wmaraci reklam

$ V2 0'dan İnstagram'a E-Book $ 🔰 İnstagram & Telegram ile Düzenli PARA Kazanın! - 70 DETAYLI BAŞLIK.

14 Mesajlar 2.663 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TolgaBey35 TolgaBey35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Yazılım müh. üni.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 8 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

4 yıldır uğraştığım için instagram konusunda kendime çok güveniyorum. Bu taktik kitini alıp uyguladıktan sonra İnstagram'da para kazanamamız mümkün değil. Algoritma haraketlerine kadar renkli& okunaklı bir biçimde anlatılmıştır. Ayrıca her türlü sorunuz için yardımcı olabilirim Telegram .

⚡️ GÜNLÜK YAKLAŞIK 60 DK İLGİ YETERLİ OLACAKTIR KISA BİR SÜREDEN SONRA 30DK İLGİLENMENİZ SİZE GÜNDE +50-1000 TL ARASI KAZANDIRACAKTIR!

☄️ Rehber Tam 70 Başlık içermektedir her başlığın altında ilgili anlatım mevcuttur.

*KİT İOS VE ANDROİD İÇİN AYRI AYRI ANLATILMIŞTIR

*KİT SAYESİNDE İNSTAGRAM SAYFALARI HAKINDA BİLMEDİĞİNİZ TRİCK'LERİ ÖĞRENECEKSİNİZ KİT HER TÜRLÜ SAYFA İÇİN YARARLI BİLGİLER İÇERİR

Telefon yeterlidir herhangi bir bilgisayar sistemine gerek duyulmuyor kitte. Rehberde tüm sayfalar için gerekli bilgiler içeriyor. Yaklaşık 20 Sayfa Sürmüştür.

Taktik kiti görseller ile desteklendirilmiş okunaklı, renkli ve herkesin anlayabileceği dilde yazılmıştır.

KİT TEK BİR SAYFA TÜRÜNE YÖNELİK DEĞİL GENEL( spor,mizah,tarih,) , Fake ve Link hesapları için ayrı ayrı özenle anlatılmıştır. Yaklaşık 4-5 Farklı para kazanma kolu içerir.

Kitin Diğer Ünlü Forumlarda 100'lerce satışı ve referansı olmuştur.

TAKTİK TAM 70 BAŞLIK İÇERMEKTEDİR.

İÇİNDEKİLER;

FORUM DIŞI SATIŞ İÇİN : TELEGRAM
FORUM DIŞI SATIŞ İÇİN : WHATSAPP

FİYAT : İLK 5 SATIŞ (3/5) ÖZEL 160 80 TL'dir

Kitin satışı diğer forumlarda +200 kez yapılmıştır kit aynı kittir bir değişim olmadı, satın alan arkadaşların yorumları için telegramdan ulaşabilirsiniz

Bu taktiğe herkes erişebilsin diye uçuk fiyatlardan kaçındım. Alan ve uygulayan herkes taktiğin parasını kat be kat çıkarır.

Pişman Olmayacaksınız Artık Sizin de Sabit Bir gelir kaynağınız var satın alan herkese çekinmeden zaman farketmeksizin destek sağlanacaktır. 

Satın Alan Arkadaşların Bazılarının Yorumları;

[QUOTE="a.yurdaer7, post: 151794, member: 8161"]
Kendilerinin kitine sahibim ve genel sayfa yöneticisi olarak şunları aktarmak isterim. Öncelikle farklı birçok bilgi içeriyor. Her içerikli sayfa kasmaya meraklı olanların fazlasıyla işine yarayabilecek bir kit. Genel sayfalar içinde güzel başlıklar ama kitin en etkili yanı kendisine istediğiniz zaman ulaşabiliyor olamanız.( 7/24 aktif birisi :d ) Kısaca sayfayı tecrübeli biri ile beraber yönetiyorsunuz. Fiyat gayet makul forumda satın aldığım tek kkittir ve pişman olmadığımı belirtmek isterim
1 haftada en hit alamayacak sayfam (Yazılım) 2500 gösterime ulaşmış durumda ve çoğu gönderim keşfete düşüyor.
[/QUOTE]

[QUOTE="hsynklnc5451, post: 54568, member: 6473"]
Taktiği satın aldım. Sonuna kadar anca okuyabildim tam detaylara da dikkat etmedim fakat taktik fiyatının kesinlikle fazlasını hak ediyor. her başlık detaylıca anlatılmış. Kesinlikle satın alın derim.
[/QUOTE]

[QUOTE="oguzhantr, post: 54738, member: 6292"]
Bugün satın aldım ve inceleme fırsatı buldum. Bir çok konuda detaylı anlatım mevcut ben faydalı bir kit olduğu kanaatindeyim ve kafanıza takılan herşeyi WhatsApptan sorabiliyorsunuz. Tavsiye ederim.
[/QUOTE]

[QUOTE="exeadmin, post: 318703, member: 9267"]
Kiti Satın Aldım Gerçekten Virgüldeki Sayılı Kitlerden Biri Okurken Hiç Sıkılmadım Yani Sıkıcı Bi Kit Olmamış Çok Başarılı ve profesyonel Şekilde Hazırlanmış Ellinize Sağlık.
[/QUOTE]

[QUOTE="bulentking, post: 55364, member: 4313"]
[USER=95]@TolgaBey35[/USER] hocam zaten kendi capinda bir sosyal muhendis. Ondan alacaginiz her urun sizin yarariniza olacaktir.

Taktiği satın aldım gayet başarılı.
[/QUOTE]

[QUOTE="Unique, post: 330502, member: 9125"]
kit satın alındı detaylı inceleyeceğim emeklerinden dolayı teşekkürler.
[/QUOTE]

[QUOTE="oxcakmak, post: 57811, member: 5594"]
Arkadaşlar kit alındı, hocamız en ince detayına kadar neler yapacağınızı vs. üstünüze düşen herşeyi yazmış kiti iyi bir şekilde öğrenip uygulayın yoksa düşüş yaşarsınız (ben twitter da yaşadım bir aralar)
[/QUOTE]

[QUOTE="machine, post: 57966, member: 49"]
Özenle hazırlanmış kit. İnstagram üzerine çalışmak isteyenler için biçilmiş kaftan.
[/QUOTE]

[QUOTE="btnaslan, post: 57999, member: 5463"]
Kit satın alınmıştır. İlerki günlerde hesabımda neler olduğunu sizlerle paylaşacağım
[/QUOTE]

[QUOTE="tnrdilara, post: 313649, member: 9521"]
Kit alındı, güncellemeyi bekliyorum 
[/QUOTE]

[QUOTE="ThecBerg, post: 314809, member: 9380"]
Kiti satın aldım en ince detayına kadar işlenmiş mükemmel bir anlatım olmuş elinize sağlık
[/QUOTE]

[QUOTE="yadi4hub, post: 58177, member: 45"]
kit satın alındı.
uygulanmaya başlandı ilerleyen zamanda hesabın durumunu paylaşacağım.
[/QUOTE]

[QUOTE="Link20, post: 63714, member: 959"]
Kiti satın aldım. Kitin içindeki bilgiler müthiş yararlı ve öz bir şekilde anlatılmış. Ayrıca bir sorum olduğu zaman Whatsapp üzerinden sorabiliyorum. Alacak arkadaşlar beklemeden alsın bence.
[/QUOTE]

[QUOTE="Emre_Gumushan, post: 63596, member: 6492"]
Kit satın alındı. Yararlı bilgiler var. Whatsapp üzerinden yardımcı oluyor. Tavsiye ederim.
[/QUOTE]

[QUOTE="alliay479, post: 63581, member: 32"]
kiti satın aldım. gerçekten özenle hazırlanmış, yararlı bilgiler içeren bir kit. almayı düşünenler için tavsiye ederim
[/QUOTE]

[QUOTE="Link20, post: 63714, member: 959"]
Kiti satın aldım. Kitin içindeki bilgiler müthiş yararlı ve öz bir şekilde anlatılmış. Ayrıca bir sorum olduğu zaman Whatsapp üzerinden sorabiliyorum. Alacak arkadaşlar beklemeden alsın bence.
[/QUOTE]

[QUOTE="Pollux, post: 63803, member: 7023"]
Kiti satın aldım.Kitin içinde birden çok yararlı ve detaylı bilgi var.Ayrıca sıkıntım olduğuğu zaman whatsapp'tan sorabiliyorum.Almak isteyen gözü kapalı alabilir
[/QUOTE]

[QUOTE="xdgsdx2534, post: 63888, member: 6160"]
Kiti satın aldım tek diyebileceğim böyle programlarla kasmak yerine elle kasarsaniz kapanmaz hesabınız ve arkadaş elle nasıl kasılacagini çok iyi anlatmis şu an ben her gün 200-400 takipçi alıyorum
[/QUOTE]

[QUOTE="gokhannn, post: 65709, member: 6318"]
Kit satın alındı benim gibi 0'dan instagrama girmek isteyenler için yapılacaklar detaylarıyla anlatılmış.
[/QUOTE]

[QUOTE="oxcakmak, post: 69701, member: 5594"]
Kiti almayan arkadaşlar, satış bitmeden alsın!!!

Tolga ile kazanmaya devam, money money money!
[/QUOTE]

[QUOTE="Emre_Gumushan, post: 69730, member: 6492"]
[ATTACH=full]5300[/ATTACH]

Yaklaşık 3 hafta önce başladım. Durum şuanda bu şekilde. Whatsapp üzerinden sorularımı yanıtlıyor, hesabı kontrol ediyor tavsiye veriyor. Daha ne olsun ?
[/QUOTE]

[QUOTE="Brk, post: 69741, member: 7207"]
Kiti satın aldım baştan sona okudum gayet iyi duruyor ve şimdi uygulamaya başlıyorum sık sık buraya tecrübelerimi yazıcam
[/QUOTE]

[QUOTE="Rdvnmct, post: 69763, member: 3497"]
Kit gayet güzel arkadaşlar Tolgabey hocam gayet güzel ve açıklayıcı bir kit hazırlamış ellerine sağlık
[/QUOTE]

[QUOTE="Square, post: 70140, member: 6018"]
Kit satın alındı başarılı ve detaylı olmuş uygulama başladığım andan itibaren yeterli etkileşim almaya başladım bile teşekkürler
[/QUOTE]

[QUOTE="dejavu178, post: 70146, member: 6619"]
Kiti aldım, açtım bir hesap denemelere başladım. Kit içeriği geniş. Daha önce instada pek başarılı olamadım. Bu sefer olurum insallah
[/QUOTE]

[QUOTE="KradipS, post: 70171, member: 5111"]
kiti aldım. her konuyu detaylıca anlatmış ellerine sağlık.
[/QUOTE]

[QUOTE="SinanSS, post: 70332, member: 1595"]
Kiti satın aldım herşey detaylı anlatılmış indirim bitmeden alın derim
[/QUOTE]

[QUOTE="CengizHan, post: 72209, member: 6533"]
Kiti Satın Aldım. Kit detaylı anlatılmış ve whatsapp'dan destek veriliyor.
[/QUOTE]

[QUOTE="Sküt, post: 73535, member: 7175"]
Kit güzel tavsiye ederim. Sorularınız olduğunda cevaplıyor 
[/QUOTE]

[QUOTE="CaanS7, post: 80101, member: 6866"]
A'dan Z'ye herşeyiyle eksiksiz anlatmış takıldığınız neresi olursa whatsapptan siz anlayana kadar destek veriyor bu adama güvenin kit işe yarıyor 
[/QUOTE]

[QUOTE="Erkanaraz, post: 80330, member: 24"]
Arkadaş kiti gayet güzel anlatmış 3-5Eksiğim vardı aldığım kit sayesinde oda tam yerine oturmus oldu.
Link işiyle uğraşanlara iyi gelir kaynagı olacağını düşünüyorum Tavsiye edebilirim
[/QUOTE]

[QUOTE="UmutBelci, post: 84251, member: 7564"]
Kiti satın aldım cidden 100 tlden fazlasını hak etmektedir kite çamur atanlara kanmayın alın deneyin pişman olmayacaksınız
Ve anlamadığınız veya takıldığınız yerde tolga beye sorabilirsiniz her zaman destek veriyor ben bir çok soru sordum 1 kere olsun yeter be kardeş kitte yazıyor oku yap demeden anlattı yardım etti kendisine çok teşekkür ederim.
[/QUOTE]

[QUOTE="Ferhat047, post: 87196, member: 5117"]
Kiti Satın Aldım Şu ana Kadar çok memnun kaldım Tolga abi hiç çekinmeden Her konuda çok yardımcı oluyor.hiç kimseye aldırış etmeyin ve kiti satın alın derim.
[/QUOTE]

[QUOTE="escasez7, post: 113292, member: 8012"]
TolgaBey Gerçekten ilgili ve güvenli birisi tam ticaret adamı esnaf olucak adam  Kit'i Gayet Güzel Bir Başarılı Şekilde Aldım Ve Kit Gayet Başarılı
[/QUOTE]

[QUOTE="tamtadinda, post: 113308, member: 8009"]
Kiti aldım gerçekten çok yardimci oluyor herkese tavsiye ederim.
[/QUOTE]

[QUOTE="emirpng, post: 99515, member: 7833"]
Kiti aldım, içinde bilinmedik taktikler var. Yarından itibaren deneyeceğim teşekkürler.
[/QUOTE]

[QUOTE="Muslera, post: 321311, member: 6209"]
v1'i almıştım, v2 ile birlikte bir çok daha bilgi gelmiş. Kit sayesinde emek veren kişi çok mükemmel gelirler elde eder. 
[/QUOTE]

[QUOTE="Che, post: 324751, member: 7897"]
Yaklaşık 1 saat uğraşla 3 hesap falan kastım 100-200 takipçili biraz şans, biraz deneyimle ve kitteki bilgilerle neredeyse kit parası çıktı. Tekrardan teşekkürler hocam 
[/QUOTE]

[QUOTE="Che, post: 323871, member: 7897"]
Tolga hocam eline, emeğine sağlık. Çok açık, çok net bilgilerin olduğu bir kit olmuş. Eğer ki instagram konusunda yeni-orta derecesindeyseniz emin olun bunları uygulayarak yeni taktikler de keşfedersiniz, aydınlatıcı bilgilere sahip. Tekrardan teşekkürler. 
[/QUOTE]

[QUOTE="fth35, post: 321323, member: 8208"]
v1'i almıştım, v2 pro olmuş adeta kite çok emek verilmiş birbirinden altın bilgiler var hemen almalısın dostum!
[/QUOTE]

[QUOTE="SinanSS, post: 321918, member: 1595"]
V1 de zaten yeterince kazanmıştım. V2 de aynı şekil olmuş. Alırsanız kesin kazanırsınız 
[/QUOTE]

[QUOTE="cihannetwork, post: 109651, member: 6667"]
Kit alındı. Kısa ve net ifadeler ile uzatmadan anlatılmış. Bütün sorularınızın cevaplarını kit içerisinde bulabilirsiniz. Kit'te anlamadığınız bir yer olduğu taktirde whatsapp ile yardım ediyor. İlgili bir arkadaş. 
[/QUOTE]

[QUOTE="enesyetkin, post: 109699, member: 7977"]
Kit satın alındı. Kesinlikle verilen parayı hakediyor. Whatsapptan yardımcı oluyor. Kit ayrıntılı bir şekilde anlatım yapıyor. Tavsiye ederim.
[/QUOTE]

[QUOTE="tahinpekmez, post: 106928, member: 7888"]
Taktik satın alındı geri dönüşler en kısa sürede yapacağım iyi forumlar.
[/QUOTE]

[QUOTE="EfeReis06, post: 129272, member: 8122"]
[automerge]1585402419[/automerge]
Kiti satın aldım.Yazılanlar gerçekten çok işe yaracak şeyler hele bilmeyenler için bulunmaz nimet. Fiyatına göre kesinlikle alınması gerektiğini düşünüyorum daha denemedim denedikten sonra istatistiklerimi atacağım. Bu fiyata almanızı öneririm. İlgili bir şekilde sorularınıza cevap veriyor
[/QUOTE]

[QUOTE="Selim Öz, post: 107159, member: 7825"]
Taktik Gerçekten Güzel Şuan 4 Katını çıksrttım kazancim giddikce artiyor
[/QUOTE]

[QUOTE="emirhancoban, post: 157894, member: 8199"]
kesinlikle çok ayrıntılı ve güzel bir kit saat 00.00'da bile yardımcı oluyor pişman olmazsınız
[/QUOTE]

[QUOTE="bygarez, post: 117540, member: 6902"]
Kiti satın aldım cidden çok detaylı anlatılmış abidik gubidik kitler 5-10tl vermeyin kit çok güzel herkese almasını tavsiye ederim ellerine sağlık.
[/QUOTE]

[QUOTE="emirhancoban, post: 157894, member: 8199"]
kesinlikle çok ayrıntılı ve güzel bir kit saat 00.00'da bile yardımcı oluyor pişman olmazsınız
[/QUOTE]

[QUOTE="mdurmaz, post: 165345, member: 8399"]
KİT satın alındı cidden yararlı bildiler var ve arkadaş sürekli destek sağlıyor aldın bitti yok ben memnun oldum.
[/QUOTE]

[QUOTE="Skolyox, post: 170822, member: 8386"]
İnstagramla uzun süredir uğraşmama rağmen kitten bir şeyler kaptım. Alma düşüncesinde olan arkadaşlara tavsiye ederim. Elinize sağlık [USER=95]@TolgaBey35[/USER]
[/QUOTE]

[QUOTE="eronmay, post: 310591, member: 9386"]
Kit satın alındı. Kesinlikle verilen parayı hakediyor. Whatsapptan yardımcı oluyor. Kit ayrıntılı bir şekilde anlatım yapıyor. Tavsiye ederim.
[/QUOTE]

[QUOTE="Seyper, post: 310448, member: 9041"]
En iyi aldığım kit olabilir .
[/QUOTE]

[QUOTE="barisdogan, post: 328052, member: 9635"]
Kit aşırı detaylı, çok güzel bir rehber olmuş aklınıza maksimum birkaç soru takılır ona da hocam sınırsız destek veriyor zaten. Ufkunuzu açacak özellikte ayrıca telegram kısmı hocam çok bilgim yok dese bile aşırı yeterli benim gibi 0 dan başlayacaklar için. Sadece fake hesap bile kassanız 3 hesabı 1 haftada 1kya kasıp parasını çok rahat çıkarırsınız, tereddüt etmeden alabilirsiniz pişman etmez.
[/QUOTE]

[QUOTE="mrserkancl, post: 329002, member: 8510"]
Kit gayet güzel ve detaylı olarak anlatılmış. [USER=95]@TolgaBey35[/USER] Böyle bir hizmet sunduğu için teşekkür ediyorum 
[/QUOTE]

Mesaj 2 defa düzenlendi. Son düzenleyen: TolgaBey35 (12.10.2022 18:42)

wmaraci
reklam

cakmaDiktator cakmaDiktator WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 224
  • Beğeniler 23 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
kitin fiyati ne kadar hocam ?
TolgaBey35

kişi bu mesajı beğendi.

En İyi Faucet ve Kripto Para sistemleri için profilime bakın !

cakmaDiktator cakmaDiktator WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 224
  • Beğeniler 23 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
kusura bakmayın şimdi gördüm :)
TolgaBey35

kişi bu mesajı beğendi.

En İyi Faucet ve Kripto Para sistemleri için profilime bakın !

Ferhat27 Ferhat27 Ferover Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 24 / 23
  • Ticaret 1, (%100)
whatsapptan yazdım cevap bekliyorumn
TolgaBey35

kişi bu mesajı beğendi.

Üzülme bazen ölmek bile insan için umuttur!
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 09.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 8 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Kit WM Özel Kısa bir süreliğine 30 TL Den satış devam ediyor!

Kazanmayan bırakmıyoruz whatsapp desteğimiz sayesinde aklınıza takılanları hızla çözüp instagram da yükselmeye başlayabilirsiniz.!

memet721157 memet721157 WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 02.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Batman
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 6 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
ref olabiliirmyim

• Üyelik 09.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 8 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Satışlarımız devam ediyor herkes evdeyken çok daha iyi sonuçlar alacaksınız :)

• Üyelik 09.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 8 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
WM Özel indirim için son zamanlar, daha hızlı ve detaylı yanıt almak için konudaki numaramdan bana whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz :)

• Üyelik 09.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 8 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Kit tekrardan yenileniyor :) Başlık sayımız 52 ye ulaşıyor aynı zamanda fiyat da artıyor, eski fiyattan alanlar için yani kit ücretsiz bir şekilde geliyor.

AlicanGun AlicanGun Çalış, Sabret, Kazan. Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Fabrika İşçisi
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 11 / 28
  • Ticaret 2, (%50)
1 adet kit tarafımca sorunsuz alınmıştır. İyi Çalışmalar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al