wmaraci reklam

G2A Goldmine İle Hepimiz Kazanalım

2 Mesajlar 696 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mustafaydn78 mustafaydn78 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar,

Son birkaç gündür satış ortaklığı sitelerini araştırmaktaydım. Bunların arasında G2A'nın satış ortaklığı sistemi oldukça dikkatimi çekti. Bu yüzden sistemi sizlerle de paylaşmak istedim.

G2A'nın satış ortaklığı sisteminin en önemli özelliği sizin siteye getirdiğiniz kişiler harcama yaptıklarında onların harcamalarından %3 oranında pay almanız. Lakin bu bir sefere mahsus değil. Sizin linkiniz sayesinde G2A sitesine giden ve harcama yapan herkes ömür boyunca sizin hesabınıza eklenmiş oluyor.

İşin daha güzel kısmı ise bu hesabına eklenen kişiler ileride G2A Goldmine sistemine dahil olmaya karar verirler ise ve onlarda kendi referans linkleri üstünden insanları harcama yapmaya yönlendirirler ise onların yaptıkları harcamalardan da %60 pay alabiliyorsunuz.

İşin daha güzel kısmı ise bu insanlarda kendi referans linklerini oluşturup paylaştıklarında zincirin 3. halkasında bulunan insanların harcamalarından bile %40 oranında pay alıyorsunuz. Bu arada tekrar hatırlatmak istiyorum tüm bunlar ömür boyunca geçerli. Tek bir seferlik ücret değil. Bu yüzden internetten para kazanmak isteyen arkadaşlar için G2A Goldmine sisteminin oldukça iyi bir yöntem olduğunu düşünüyorum.

Üstelik sistemin ciddi bir kısıtlaması da yok. Yani aldığınız referans linklerini forumlarda kendi websitenizde hatta discord sunucularında veya oyun gruplarında aklınıza gelebilecek her yerde paylaşabilirsiniz. Bunu sadece Türkiye içinde de düşünmeyin, Reddit gibi platformlarda doğru bir paylaşım yaptığınızda linkinize 100'lerce kişi tıklayacaktır. Bu insanların yabancı olduklarını düşündüğümüzde de dolar üzerinden komisyon alacaksınız. Günde 10 kişiden 1 dolar komisyon almayı başarsanız günlük 10 dolar para yapar. Bunun çok zor olduğunu da sanmıyorum.

wmaraci
reklam

mbcshop mbcshop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 35 / 66
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam iyi hoş benimde çok geniş bir kitlem var fakat benim görüşüm sorun şurada g2a Türkiyede çok yaygın kullanılmıyor ve diğer sitelere göre g2a daha pahalı o yüzden alışveriş oranı düşük bir site .
turion barrister

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al