wmaraci reklam

Vodafone Taahhütü İptal Ettirme Şansımız Olur Mu?

4 Mesajlar 591 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

aylakmumya aylakmumya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 33 / 55
  • Ticaret 22, (%100)
Selamlar. Geçenlerde yeni bir eve taşındım ve vodafone fiber internet kullanıcısı olarak taşınma işlemi için istek oluşturdum. 10 günü geçti ve gelen giden yok her gün kendilerini 1 saat arıyorum ve sorunu her seferinde baştan anlatıyorum. Sonuç ise sıfır. Her seferinde bir bahane ile işlem oluşturma muhabbetiyle olayı kapatıyorlar. İstediğin kadar sert çık fark etmiyor. Daha önce taşındığımda superonline 1 günde kurmuştu interneti.

Bu durumda bu taahhütü iptal etme gibi bir şansımız olmuyor mu? 48 saat süre vermişlerdi taşıma işlemi için dediğim gibi 2. haftasına girmek üzereyiz. Ek paket yapmaktan faturam 250 lirayı geçti(2 kişi evden çalışıyoruz) ve iş için yapmak zorunda kaldım. Başka bir çözümde bugün gelecekler, yarın gelecekler diye bulmadığım için telefon üzerinden yapılan paketlerle devam etmek zorunda kaldık.

wmaraci
reklam

Gerilim Gerilim alokapida.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1916
  • Beğeniler 496 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
******* için hizmet sağlayamadıkları gerekçesi ile fax olarak dilekçe gönderip, hiçbir ücret ödemeden sözleşmemin feshini arz ederim şeklinde bir yazı yazarak iptal ettirmiştim. Tüketici hakem heyetine başvurabilirsin. Yardımcı olacaklardır. Ücretsiz avukatları var.

Hemenjet - Market Alışverişin Jet Hızında Kapıda (hemenjet.com)

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
14 gün içinde herşeyi iade ve iptal edebilirsiniz

aylakmumya aylakmumya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 33 / 55
  • Ticaret 22, (%100)

Gerilim adlı üyeden alıntı

******* için hizmet sağlayamadıkları gerekçesi ile fax olarak dilekçe gönderip, hiçbir ücret ödemeden sözleşmemin feshini arz ederim şeklinde bir yazı yazarak iptal ettirmiştim. Tüketici hakem heyetine başvurabilirsin. Yardımcı olacaklardır. Ücretsiz avukatları var.

Bunu bende düşündüm hocam ama ıvır zıvır bir sürü şey çıkarabilir mi diye düşündüm 2 senelik taahhüt vardı galiba aşağı yukarı 1 seneden fazlası devam ediyordur fakat dediğinizi pazartesi günü artık kesin uygulayacağım başka çare kalmadı çünkü.

cthax Hocam o ilk abonelikte geçerli bir durum bildiğim kadarıyla ben taşıma işlemi yaptırtmaya çalışıyorum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al