wmaraci reklam

Iphone 4s vs 5?

35 Mesajlar 6.655 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

GencHaber GencHaber Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 14 / 18
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 5 yıldır kullandığım taka telefonumu değiştirme zamanı geldi sanırm :) vodafone dan kontratlı olarak Iphone almayı düşünüyorum ama karasız kaldım
Eğer 4s 16gb alırsam ayda 99 lira ödeyeceğim ve 500mb net var pakette evdeki wifi ilede paketi yettirebilirim sanırım
Eğer 5 16gb ayda 135 lira ödeyeceğim ve her yöne 750 dk alacağım pakete ek olarak ama fazla konuşma yapmadığım için en az 500 ü boşa gidecek + birde net paketi almam gerekecek..

Bence 4s 16gb biraz daha ağır basıyor hem fiyatı uygun hemde daha oturmuş bi model 5 in çok fazla farkı olduğunu düşünmüyorum (en azından 4s bana yetecek)
5 hakkında bazı eleştirilerde gördüm işte pek beğenilmemiş sanırım siz ne diyorsunuz kendimi biraz daha zorlayıp 5mi almalıyım değermi ben 4s ten yanayım ama?

wmaraci
reklam

ilkayy ilkayy ucrmyslnmsmdstgmdeanldm Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
iPhone 5 çok hassas bir telefon. yani ufak bir düşme ile arka ve ön bölümlerde kırılma yapabilir tabi 4s e göre daha iyi bir cihaz fakat kontratlı telefon alma derim ben yani kendini 2 yıl vadafone bağlama taksit imkanı var ise al derim.

Aliihsansaran Aliihsansaran Türk büyüktür,üstündür! E-Mail Onaysız
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)
Samsung Galaxy sIII. Ben1 hafta sonra gidip alacağım. iphonedan daha iyi bence.

Ek Olarak: İllâ ki ıPhone alacam diyorsan. Annemde 4s babamda 5 var. 5in 4 ten (gözle görülebilir) farkı yok. 4s al.
SabahKemalCansu

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 14 / 18
  • Ticaret 1, (%100)

AcidBunny adlı üyeden alıntı

iPhone 5 çok hassas bir telefon. yani ufak bir düşme ile arka ve ön bölümlerde kırılma yapabilir tabi 4s e göre daha iyi bir cihaz fakat kontratlı telefon alma derim ben yani kendini 2 yıl vadafone bağlama taksit imkanı var ise al derim.

hocam 4s 16 gb 12 taksit alırsam 140 lira falan geliyor aylık ve lise öğrencisiyim ayda maksimum 100 lira biriktirebiliyorum telefonuda kendim almak istiyorum babamın almasını değil bu nedenle vodafone kontratlı olacak sanırım + yaklaşık 4 yıldır vodafone kullanıyorum memnunum

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)

GencHaber adlı üyeden alıntı

hocam 4s 16 gb 12 taksit alırsam 140 lira falan geliyor aylık ve lise öğrencisiyim ayda maksimum 100 lira biriktirebiliyorum telefonuda kendim almak istiyorum babamın almasını değil bu nedenle vodafone kontratlı olacak sanırım + yaklaşık 4 yıldır vodafone kullanıyorum memnunum

Öğrenciyim diyorsun biriktiremediğini düşünürsek 1 ay, sıkıntı yaşarsın sözleşmen var çünkü bu yüzden demiştim bende.

• Üyelik 02.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 14 / 18
  • Ticaret 1, (%100)

Ali İhsan SARAN adlı üyeden alıntı

Samsung Galaxy sIII. Ben1 hafta sonra gidip alacağım. iphonedan daha iyi bence.

Ek Olarak: İllâ ki ıPhone alacam diyorsan. Annemde 4s babamda 5 var. 5in 4 ten (gözle görülebilir) farkı yok. 4s al.

aynen hocam bende 4s ten yanayım, aslında çok yakın bir zamana kadar bende samsung android diyordum ama şunu fark ettim google play oyun konusunda ilerliyor ama uygulama konusunda biraz geride kalıyor bence

Aliihsansaran Aliihsansaran Türk büyüktür,üstündür! E-Mail Onaysız
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)

aynen hocam bende 4s ten yanayım, aslında çok yakın bir zamana kadar bende samsung android diyordum ama şunu fark ettim google play oyun konusunda ilerliyor ama uygulama konusunda biraz geride kalıyor bence

Google Play tabii ki AppStore ile yarışamaz. Ama benim için çok ta önemli değil:)

• Üyelik 02.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 14 / 18
  • Ticaret 1, (%100)

Öğrenciyim diyorsun biriktiremediğini düşünürsek 1 ay, sıkıntı yaşarsın sözleşmen var çünkü bu yüzden demiştim bende.

biriktiremeyecek bi durum yok gibi hocam çünkü herhangi bi harcamam yok okul servisi babamda falan bana sadece boğazımı tutmak kalıyor ki biriktiremedim babam yada annem var :D

Ek Olarak:

Ali İhsan SARAN adlı üyeden alıntı

Google Play tabii ki AppStore ile yarışamaz. Ama benim için çok ta önemli değil:)

bende çok kararsızdım işte sonra aman be appstore a gerekirse uygulama parası veririz ne olacak dedim hem Iphone un bi havası var :D

• Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)

biriktiremeyecek bi durum yok gibi hocam çünkü herhangi bi harcamam yok okul servisi babamda falan bana sadece boğazımı tutmak kalıyor ki biriktiremedim babam yada annem var :D

Ek Olarak:

bende çok kararsızdım işte sonra aman be appstore a gerekirse uygulama parası veririz ne olacak dedim hem Iphone un bi havası var :D

hava için telefon alacaksan - note 2 al:D

• Üyelik 02.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 14 / 18
  • Ticaret 1, (%100)

hava için telefon alacaksan - note 2 al:D

hava için değil tam olarak tabi ama note 2 itici geliyor bana bi arkadaşta var ne bileyim çok büyük bence :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al