optik hızda internet hizmetini daha yeni kullanıcılara vermeye başladılar. Kablo döşemelerine ancak sıra gelebildi.

TÜRKNET: ***** alt yapısını kullanır, sözleşme ile bağlarlar ömrü billah burnunuzdan getirirler...

MILENNI: hiç çalışmadım, pek fikrim yok, ama onunda sözleşmeye dayalı TTnet alt yapısını kullandığını düşünüyorum.

TELEDÜNYA: araştırılabilir, Türksat kaynaklı hizmet sunumu. Hızlı kaliteli hizmet sunduğunu duymuştum.

SUPERONLINE: Turkcell in en iyi yaptığı işlerden birisi bence, Turkcell altyapısında kullanılacak birşey varsa o da interneti.

VODAFONE: TTnet altyapısını kullanır. TTnetten Çoklu hizmet alımı yapıp satmaktadır. Kendisinin sunduğu hiç bir altyapı yoktur.

Tüm bunlar aklınızı karıştırdıysa, bölgenizdeki fiber optik dönüşümler hakkında bilgi edinmeye çalışın, dönüşüm yapıldıysa VDSL2 modem kullanın. Sözleşmenizi yenileyip en uygun paketlerden tercih yapın derim.
bilalklc

kişi bu mesajı beğendi.

olcaytd olcaytd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 74 / 73
  • Ticaret 17, (%94)
turknet kullanıyorum memnunum
bilalklc

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al