wmaraci reklam

TürkNet'e Geçmelimiyim?

42 Mesajlar 5.985 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Türkiye'de internet firmalarının çok fazla abartıldığı görüşündeyim. Netice olarak bir çok firma bir çok merkezde aynı alt yapıyı kullanıyor, değişen sadece fatura ödediğiniz kurum oluyor.

wmaraci
reklam

VoltajKA VoltajKA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Grafik Tasarım,Blog Yazarlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 109 / 185
  • Ticaret 0, (%0)
Türknet avantajları
- kota yok
- taahhüt yok (istediğin zaman çık)
- 1000 dk her yöne konuşma
- hattın santrale yakınsa yüksek ve sorunsuz hız

Türknet geçmeli miyim?
- eğer santral yakınında bulunuyorsan ve fazla kalabalık bi yerde yasamıyorsan geçmelisin.
- yapa altyapısında bulunuyorsan geçmelisin.
- halen aktif vdsl kullanıyorsan geçmelisin.

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)
Evim için yeni başvuru yaptım iş yerinde 3 4 aydır sorunsuz kullanmaktayız net 35 mbps geliyor

• Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)
Hocam olumsuz yorumlara bakarsaniz ne samsung alirsiniz ne apple bizim milletimiz sorun yaşayinca yorum yapar yaşamazsa yazmaya üşenir bunuda aklınızda bulundurun illaki sorun olacak ama oturtuktan sonra sorun olmuyor

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)

dreamfancy adlı üyeden alıntı

https://www.youtube.com/watch?v=MDinPiqK6Bs

Konuyu görünce hemen uçtum çünkü bir kardeşimin daha mağdur olmasını istemiyorum bu adi hollanda firması yüzünden neyse, yıllardır internet firmaları tarafından tecavüze uğramış deneyimli bir mağdur olarak söylüyorum türknet'e bir gün 1 elini verirsin ertesi sabah kalktığında diğer elini bulamazsın. Kartından habersiz yere para çekmelerinemi örnek vereyim yoksa örnek 30 tl belirtilen bir faturanın 80 tl gelmesinimi örnek vereyim?

Yada bağlanılamayan canlı desteklerine mi? Bence bir riske girip türkneti kullan ve sonra buraya gelip

Not: İlla geçeceksen türksat teledünya kullan hem televizyon var (spor kanalları, film kanalları) hemde faturada 1 kuruş oynama olmuyor ve sonuna kadar iletişim ve destek veriyorlar. En ufak bir arıza da bile adamlar evine ekip yolluyor. Yani ben türkiye de böyle bir sistem içerisinde böyle bir firma hiçbir yerde görmedim. Yani kelimelerle anlatamam.

AKK YOK AYLIK 55 TL VE SPOR KANALLARI FILM KANALLARI HERŞEY AÇIK, ÖYLE BİR ÖVÜYORUM Kİ
GÖRENDE FİRMA BANA AİT SANACAK AMA NE YAZIK Kİ ÖVÜLECEK BİR FİRMA TÜRKSAT TELEDÜNYA
GÖRDÜĞÜM KADARIYLA SENDE TÜRKSAT KULLANIYOSUN AMA ONDAN IYISINI BULAMAZSIN SOYLEYIM

55 tl akk yok 400 mbps ben vds imde 500 down alıyorum 55 tl ye kim 400 verir.Paketin linkini atarmısınız biz bu güne kadar bosuna sunucu kiralamışız

Yeninesil44 Yeninesil44 Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)
türknet sitesinde 50mbs hız alabilecegi yazıyordu ama bağlatınca superonline 16 verirken kendisi 6 mpbs verdi :)

MultiAnaliz.com

bilalklc bilalklc Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknik Servis, İnte
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 92 / 70
  • Ticaret 13, (%100)
lan arkadaş birisi türksat kullanıyor diye turkneti aşşağalamış bazıları daha çocuk bilmiyor turknet kötü sakın geçme diyor bazılarıda turkneti kullanıyor emin olmadan turknete geç pişman olmassın şu bu diyor kardeşim açık konuşmak gerekirse şöyle anlatıyım sana bizim türkleri bilirsin en ufak 1 tane sorun olsa o firmadan kötüsü yok sana turkneti kötülerler buna emin ol aramızda turk*******un gizli müşterileri var buna dikkat et övecektir kanma bunlara daha dün aradım 4441500 hanım efendi dedim 2adet mobil hattımı 1 adet ev interneti 1 adet ev telefonu komple kapattırmak istiyorum bana cezaları ödemeler cihaz mevcut bütün paraları nedir söylermisin nedenini öğrenebilirmiyim dedi valla dedim adil kullanım kotanız öncelikle hiç adil değil yansıttığınız faturalar ************* müşteri hizmetlerinde dengesiz yeni çalışanlarınız hiçte dedim yardımcı olmuyor kadın bana demesin mi ben bilal bey burdan bunu yapamıyorum şubeye gideceksin bana yalan konuşuyor kadın o kadın bana bu hatları kapatırsanız şu kadar ödeme yansıyacak diyebiliyor gıcık ettim ya onu ben şubeye yönlendiriyor kapat terbiyesiz seni kefaşe dedim direk hiçte lafımı çekinmedim başka yere bağlandım tak tak söyledi ben arkadaşıma evlenen arkadaşıma turkneti tavsiye ettim kullanıyor 1 kez bana gelip demedi ki yaw bilal senin verdiğin şirketinde seninde şu bu demedi adam otomatik ödeme yaptı kredi kartına hiçte fazla para kesmiyor bunlar yalan dolan yasal öyle bir hakları yok sadece sen ödeme emri verdiysen bağlama ilk başlardaki bağlama şu bu ücreti alırlar o türksatı destekleyen arkadaşın laflarına inanma yani öyle bir durumda tazminat davası açarsın sadece 65 65 tl alıyorlar senden her ay kartından ve sen referans kodunu bana veriyorsun ben gidip turknetli oluyorum ilk ay fatura ödemiyorsun 1 ayda ben ödemiyorum buda var yani demek istediğim kardeşim geç için rahat olsun 70 80 tl 16 32 mb hızlarla devletin satmış olduğunu turk ******* bayisinde sürüneceğine turknette sürün en azından benden sana bir arkadaş tavsiyesi umarım turkneti karalayanlara itibar etmessin
MRCBOX

kişi bu mesajı beğendi.

uzunlarpc uzunlarpc Uzunlar Pc Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1348
  • Beğeniler 259 / 258
  • Ticaret 22, (%100)
Bence turknet mükemmel turk *******a göre çünkü ben ************* kullandım superonline veya diğer sağlayıcılar hakkında yorum yapmayacağım.

Daha fazla konuşmaktansa 1 yıl önce yazdığım KONU inanin yine aynı fikirdeyim hız konusunda bence mükemmel ayrıca ilk ay bedava promosyon kodu ile kaydolursanız.

FurkanCanoz FurkanCanoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Android Develoading....
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 1038
  • Beğeniler 753 / 343
  • Ticaret 5, (%100)

dreamfancy adlı üyeden alıntı

https://www.youtube.com/watch?v=MDinPiqK6Bs

Konuyu görünce hemen uçtum çünkü bir kardeşimin daha mağdur olmasını istemiyorum bu adi hollanda firması yüzünden neyse, yıllardır internet firmaları tarafından tecavüze uğramış deneyimli bir mağdur olarak söylüyorum türknet'e bir gün 1 elini verirsin ertesi sabah kalktığında diğer elini bulamazsın. Kartından habersiz yere para çekmelerinemi örnek vereyim yoksa örnek 30 tl belirtilen bir faturanın 80 tl gelmesinimi örnek vereyim?

Yada bağlanılamayan canlı desteklerine mi? Bence bir riske girip türkneti kullan ve sonra buraya gelip

Not: İlla geçeceksen türksat teledünya kullan hem televizyon var (spor kanalları, film kanalları) hemde faturada 1 kuruş oynama olmuyor ve sonuna kadar iletişim ve destek veriyorlar. En ufak bir arıza da bile adamlar evine ekip yolluyor. Yani ben türkiye de böyle bir sistem içerisinde böyle bir firma hiçbir yerde görmedim. Yani kelimelerle anlatamam.

AKK YOK AYLIK 55 TL VE SPOR KANALLARI FILM KANALLARI HERŞEY AÇIK, ÖYLE BİR ÖVÜYORUM Kİ
GÖRENDE FİRMA BANA AİT SANACAK AMA NE YAZIK Kİ ÖVÜLECEK BİR FİRMA TÜRKSAT TELEDÜNYA
GÖRDÜĞÜM KADARIYLA SENDE TÜRKSAT KULLANIYOSUN AMA ONDAN IYISINI BULAMAZSIN SOYLEYIM

Türksatta aylık 55 TL ye akk olmayan ve tüm kanalları içeren bir paket gerçekten var mı? Ocak 2018 de Türk ******* sözleşmem bitiyordu binamızda kablonet alt yapısı var ve çok araştırdım fiyatlar 70-80 TL arasıydı. Kullandığınız paketin linkini atar mısınız hocam.

Sardığımla aradığım mutluluktu güya..

leons97 leons97 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 53 / 15
  • Ticaret 6, (%100)

bilalklc adlı üyeden alıntı

lan arkadaş birisi türksat kullanıyor diye turkneti aşşağalamış bazıları daha çocuk bilmiyor turknet kötü sakın geçme diyor bazılarıda turkneti kullanıyor emin olmadan turknete geç pişman olmassın şu bu diyor kardeşim açık konuşmak gerekirse şöyle anlatıyım sana bizim türkleri bilirsin en ufak 1 tane sorun olsa o firmadan kötüsü yok sana turkneti kötülerler buna emin ol aramızda turk*******un gizli müşterileri var buna dikkat et övecektir kanma bunlara daha dün aradım 4441500 hanım efendi dedim 2adet mobil hattımı 1 adet ev interneti 1 adet ev telefonu komple kapattırmak istiyorum bana cezaları ödemeler cihaz mevcut bütün paraları nedir söylermisin nedenini öğrenebilirmiyim dedi valla dedim adil kullanım kotanız öncelikle hiç adil değil yansıttığınız faturalar ************* müşteri hizmetlerinde dengesiz yeni çalışanlarınız hiçte dedim yardımcı olmuyor kadın bana demesin mi ben bilal bey burdan bunu yapamıyorum şubeye gideceksin bana yalan konuşuyor kadın o kadın bana bu hatları kapatırsanız şu kadar ödeme yansıyacak diyebiliyor gıcık ettim ya onu ben şubeye yönlendiriyor kapat terbiyesiz seni kefaşe dedim direk hiçte lafımı çekinmedim başka yere bağlandım tak tak söyledi ben arkadaşıma evlenen arkadaşıma turkneti tavsiye ettim kullanıyor 1 kez bana gelip demedi ki yaw bilal senin verdiğin şirketinde seninde şu bu demedi adam otomatik ödeme yaptı kredi kartına hiçte fazla para kesmiyor bunlar yalan dolan yasal öyle bir hakları yok sadece sen ödeme emri verdiysen bağlama ilk başlardaki bağlama şu bu ücreti alırlar o türksatı destekleyen arkadaşın laflarına inanma yani öyle bir durumda tazminat davası açarsın sadece 65 65 tl alıyorlar senden her ay kartından ve sen referans kodunu bana veriyorsun ben gidip turknetli oluyorum ilk ay fatura ödemiyorsun 1 ayda ben ödemiyorum buda var yani demek istediğim kardeşim geç için rahat olsun 70 80 tl 16 32 mb hızlarla devletin satmış olduğunu turk ******* bayisinde sürüneceğine turknette sürün en azından benden sana bir arkadaş tavsiyesi umarım turkneti karalayanlara itibar etmessin

ayıp degilmi telefonda hakaret ediyorsun çalışana bide iyi bişeymiş gibi buraya yazmış uzun uzunda haklıymış gibi kötü yorum yapıyolar şöyle böyle diye anlatmışsın herkes düşüncesini yazarken herkesi bi anda silip atma hakkını kim veriyor sana ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al