wmaraci reklam

Apple Haritalar'a Animasyon Özelliği Geldi

2 Mesajlar 589 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Apple Haritalar'a Animasyon Özelliği Geldi

Apple’ın iOS platformundaki Apple Haritalar uygulamasına gelen yeni özellik sayesinde London Eye ve Big Ben saat kulesine animasyonlar eklendi.

Apple bildiğiniz gibi iOS 6 ile birlikte Google Haritalar uygulamasını sisteminden kaldırmış ve Apple Haritalar hizmetini kullanıcılarına sunmuştu. İlk etapta çok fazla hata içeren Apple Haritalar uygulaması yeni iOS sürümleriyle daha stabil ve kullanılabilir hale gelmişti.

Uydu görünümleri ile şehirleri 3 boyutlu kuş bakışı görüntüleyebildiğiniz Apple Haritalar bugün aldığı güncelleme ile İngiltere’nin London Eye ve Big Ben saat kulesine çeşitli animasyonlar ekledi.

London Eye ve Big Ben saat kulesine uydu görünümü seçeneği ile baktığınız zaman bu eserlerin hareket ettiğine tanıklık edeceksiniz. Bunun için yapmanız gereken Apple Haritalar uygulamasına girip bu yapıları görüntülemek olacak.

Tahminlerimize göre ilerleyen aylarda Apple diğer ülkelerin tarihi yapıları için de bir çalışma gerçekleştirecek ve Apple Haritalar uygulamasını geliştirmeye devam edecek.

Kaynak
ShiftDelete

caglark

kişi bu mesajı beğendi.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.
wmaraci
reklam

caglark caglark caglarkeskin.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1125
  • Beğeniler 59 / 243
  • Ticaret 48, (%100)
Bir çok alanda Google ile kendini rekabete sokmaya ve hatta öne geçmeye başladı. Açıkçası bu tip haberler beni heyecanlandırıyor. Kısa zaman içerisinde Google'dan buna bir cevap gelir. Demedi demeyin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al