wmaraci reklam

Evde Çalışarak $ Kazanmak istermisin

17 Mesajlar 2.682 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

leylek leylek Üyeliği Durdurulmuş Kimlik Onayı
  • Üyelik 07.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 19 / 24
  • Ticaret 3, (%33)
Merhaba arkadaşlar Ben bir site üzerinde frelancer 1.seviye satıcıyım.
Bu sitede 20$ a hizmet sağlıyorum ve satışlarım gerçekten iyi fakat bu aralar işleri tamamlayamadıgım icin puanlamam düştü ve algoritma siparişlerimi engelledi

şimdi gelelim saadete ben bu yaptığım işi başka kişilerede öğretmek istiyorum gerçekten işi ciddi anlamda yapacak olanlar çok güzel kazançlar elde edecektir

neler yapıyoruz
Bir çok hizmet var fakat bunlardan en temiz masrafsız kendi emeğimiz ile hazırlayıp teslim edeğimiz hizmete talep ciddi anlamda var (ne oldugunu söylemem dogru olmaz) alıcıların bilmesi yeterli oldugunu dusunuyorum

bunun Eğitimini 10 kişiye vereceğim gerçekten başarılı olursanız ciddi bir iş olarak daha yüksek fiyatlara bile yapabilirsiniz

Gerekenler : birazcık ingilizce ve video edit programları kullanabilmek (ingilizce translate yeterli oluyor programda basit yardımcı olurum)

Kazanç görselim :

tamamladıgım sipariş ücretleri bekleyen miktarlar

Aklınıza takılanları konu altına yazarsanız cevaplarım

Bu arada satış konusunu ballandıra ballandıra yazmış gibi görünebilirim gözlerinizde yeşil dolar işaretleri yanmış olabilir ama abartılacak birşey değiş sadece nasıl kazanılacagından bahsedeceğim haftada 2-3 müşteri gelir veya 10 müşteri gelir tanesi 20$ dan siz hesaplayın yani 1 algoritmayı altüst etme ile alakalı az kazanacagım ama sonucta kazanacagım gözüyle bakın

Madem kazanıyorsun neden burada satıyorsun?(diye soracaklar için)

arkadaşlar dedigim gibi siparişlerden bazılarını tamamlayamadım ve alıcılar iptal etti bu sebeble puanlamam düştü 5-10 gündür iş yapamıyorum (hizmetleri zamanında teslim etmek cok önemli)
Ücret : 100 TL (fiyatı uygun verdiğimi düşünüyorum alacağınız ilk siparişiniz ile çıkarabileceğiniz bir miktar fakat ilk satışlar ucuz olmalı biliyorsunuz :) )
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
Detay verebilirseniz verecegimiz hizmet ile ilgili almak isterim.
leylek

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!

• Üyelik 07.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 19 / 24
  • Ticaret 3, (%33)
Konuda tam anlamlı yazamadım sanırım hızlı bir şekilde konu açtım :)

Bu bahsettigimiz site global yani her ülkeden alıcısı var şimdi burada reklam yapmayalım :) hertürlü hizmet yapılıyor frelance işler bildigimiz fakat benim satışını yaptıgım hizmet önemli benim için yani talep var sistemi çözen arkadaş belki benim kazandıgımın kat kat fazlasını kazanacaktır ben şans eseri tutuldugumu düşünmüyorum cünkü kimi gördüysem satış yapmış sormak istedigin birşey varsa sorabilirsin unutmuş olabilecegim şeyler olabilir
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
1- ne kadar vakit ayirmak gerekiyoe siparisler icin?
2- bu hizmet instagram vs tarzi bir sey mi?
3- hizmeti aldiktan sonra kazanabileceğimizi garanti ediyor musunuz kazanamazsak iademiz var mıdır?
leylek

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 07.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 19 / 24
  • Ticaret 3, (%33)
hizmet video hizmeti edit montaj emek vererek alın teri ile yarım saati bulabilir
İnstagram degilde youtube ile alakalı yani alıcı bunu youtube üzerinde yayınlıyor
Kazanmak elbette kazanabilir herkes fakat başladığın gibi degil bunu söyle düşünelim ilanı açtın bekledin yada kendimden örnek vereyim ben su an yeni üyeyim ve benimle kim neden güvenerek iş yapsın yani orada puanlama sistemi oldugu için ilk başlarda biraz birbirimize sipariş vererek puanımızı arttırabiliriz o konuyu aşarız bir şekilde ama en önemli noktalar : siparişi zamanında teslim etme ve müşterinin mutlu sonla ayrılarak sayfamızda güzel yorum bırakması yani bildigimiz ref :) Kazanamazsak iade olamaz cünkü bu sonu olmayan bir işi orada olmasada bu forumda bile yapabilir

AsosyalAdam AsosyalAdam Makale-SEO-Tanıtım Yazısı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO - Tanıtım - Backlink
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 658
  • Beğeniler 40 / 114
  • Ticaret 39, (%100)
Eğer ilk siparişle çıkacaksa parası detayları iletin dediğiniz gibi iş gelirse ücreti ödeyim.
leylek

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 19 / 24
  • Ticaret 3, (%33)
Dediğim gibi siparişiniz gelir mutlaka fakat ilk başlarda göze batmak icin algoritmayı aşmak icin biraz düşük fiyattan satıp daha sonraki fiyatları ilerde gelen taleplere göre 20$ veya 50$ bile yapabilirsiniz ben ilk satışlarıma 5$ ile başladım ilerleyen zamanlarda talep yogunlugundan 10$ ve sonrada 20$ da bıraktım işi büyütmek sizin elinizde

mxaksoy mxaksoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 482 / 344
  • Ticaret 3, (%100)
leylek k.bakmayında hocam böyle iş çıkacağanı sanmam. Ek olarak:
Çalışmak için ücret talep ediliyor (iade yasak)
Mesajınız 15 Ticaret Puanınız 0

Açıkçası güven vermedi. Deneme olarak alın, baktı kazanıyor o zaman kazancı bölersiniz haksız mıyım?

Ek olarak Psycho bakar mısın hocam?
leylek

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 19 / 24
  • Ticaret 3, (%33)
Yöntem satmıyorum :) güven veremediğim bölge nedir anlamadım sorulan herşeye cevapta verdim iade yok dedim acıkca bunu algılayan kişi zaten alır veya almaz

AsosyalAdam AsosyalAdam Makale-SEO-Tanıtım Yazısı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO - Tanıtım - Backlink
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 658
  • Beğeniler 40 / 114
  • Ticaret 39, (%100)
0 ticaretiniz var sizce aklı olan birisi gelir alırmı sen olsan alırmıydın? Ref amaçlı 1 2 kişiye ücretsiz destek verirsin sonra zaten dediğin gibiyse satarsın.
leylek

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al