wmaraci reklam

iOS 7 Beta Güncellemesi Yapma Resimli Anlatım

15 Mesajlar 10.280 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

transferx transferx Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 26.04.2013
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 64
    • Beğeniler 0 / 10
    • Ticaret 0, (%0)

Ocean adlı üyeden alıntı

bende iPhone 4S cihazıma, iOS 7'i kurdum yeni tasarım oldukça hoşuma gitti başarılı ancak, iOS 6'a nazaran biraz daha kasıyor gibi. sizde de böyle mi? Ayrıca iOS 6'da üst paneli aşağı çekip Twitter ve Facebook ile hızlı bir şekilde ileti paylaşabiliyorduk onu göremedim.

Evet bende de biraz kasma ve uygulamalardan atmalar var. Bunun nedeni beta sürümü olması diye düşünüyorum.

Ek Olarak:

Kaptan Jack adlı üyeden alıntı

İPhone5' e yükledim. Şarj problemi oldu, çok aşırı şarj yiyor. 6.1.4' e geri döndüm bu yüzden.

Ben 4S'te kullanıyorum şarj problemi yok diğer sürümle aynı yiyor. Belki 5'te farklıdır.

wmaraci
    reklam

Ocean Ocean Developer Kullanıcı
    • Üyelik 14.06.2013
    • Yaş/Cinsiyet 36 / E
    • Meslek Bilişim Teknolojileri
    • Konum Kocaeli
    • Ad Soyad A** B**
    • Mesajlar 22
    • Beğeniler 1 / 4
    • Ticaret 0, (%0)
    iOS 6'a nazaran iOS 7'nin biraz daha uzun sürede sarj olduğunu farkettim, çok az da olsa şarjda biraz daha hızlı harcıyor gibi.

Gözüme ilk çarpan hatalar, Kişi listesinde bir kişi arama yaptıktan sonra tekrar kişi listesine dönüldüğünde isim listesi çıkmadan önce ki baş harf sütunu ekranın ortasında takılı kalıyor.

Konuşurken arasıra kapanma yaşanıyor. Bazen sistem çöküyor apple logosu çıkıyor telefon kapanıyor gibi oluyor ancak tekrar açılıyor. Bu gün ise ilk defa başıma geli. Telefon dondu, alt panel yukarı çıkıyor ama aşağı tekrar indirilemiyor. Arama kabul edilemiyor. Telefonu kapatmak istediğimde düğmeye basılı tutuyorsun kapat ekranı geliyor ancak, ekran sürüklenmiyor ve haliyle telefon kapanmıyor.

Belki olurda aynı sorunu yaşayan arkadaşlar, Siriyi çalıştırarak ses açma ve kapama düğmesine basarsanız sistem tekrar çöküp açılıyor ve düzeliyor.

• Üyelik 26.04.2013
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 64
    • Beğeniler 0 / 10
    • Ticaret 0, (%0)

Ocean adlı üyeden alıntı

iOS 6'a nazaran iOS 7'nin biraz daha uzun sürede sarj olduğunu farkettim, çok az da olsa şarjda biraz daha hızlı harcıyor gibi.

Gözüme ilk çarpan hatalar, Kişi listesinde bir kişi arama yaptıktan sonra tekrar kişi listesine dönüldüğünde isim listesi çıkmadan önce ki baş harf sütunu ekranın ortasında takılı kalıyor.

Konuşurken arasıra kapanma yaşanıyor. Bazen sistem çöküyor apple logosu çıkıyor telefon kapanıyor gibi oluyor ancak tekrar açılıyor. Bu gün ise ilk defa başıma geli. Telefon dondu, alt panel yukarı çıkıyor ama aşağı tekrar indirilemiyor. Arama kabul edilemiyor. Telefonu kapatmak istediğimde düğmeye basılı tutuyorsun kapat ekranı geliyor ancak, ekran sürüklenmiyor ve haliyle telefon kapanmıyor.

Belki olurda aynı sorunu yaşayan arkadaşlar, Siriyi çalıştırarak ses açma ve kapama düğmesine basarsanız sistem tekrar çöküp açılıyor ve düzeliyor.

Bilgilendirme için teşekkürler :) Tabiki beta sürümünde böyle hatalar olacaktır beta sürümü bu yüzden var :)

Ocean Ocean Developer Kullanıcı
    • Üyelik 14.06.2013
    • Yaş/Cinsiyet 36 / E
    • Meslek Bilişim Teknolojileri
    • Konum Kocaeli
    • Ad Soyad A** B**
    • Mesajlar 22
    • Beğeniler 1 / 4
    • Ticaret 0, (%0)
    muhakkak adı üstünde :) ancak konuşma sırasında çok sık kapanma sorunu yaşadığım için, tekrar iOS 6'a dönmek zorunda kaldım. artık, kararlı sürümü çıktığında kullanacağız, sabırsızlıkla bekliyoruz bakalım :)

Düzeltme : iOS 6'a dönmeyi başaradım. ancak iOS7 Beta 2 güncellemesi gelmiş. o güncellemeyi yaptım. bazı hatalar giderilmiş Beta 2 ili. Örneğin siri uygulaması çalışıyor ve çökme yaşanmıyor şimdilik, gözüme çarpan hatalar olursa bilgilendirme yaparım.

wmaraci
    Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 26.04.2013
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 64
    • Beğeniler 0 / 10
    • Ticaret 0, (%0)

Ocean adlı üyeden alıntı

muhakkak adı üstünde :) ancak konuşma sırasında çok sık kapanma sorunu yaşadığım için, tekrar iOS 6'a dönmek zorunda kaldım. artık, kararlı sürümü çıktığında kullanacağız, sabırsızlıkla bekliyoruz bakalım :)

Düzeltme : iOS 6'a dönmeyi başaradım. ancak iOS7 Beta 2 güncellemesi gelmiş. o güncellemeyi yaptım. bazı hatalar giderilmiş Beta 2 ili. Örneğin siri uygulaması çalışıyor ve çökme yaşanmıyor şimdilik, gözüme çarpan hatalar olursa bilgilendirme yaparım.

bilgi için teşekkürler tekrar :) ben de bakayım beta 2 ye :D

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al