wmaraci reklam

iOS 7 Yayınlandı !

18 Mesajlar 3.537 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

caxapa caxapa öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 42 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

smlzsyd adlı üyeden alıntı

3G üzerinden indiriyorsaniz, yani operatörünüzün internet ağından problem olması normaldir.. Apple güncellemelerin mümkünse wifi üzerinden yapılması için yazı yayınladı..

3g dayanır mı indirmeye tabiki wifi üzerinden indiriyorum bu sorun bir tek bende değilmiş baya kişide yaşanmış sunuculara dün aşırı yüklenme olduğundan yaşanmış bir problemmiş :)

Burakdelikara.com.tr - tekparcahdfilm.net -
wmaraci
reklam

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
iPad minide güncelleme yaptım şimdi, büyük ekranda daha bir hoşuma gitti ya çok başarılı buldum ben.:)

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

Kaplan Kaplan ahmetkaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek User Interface Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 304 / 530
  • Ticaret 4, (%100)
iOS 7'yi beğenmeyenler neden beğenmiyorlar anlamıyorum. Ama ben çok sevdim. Onun için iPhone'a geri döndüm (mazeretim oldu en azından :)). Bence başarılı olmuş.

Onur Onur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 0 / 297
  • Ticaret 65, (%98)
Abim yüklemiş telefonuna gerçekten çok güzel oldu, beğendim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

jasper jasper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 17 / 46
  • Ticaret 0, (%0)
yenilik güzeldir.

Ek Olarak: ama biilmiyorum farkettiniz mi de iphone alışılagelmiş yüzünden vazgeçiyor gibi.

favoridus.com

yefecrin yefecrin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SKS
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** I**
  • Mesajlar 975
  • Beğeniler 182 / 187
  • Ticaret 51, (%100)
iphone 5 e elen panaromik çekim özelliği 4e gelmemişsadece kare çekim var, 4 e de gelse süper olurdu. Vallah sürümü beğenmim eski sürüme dönmek isteyenler için kötü haber. Artık dönüşü yokmuş!

hasbaly hasbaly Öğrenmek için uğraşıyor.. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 113 / 80
  • Ticaret 3, (%100)

Artık dursun hocam yani :) iPhone 4'ü geçtim 4S'te bile iOS7 kasıyor artık 3GS'ye gelseydi ne olurdu?

Ek Olarak:

jasper adlı üyeden alıntı

yenilik güzeldir.

Ek Olarak: ama biilmiyorum farkettiniz mi de iphone alışılagelmiş yüzünden vazgeçiyor gibi.

Ee yani hocam artık yenilik lazım tüm iPhone kullanıcıları tamam belki iPhone'dan başka birşey kullanmaz ama sonuçta insan farklılık bekliyor. Ve birde Apple'ın daha değişik yeniliklerle Android ve Windows Phone kullanıcılarınada yönelmesi gerekiyorduki zaten baktığımızda bazı renk ve tasarımlar olsun Android ve Windows Phone kombinasyonuyla geldi.

Ek Olarak:

Kaplan adlı üyeden alıntı

iOS 7'yi beğenmeyenler neden beğenmiyorlar anlamıyorum. Ama ben çok sevdim. Onun için iPhone'a geri döndüm (mazeretim oldu en azından :)). Bence başarılı olmuş.

Hocam gerçekten iyi oldu fakat bazı hataları mevcut. Ayriyeten 4 ve 4S sahiplerinin yüklememeleri -özellikle 4- iyi olur. Çünkü bizzat yaptığım denemelerde 4 ve 4S iPhone 5 kadar hız ve şarj tasarrufu sağlamıyor. 4'te ve 4S'te hem fazla şarj giderken hemde fazla donma meydana geliyor. 5'te niye kasmıyor derseniz 5C tıpatıp 5 gibi olduğu için kasmıyor eğer olmasaydı zaten işlemci falan dinlemezlerdi bir yolunu bulup kastırırlardı.

Kaplan Kaplan ahmetkaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek User Interface Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 304 / 530
  • Ticaret 4, (%100)

hasbaly adlı üyeden alıntı

Hocam gerçekten iyi oldu fakat bazı hataları mevcut. Ayriyeten 4 ve 4S sahiplerinin yüklememeleri -özellikle 4- iyi olur. Çünkü bizzat yaptığım denemelerde 4 ve 4S iPhone 5 kadar hız ve şarj tasarrufu sağlamıyor. 4'te ve 4S'te hem fazla şarj giderken hemde fazla donma meydana geliyor. 5'te niye kasmıyor derseniz 5C tıpatıp 5 gibi olduğu için kasmıyor eğer olmasaydı zaten işlemci falan dinlemezlerdi bir yolunu bulup kastırırlardı.

iPhone 4 ve 4s kullanıcıları için önerebileceğim tek şey telefonlarının yedeklerini alıp güncelleme ile değil de restore ile yapmaları. Kasılmalarının önlerine geçeceklerdir.

Aynı şekil de iOS 7'ye güncelleme yapmadan önce bütün App Store'da bulunan bütün güncellemeleri de yapılmış olduğundan emin olun ki bir sorun yaşamayın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al