wmaraci reklam

Reklam izleyerek en çok kazandıran bitcoin sitesi

3 Mesajlar 884 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

erden57 erden57 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 21 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
Referanslı kayıt linki https://www.coinpayu.com/?r=parasepetim
Referanssız Kayıt linki: www.coinpayu.com

Coinpayu, tema olarak adbtc sitesine fazlasıyla benziyor. Ücretsiz olarak kayıt olup, reklam izleyerek bitcoin kazanbileceğiniz bir sitedir. Sitedeki aktiflik durumunuza göre satoshi yanında puan da kazanırsınız. Puan seviyeniz arttıkça hem indirimlerden faydalanabilir hem de anlık ödeme talebinde bulunabilirsiniz.

Surf Ads : Günlük yaklaşık 30-40 arası reklam oluyor. Çoğunluğu çok kısa reklamlardan oluşuyor.
Active window Ads : Günlük ortalama 5-10 arası reklam bulunuyor. 10-20sn olarak süreleri değişiyor.
Offers : Bu bölümde farklı işler yaparak bitcoin kazanabilirsiniz. Anket doldurarak, uygulama yükleyerek gibi
Referral Market : Adbtc sitesi ile mantık aynı. Referans alım satımı yapabilirsiniz.

Sitede ücretsiz üyelik ile günlük 400 satoshiye kadar kazanmanız mümkün. Ücret karşılığı yükseltilmiş üyelikleri mevcut. Henüz güvenilir site durumuna getirmediğimiz için yatırım tavsiye etmiyoruz. Site kendisini kanıtlayana kadar ücretsiz şekilde kullanmanız önerilir. Yeni bir site olduğu için referral market bölümünü aktif olarak kullanarak ciddi rakamlar kazanmanız mümkün. Minimum çekim limiti 10.000satoshi.
Diğer siteleriniz için referans arıyorsanız bu siteyi kullanabilirsiniz. Reklam ücretleri oldukça düşük. Kazandığınız satoshiler ile reklam vermeniz mümkün.

wmaraci
reklam

Beyah Beyah WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
10.000 satohsi 1 $ dahi etmiyor...

erden57 erden57 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 21 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
10000 satoshi olarak bakarsanız tabi ki hocam da parasepetim kullanıcı adım. Geçen ayki withdraw işlemlerime bakınız 2milyon satoshi çektim. Sadece siz tıklayarak zaten piyasası bu.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al