Çevrimiçi bir kripto madenciliği simülatörü olan RollerCoin ile coin madenciliği yapabilirsiniz. Oyunun temel fikri, tıpkı gerçek kripto madenciliğinde olduğu gibi, madencilik güçlerine bağlı olarak oyuncular arasında blok ödülünün dağıtılmasıdır.

Oyunda iki çeşit kazanma şekli mevcut:

1- Oyun oynayarak kazım gücünüzü arttırarak madencilik yapabilirsiniz. (Oyunları oynadıkça oyunların zorluğu ve size kazandıracağı güç artıyor.)

2- Oyunda gerçek para ile sanal makineler alarak coin madenciliği yapabilirsiniz.

Ben oyuna para yatırmadım ilk seçeneği tercih ediyorum. Oyunlardan kazandığım puanlar ile madencilik yapıyorum.

Ayrıca ben oyunun kendi parası olan Rollertoken kazıyorum. Rollertoken'ı biriktirip bunlarla sanal makineleri alarak kazım gücümü arttırmayı planlıyorum.

Aşağıdaki referans linkimle kayıt olarak 1000 Satoshi kazanabilirsiniz.

RollerCoin Kayıt

Bu kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Ben araştırdım ve insanların memnun olduklarını, paralarını rahatlıkla çekebildiklerini gördüm ve sizlerle de paylaşmak istedim. Dediğim gibi buraya hiç para yatırmadım sadece oyunlardan kazandığım güçle kazım yapıyorum.