wmaraci reklam

TTnet Reklam Gösterimi

19 Mesajlar 3.554 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cem310 cem310 Kişisel bir mesajdır. Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek matba
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 35 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar ***** modemi açıp kapatınca zorunlu reklam gösteriyor. Bunu müşteri hizmetlerini aradığımda virüs vs olduğunu söylediler. Btk müracat ettim. Oradaki gelen cevapta bunun hizmet olduğunu iddia ediyorlar. Bu durumdan şikayetçi başka arkadaşlar varsa lütfen https://tuketici.btk.gov.tr/ üye olup şirketi şikayet etsin.
Bana verilen cevap ayrıntısı.

wmaraci
reklam

Timur Timur Porsuk Medya Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kartograf
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 346
  • Beğeniler 73 / 72
  • Ticaret 0, (%0)
***** müşteri hizmetleri mi virüs olduğunu söyledi ? *****'in hizmeti zaten bu.
NOT: ***** Kullanıyorum. PC'yi her açtığımda modem de sıfırlanıyor. Ama bu reklamları görmüyorum.

www.porsukmedya.com

agoren agoren WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 21 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Yazdığım mesaj bakalım ne cevap gelecek:

TTNet benden habersiz, bana sorulmaksızın iznim olmadan Yandex reklamlarını gösteriyor. Modem her resetlendiğinde bir sitedeysem *****.yandex.com.tr adresine yönlendiriliyorum. Bunun virüs olduğu söyleniyor.

Oysa ki ağa bağlanan tabletlerim ve telefonlarım da aynı adrese yönlendiriliyor. Hem hizmet bedelini yüksek alıyorlar hem de reklam gösterimi yapıp ayrıca reklamdan da para kazanıyorlar.

Ya reklamdan kazandıkları paraları reklam gösterdikleri kişilerle bölüşsünler, internet faturasından düşsünler ya da reklam görüp görmemeyi onları tercihine bıraksınlar.

Ayrıca VİRÜS VAR diyip durmasınlar her internete bağlananda da mı virüs olacak?

Beğenime falan sunulmasın bu hizmet. Otomatik cevaplar verilmesin. Ben internetten bir bilet satın alacağım vakit bu olay karşıma çıktı ve veri gönderemedim, *****.yandex.com.tr adresine yönlendirildim.

Ben böyle bir hizmeti kabul etmiyorum. Bu ücretsiz hizmetten cayma hakkımı kullanmak istiyorum.

Her defasında Yandex'e yönlendirilmek zorunda mıyım? Bir kere yönlendirilmenin nesi var? Gezinti, Adobur gibi servislerde cookie kullanırken, burada neden kullanılmıyor?

Son olarak Türkiye'ye hizmet veren Google, Bing ve Yahoo arama motorlarına karşı yapılmış bir haksız rekabet vardır. Ve bunu, bu şirketlerin ürünlerine bağlanmamızı sağlayan Internet Servis Saglayicisi yapiyor. Bunun adi adil olmayan rekabettir.

Saygilariniza sunarim.
cem310

kişi bu mesajı beğendi.

aligoren.com

zya1903 zya1903 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Z** Y**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 5 / 41
  • Ticaret 4, (%100)
Aynısı bendede oluyor ama hiç sizin gibi düşünmedim şimdi yazdıklarınızı okuyunca son derece haklısınız

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ubrtrade ubrtrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)
hocam yanlış anlama ama boşa uğraşıyorsun . ben ***** kadar sorumsuz bir firma daha görmedim tekel durumunda olduğu için istediğiniz kadar şikayet edin ,edelim hiç bir şey değişmeyecek.

ben oturduğum semtte bulunan telefon kablo panosunun kapaklarını 1 yıldır kapatma savaşı veriyorum en son dayanamadılar baskılarıma bir kadın beni arayarak fırçaladı evet aynen öyle bildiğiniz fırçalandım

kadına pano kapaklarının açık olduğunu panonun içerisine su , toz , pislik ve suriyelilerin girdiğini anlatıyorum bana verdiği cevap internet hattınızda şuan gözüken bir sorun yok beyfendi arızanız yok ise size nasıl yardımcı olabiliriz neden gereksiz yere meskul ediyorsunuz gibi bir cevap aldım.

size çıkan reklamlar banada çıkıyor hepimizde şikayet etsek alacağımız cevap çokta tatmin edici olmayacaktır.

TTnet ile mücadelenizde size başarılar dilerim

Saygılarımla TTnet gazisi
cem310

kişi bu mesajı beğendi.

onurozmen onurozmen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 371
  • Beğeniler 73 / 72
  • Ticaret 13, (%100)
Aynı nedenden dolayı bende *****e şikayette bulundum. Aradılar beni hikaye anlattılar.
cem310

kişi bu mesajı beğendi.

kaderebak kaderebak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 21 / 78
  • Ticaret 4, (%100)
***** bu arkadaşım , sorumsuz , kazıkçı , kan emici v.s v.s , 17 sefer arıza bildirimi oluşturdum :D , sonuç hüsran , eve gelen teknik ekibin bizim köydeki çobandan farkı yok , kısacası mahkumuz , birlik yok beraberlik yok , alternatif yok.
cem310

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.trbux.net Tıkla Kazan /Reklam ver Kazan- Joomla ücretli destek verilir.

BatuhanUyar BatuhanUyar Copyright Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek PHP
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 587
  • Beğeniler 11 / 112
  • Ticaret 2, (%100)
http://*****.yandex.com.tr/?aspxerrorpath=/reklam/Reklam.aspx bu alana atıyor beni

perfecTr perfecTr Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 0 / 9
  • Ticaret 4, (%100)
Adamlar hem bizden para alıyor hem reklamlardan. Doymadılar paraya
cem310

kişi bu mesajı beğendi.

KraL41 KraL41 #banaoylebakma Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wp Cooder
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 17 / 114
  • Ticaret 15, (%93)
Bu ***** bir tek beni mi mağdur etmiyor ? Vallahi ilginç. Aslın da çok şanssızım dır :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al