wmaraci reklam

TTnet Reklam Gösterimi

19 Mesajlar 3.509 Okunma
wmaraci reklam

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
İlk başlarda birkaç günlük bir şey sandım ama baktım ki gitmiyor iyice can sıkmaya başladı.
cem310

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

cem310 cem310 Kişisel bir mesajdır. Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek matba
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 35 / 30
  • Ticaret 1, (%100)

ubrtrade adlı üyeden alıntı

hocam yanlış anlama ama boşa uğraşıyorsun . ben ***** kadar sorumsuz bir firma daha görmedim tekel durumunda olduğu için istediğiniz kadar şikayet edin ,edelim hiç bir şey değişmeyecek.

ben oturduğum semtte bulunan telefon kablo panosunun kapaklarını 1 yıldır kapatma savaşı veriyorum en son dayanamadılar baskılarıma bir kadın beni arayarak fırçaladı evet aynen öyle bildiğiniz fırçalandım

kadına pano kapaklarının açık olduğunu panonun içerisine su , toz , pislik ve suriyelilerin girdiğini anlatıyorum bana verdiği cevap internet hattınızda şuan gözüken bir sorun yok beyfendi arızanız yok ise size nasıl yardımcı olabiliriz neden gereksiz yere meskul ediyorsunuz gibi bir cevap aldım.

size çıkan reklamlar banada çıkıyor hepimizde şikayet etsek alacağımız cevap çokta tatmin edici olmayacaktır.

TTnet ile mücadelenizde size başarılar dilerim

Saygılarımla TTnet gazisi

Hocam harbiden senin mahallede ***** iflas etmiş :)

ubrtrade ubrtrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)

cem310 adlı üyeden alıntı

Hocam harbiden senin mahallede ***** iflas etmiş :)

resmen savaş veriyorum önce saygılarını bir müddet bozmuyorlar sonra bakıyorlar olacak gibi değil her gün arıyorum bir fırçalayıp soğuyorlar sonra yine aynı 1 yıldır mücadele veriyorum o pano kapakları kapatılmadı kapatılana kadarda sürecek mücadelen en son el ilanı bastırıp tt netin önünde dağıtmayı düşünüyorum:cool:
cem310

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek matba
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 35 / 30
  • Ticaret 1, (%100)

Timur adlı üyeden alıntı

***** müşteri hizmetleri mi virüs olduğunu söyledi ? *****'in hizmeti zaten bu.
NOT: ***** Kullanıyorum. PC'yi her açtığımda modem de sıfırlanıyor. Ama bu reklamları görmüyorum.

Bu hizmet değil reklam ve dayatmadır. Kesinlikle de yasal değildir. Bu reklamları T.C de yaşayan herkes görüyor siz görmüyorsanız şanslısınız.

Ek Olarak:

ubrtrade adlı üyeden alıntı

resmen savaş veriyorum önce saygılarını bir müddet bozmuyorlar sonra bakıyorlar olacak gibi değil her gün arıyorum bir fırçalayıp soğuyorlar sonra yine aynı 1 yıldır mücadele veriyorum o pano kapakları kapatılmadı kapatılana kadarda sürecek mücadelen en son el ilanı bastırıp tt netin önünde dağıtmayı düşünüyorum:cool:

Ulusal medya ve benzeri ses getirecek yerlerin umrun da değil büyük şirketlere karşı hassas tutumdalar. Ama haklı olan kazanacak inşallah
ubrtrade

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

ubrtrade ubrtrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)

Bu hizmet değil reklam ve dayatmadır. Kesinlikle de yasal değildir. Bu reklamları T.C de yaşayan herkes görüyor siz görmüyorsanız şanslısınız.

hocam reklamda sıkıntı yok görüyoruz ben reklama gelinceye kadar pano kapaklarının kapatılmasından yanayım geçen suriyeli çocukları içinden çıkartık kablolarla oynuyorlardı aradım hemen *****i tanıyorlar artık beni kadına pano diyorum bilgilerinizi görüntülüyorum diyor sana ne benim bilgimden panodan süriyeli çıktı diyorum güncelleniyor bilgileriz demeye devam ediyor

bazen sövüyorum ama yine aynı

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Hocam Sizene panodan demeye getiriyorlar bırakın bu işi bakmayacaklar gece gidip kabloların hepsini kesin sonra hiç aramayın bile bırakın onlar uğraşsın onların başı ağrır...

Ayrıca ***** e laf edemezsiniz reklam konusunda imzaladığınız sözleşmeleri Okuyan kaç kişi var şurada şuan açıp okuyun her türlü yaptırımı kendilerinde saklı tutuyorlar ister açar ister kapar karşamazsınız.Ayrıca DPI sistemleri aktif ***** de cayır cayır herkesi reklam ağına aynı zamanda TİB in izleme sistemine bağlıyor.

Tecavüz kaçınılmaz olunca zevk almayı bilmek lazım :)

***** kapattırıp Superonline yada Uydunet geçmek dışında bu yapılan reklam uygulamasını kapattıramazsınız...

• Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek matba
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 35 / 30
  • Ticaret 1, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Hocam Sizene panodan demeye getiriyorlar bırakın bu işi bakmayacaklar gece gidip kabloların hepsini kesin sonra hiç aramayın bile bırakın onlar uğraşsın onların başı ağrır...

Ayrıca ***** e laf edemezsiniz reklam konusunda imzaladığınız sözleşmeleri Okuyan kaç kişi var şurada şuan açıp okuyun her türlü yaptırımı kendilerinde saklı tutuyorlar ister açar ister kapar karşamazsınız.Ayrıca DPI sistemleri aktif ***** de cayır cayır herkesi reklam ağına aynı zamanda TİB in izleme sistemine bağlıyor.

Tecavüz kaçınılmaz olunca zevk almayı bilmek lazım :)

***** kapattırıp Superonline yada Uydunet geçmek dışında bu yapılan reklam uygulamasını kapattıramazsınız...

Ben tüketiciyim ve haklarımı biliyorum benimle yapılan sözleşmede reklam gösterimi maddesi yoktur. Bana internet servisini sağlar. ben ücretini öderim. Bu konuda gerekli yerlere müracat ettim. Btkdan sonra tüketici mahkemesine gideceğim. Elime ne geçecek diye sorarsan haksız bir uygulamadan milleti kurtarmış oluruz.
Mrtcn

kişi bu mesajı beğendi.

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)

Ben tüketiciyim ve haklarımı biliyorum benimle yapılan sözleşmede reklam gösterimi maddesi yoktur. Bana internet servisini sağlar. ben ücretini öderim. Bu konuda gerekli yerlere müracat ettim. Btkdan sonra tüketici mahkemesine gideceğim. Elime ne geçecek diye sorarsan haksız bir uygulamadan milleti kurtarmış oluruz.

Tamamda hocam her türlü yaptırımı saklı tutarız diye bir madde vardı onu gösterip yaptık derlerse eliniz kolunuz bağlı ***** zaten kendini tek görüp elini kolunu sallayarak yapmaya devam edecek DPI sistemini istemeden aktif ettiği ve yapılan şikayetler sonucu kapatmadığı tersine daha çok azıttığı mevzusu

Umarım Sorununuzu çözebilirsiniz...
cem310

kişi bu mesajı beğendi.

Cenkay Cenkay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 6 / 13
  • Ticaret 1, (%100)
2 yıldan uzun süredir Superonline fiber internet kullanıyorum, ne kadar memnun olduğumu anlatamam. Bazen ping sorunları yaşıyorum aradığım gibi ilgilenip düzeltiyorlar. Allah yardımcınız olsun ne diyelim.
cem310

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al