wmaraci reklam

Ekran videosu kaydetme

3 Mesajlar 895 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

gun611 gun611 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 289
  • Beğeniler 92 / 46
  • Ticaret 7, (%100)
Arkadaşlar iphone 7 kullanıyorum kendi özelliği var biliyorum ama kalitesi düşük kaydediyor progra varmı önerdiğiniz ? en az 8mbps kaydedecek ? ekran videosu

wmaraci
reklam

ocalburakdurmus ocalburakdurmus E-Ticaret Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 0 / 243
  • Ticaret 1, (%100)
FlashBack Pro'yu öneririm. Ne amaçla kullanacaksan video çekme programı yazımda bulunan listeyi incele derim. FlashBack Pro ile düşük boyutlu yüksek kaliteli videolar çekebilirsin. Video çekildikten sonra kendi player'ı ile oynatıp istediğin frame'leri kaldırıp montaja hazır olarak istediğin uzantıda export edebilirsin.

Edit: iOS için olduğunu yazı içinde belirtmediğin için fark edememişim kusura bakma. Neyse ki ios kullanıcısı olarak Filmic Pro'yu tavsiye edebilirim.

gun611 gun611 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 289
  • Beğeniler 92 / 46
  • Ticaret 7, (%100)

ocalburakdurmus adlı üyeden alıntı

FlashBack Pro'yu öneririm. Ne amaçla kullanacaksan video çekme programı yazımda bulunan listeyi incele derim. FlashBack Pro ile düşük boyutlu yüksek kaliteli videolar çekebilirsin. Video çekildikten sonra kendi player'ı ile oynatıp istediğin frame'leri kaldırıp montaja hazır olarak istediğin uzantıda export edebilirsin.

Edit: iOS için olduğunu yazı içinde belirtmediğin için fark edememişim kusura bakma. Neyse ki ios kullanıcısı olarak Filmic Pro'yu tavsiye edebilirim.

sağol pardon aynen ios yazmayı unuttum :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al