wmaraci reklam

TTNET beni mi yiyor

34 Mesajlar 4.168 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SeoDaddy SeoDaddy Kalitelibacklink.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 161 / 257
  • Ticaret 28, (%100)
Merhaba arkadaşlar

TTnet kullanmaya başlayalı 2 ay oldu. İkinci ayın faturası daha gelmedi. Fikrimce TTnet beni bariz şekilde yiyor. Olay şu:

Paket: HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps) 100GB

01.01.2017 tarihinde yeni fatura dönemi başladı.
09.01.2019 tarihinde 113GB kullandığımı söyleyerek hızımı düşürdüler.

9 günde 113GB harcamayı başarabilen varsa konu altına yazsın rica ediyorum. Senelerdir ben bu rakama hiç ulaşamamıştım.

Aradım sordum. Benim 113GB harcamam imkansız bunda bir hata var dedim. Ayrıntılı fatura göndereceklermiş yeni fatura kesildiğinde. Hiçbir bilgi vermediler. Film izliyorsanız olabilir dediler. Ben her gün 7/24 film izlesem gene de bu rakama ulaşamam dedim. Yine yanıt yok.

Aklıma takılan detaylar şunlar:

Detay 1 - Şuan Ocak ayı içerisinde 200.39 GB kullanmış olarak görünüyorum. Her 10 günde 100 GB kullanmışım valla kendimle gurur duydum. Film indirme, yükleme vs. yapılmıyor. YouTube'dan müzik dinlemek 22 günde 200 GB mı harcar?

Detay 2 - 9 Ocak'ta kontrol ettiğimde Aralık ayında 300 GB kullandığımı ***** sitesinde kendim sorgulattım. Şuan geçmiş dönem kota bilgilerine baktığımda 200 GB kullanmış olduğum görünüyor. 300 GB yazan yerde şuan 200 GB yazdığını görüyorum. Bu nasıl iş?

wmaraci
reklam

THEX3T4R THEX3T4R @Back-End Developer. Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek @Back-End Developer.
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** E**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 24 / 200
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam Ben Geçen yıl PC Standart kullanıyordum ve farklı kaliteli bir Veri Programı kullanıyordum. *****'in göstergesi ile 3-5 GB Fark ediyor (Bezende Geciriyorlar.) Ortalama 150 GB - 200 GB cıkıyordu aylık Yani arka plan'da oyundur,programlar vb fazla yiyorlar.
Mesla Benim kotam 50 GB Evde 2 Laptop ve 5-6 Tane akıllı telefon var ve ben bu ay GTA 5 gibi bir oyun indirdim (80 GB Yakın) ona rağman kota nedense aştırmadılar. Bir ay bir ayını tutmuyor. BTK Düzenlemeler ile geçiştiriyor ama bakalım. :)
SeoDaddy

kişi bu mesajı beğendi.

babamrb babamrb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek herşey
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** Ş**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
3 Günde, 70 GB YİYEBİLEN VARSA YAZSIN BURAYA.

polatdev polatdev Fullstack Developer Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Fullstack Developer
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 511
  • Beğeniler 104 / 103
  • Ticaret 16, (%100)
Seodaddy merhabalar hocam öncelikle sizin göstergelerde kesinlikle bir sıkıntı var. interneti tek kullanıyor ve bu kadar kullanmadığınızdan eminseniz bence kontrol ettirin.

babamrb 1 günde 100gb'dan fazla veri indirebilirim :) karşılığında ne alacağım hocam? :D
SeoDaddy

kişi bu mesajı beğendi.

PHP & NodeJS | HTML & CSS & Javascript & jQuery | Vue.Js | RabbitMQ | Docker | Laravel | mongoDB TypeScript | Redis

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 161 / 257
  • Ticaret 28, (%100)

THEX3T4R adlı üyeden alıntı

Hocam Ben Geçen yıl PC Standart kullanıyordum ve farklı kaliteli bir Veri Programı kullanıyordum. *****'in göstergesi ile 3-5 GB Fark ediyor (Bezende Geciriyorlar.) Ortalama 150 GB - 200 GB cıkıyordu aylık Yani arka plan'da oyundur,programlar vb fazla yiyorlar.
Mesla Benim kotam 50 GB Evde 2 Laptop ve 5-6 Tane akıllı telefon var ve ben bu ay GTA 5 gibi bir oyun indirdim (80 GB Yakın) ona rağman kota nedense aştırmadılar. Bir ay bir ayını tutmuyor. BTK Düzenlemeler ile geçiştiriyor ama bakalım. :)

Ne bir oyun, ne indirme yükleme, ne bir program yok. Film dahi izlenmiyor bu evde. Hadi her şeyi geçtim bana Aralık ayında 300 GB kullandığımı söylediler.

Aralık ayı kota sorgulaması yaptığımda;
9 Ocak'ta kontrol ettiğimde 300 GB harcamıştım
22 Ocak'ta kontrol ettiğimde 200 GB harcamış olarak görüyorum

100 GB düşürmüşler geçmişte harcadığım kotayı. 100 GB nereye gitti, nasıl düşer bu kadar?

• Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 161 / 257
  • Ticaret 28, (%100)

bengaripadam adlı üyeden alıntı

Seodaddy merhabalar hocam öncelikle sizin göstergelerde kesinlikle bir sıkıntı var. interneti tek kullanıyor ve bu kadar kullanmadığınızdan eminseniz bence kontrol ettirin.

Hocam sosyal medya kullanıp wmaracına girerek 22 günde 200 GB kullanmayı bana kimse açıklayamaz. TTnet resmen alay ediyor. Kaç kere aradım hata var dedim dinlemiyorlar. Online işlemler sayfasından şikayet açacağım, başka yapabileceğim bir şey var mı bilmiyorum. Şube müdürlüğüyle defalarca kavga ettim (interneti bağlamaları bile 2 aydan fazla sürmüştü). Kasıtlı yaptıklarını düşünmeye başladım, sabır deniyorlar resmen.

polatdev polatdev Fullstack Developer Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Fullstack Developer
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 511
  • Beğeniler 104 / 103
  • Ticaret 16, (%100)
Seodaddy eğer sözleşmeniz yoksa hocam bırakın *****'i turkcell e geçin. ***** dışındaki her şey olur böyle çanakla felan gelen adamlar vardı. turksat net mi öyle bir şey mesela onuda kullanabilirsiniz. çevremde bikaç kişi kullanıyor gayet memnun olduklarını söylemişlerdi.

PHP & NodeJS | HTML & CSS & Javascript & jQuery | Vue.Js | RabbitMQ | Docker | Laravel | mongoDB TypeScript | Redis

• Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 161 / 257
  • Ticaret 28, (%100)
bengaripadam ikinci fatura daha gelmedi :) sözleşmenin bitmesine daha çok var

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Oda bir şey mi, ben Vodafone ile gurur duyuyorum. bana 50 GB AKK vermiş ama kullandırmıyor :D

SeoDaddy

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

Furkan Furkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 206 / 113
  • Ticaret 7, (%100)
1 Ay taşıma için bekletenden ne beklersiniz :) Benden 1 ayın ücretini almadılar.

Taşıyacağı telefon aderesi iletişim telefon adresi olarak belirlenmiş. Adamlar arıyor ulaşamıyor haliyle tak iptal ediyor taşıma talebini :)

Adil kullanım kotası olmasa da yine internet hızı çok düşük. Keşke alternatif olsa

-
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al