wmaraci reklam

Referans Başına 50$

4 Mesajlar 609 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Shinuqi Shinuqi WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 21.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Şuanlık referans başına ve size 50$ ödül veren cryptocom fiyatı baya düştü 100 dolar yatırıp 50dolar + benimde vereceğim 40 dolar ile 90 doları anında çekebilirsiniz. detaylı bilgi için videodan bakabilirsiniz. referans linki ile girmeniz zorunludur 50 dolar kazanmanız için.8 gün sonra 25 dolara düşecek ödüller, artıyor koin şuanda ne kadar hızlı yaparsanız o kadar iyi.

https://crypto.com/app/3ase2vjcyfReferans Kodu : 3ase2vjcyf

Telefonda Crypto.com olarak aratın indirin kayıt olurken aşşağıda referans yerine girmelisiniz. ve attığım linktende kayıt olduğunuz e-maili giriniz.

https://youtu.be/0KfWpbQqpV8

isteyen videodan da yapabilir.

wmaraci
reklam

ozgurgezen ozgurgezen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bilgisayar Muhendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** H**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 224 / 225
  • Ticaret 16, (%100)
Alıntı:

$cro. Size bugün yeni bir koin tanıtmak istiyorum. Kendi kredi kartı olan bir sistemden. Tabi ben twitter fenomeni ya da üstadı olmadığım için $cro bana odeme yapmadığından veya referans linkim olmadığından, herhangi bir gelir elde etmediğim için rahat rahat yazacağım.

2- 50 dolar yatır, 50 dolar da $cro size verecek böylece paranız 100 dolar olacak diyen fenomenler/ustadlar var. Havadan 2x yaptık gözüküyor. Bu ustaların yatırım yapın dediği yerleri isaretliyorum. Grafik üzerinde görelim.

3-$cro yesil olan dolar paritesi 0.10$ turuncu olan bitkoin paritesi. Şimdi siz 50 dolarlık aldığınızda 1 tanesi 0.10 iken şu anda 0.5 cent oldu. Dolar paritesi olarak %50 kaybettiniz. Eger dolar bazında değil, btc bazında aldi iseniz yine an itibariyle %50 kaybettiniz.

4-%50 zarara girdik ama $cro bize 50 dolarlik koin vermişti diyenler olabilir. O verdiği 50 dolarlik koini de $cro olarak verdiği için guncel değeri de 25$ dolara düştü. Burada yine bir parantez açmak gerekiyor, havadan varmis gibi gösterilen 50 doları verdi.

Ilk yatırdığınız 50$ doları gidip şu anda çekseniz büyük ihtimalle ( havadan gelen 50 dolar da yalan olacak) 25 dolar olarak geri atabilirsiniz.

6- 50 dolarınızı sadece bitkoyine yatirsa idiniz büyük ihtimalle su anda 100 dolar olacaktı, yani kabaca 2x. Eger tl den de dolara geçiş oldu ise %15 de oradan geçecekti. Hem de bu arada uygun alt alip yine %30 40 kazanç artacak idi.

7- sonuç olarak, 3 yerden gelir elde etti. cebine hem borsadan aldığı parayı koydu, elindeki koini tepeden size sattı, YouTube videosunu izlediniz, bir de oradan para kazandı. Tek taşla 3 kuş vurdu. Size de sinirstres yarattı. elinizdeki 50 dolarınıza da geçmiş olsun. 20 oldu

Shinuqi Shinuqi WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 21.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Reis olayı çok yanlış anlamışsın 50 dolar değil 100 dolar stake ediyorsun benim verdiğimle beraber kişi 90 dolsr çekim yapıyor 10 dolara 100 dolar almış oluyor

ozgurgezen ozgurgezen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bilgisayar Muhendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** H**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 224 / 225
  • Ticaret 16, (%100)
Twitler benim degil ama tabi diyecek birseylerim var.

cro alip satmadim ama dedigin teklif cok cazip geldi. Benim acimdan Risk kazanc orani 1 e 10 dedigine gore, 10 dolara 100 dolar aliyorum ya.

Seninle beraber bilgisayar basina oturuyoruz.
Bana nakit 100 dolar veriyorsun.
Ben de gidip kendi dolar cuzdanimdan siteye 100 dolar yatiriyorum.
90 dolarini kendi cuzdanima cektigim anda sana 100 dolarini geri veriyorum.
Site uzerinde ise 100 dolarlik cro shitkoinim oluyor.

Ben sadece 10 dolarimi riske atip cro nun bir gun artarmasini umarak bekliyorum.

Sana zaten birsey olmuyor yukardaki senaryoda. Aninda parani geri oduyorum arti referansin ile uye oldugum icin kazaniyorsun.

Yukarda yazdigim mumkun degilse
- 100 dolarimi neden riske atayim.
sen zaten referans ile para kazaniyorsun.

Simdi anlamis miyim?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al