wmaraci reklam

Iphone 7 açılıp kapanma sorunu

9 Mesajlar 18.452 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

saripisagor saripisagor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,
tam 5 gün önce sıfır Iphone 7 aldım siyahından. bugün uyanıp bu başlığı açmama sebep olana kadar hiç bir sorun çıkmadı telefonda. telefonum şarja takılı uyumuştum. 5 dakika önce uyandığımda telefon ısınmıştı ve kapalıydı. ben de açmayı denedim sağ tuşa basılı tutarak. açılmadı. sonra sağ tuş ve orta tuşa basarak zorla açmaya çalıştım(orta tuşun çalışmadığını görünce bir korktum, sonradan anladım telefon kapalıyken o tuş çalışmıyor gibi duruyormuş). telefon yine açılmadı. bu seferde sağ tuş ve ses tuşlarından alt tuşa basarak açmayı denedim. iphone açılış kısmı geldi. ancak hemen geri gitti,sonra bir daha geldi, sonra bir daha gitti. böyle yataktayken bi gelip bi gitti. sonunda açıldı. hemen bi googlelıyım dedim safariye girdim hemen yine kapandı. yataktan inerken yine kendi kendine açıldı.bu konuyu açmaya gelmiştim ki ekranda abuk subuk şeyler çıkarak yeniden kapandı. sonra tabiki bir daha açıldı. şuan telefon soğumuş durumda ve sanki bir sorun yokmuş gibi duruyor öylece.
gerçekten bu nedir ya diyorum kendi kendime. 3,5 yıllık 5s'imin üzerine almıştım bu telefonu. gözüm kapalı almıştım ki telefonun normal bir kulaklık girişi olmadığını sonradan fark ettim. şuan soğudum resmen telefondan. 5 günlük telefonun vaziyetine bak. bu süreçte hiç de düşürmedim telefonu. ders çalışmaktan doğru dürüst kullanmadım bile.

wmaraci
reklam

mert50356 mert50356 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 1104
  • Beğeniler 180 / 265
  • Ticaret 26, (%100)
Aynı sorun bende de oldu içerisinde veriniz varsa yedekleyip cihazı sıfırlayın düzeliyor.
bykir

kişi bu mesajı beğendi.

Wordpress Hizmetleri | Skype: mert50356

bykir bykir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Mekatronik Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ü**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 13 / 11
  • Ticaret 5, (%100)
Cihaz güncelleme yaparken bazen kesintilerden dolayı eksik güncelleme yapabiliyor. Buda bu tür hatalara sebep verebilir. Cihazı itunes bağlayın yedeğinizi alıp en güncel sürüme yeniden yükleme yapın. Düzelecektir.

hepyasemin hepyasemin Şimdi tövbe zamanı.. Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 47 / 295
  • Ticaret 73, (%100)
Fırsat bulursan telefonundaki lüzumsuz uygulamaları kaldır. Cihazdaki uygulamalar fazla yük bindirdiğinde bataryadan gelen enerji dengesiz dağılıyor ve işletim sistemindeki bir özellik nedeniyle donanım zarar görmesin diye iphone açılmıyor veya açılınca kapanıyor.

http://www.telefononerileri.com/iphone-7-acilip-kapanma-sorunu/

Şimdi tövbe zamanı..
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

OguzhanCinar OguzhanCinar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 21 / 30
  • Ticaret 20, (%100)
Ayarlar > Genel > Sıfırla > Tüm İçerik ve Ayarları Sil
diyerek sorundan kurtulabilirsiniz :)

• Üyelik 09.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
mert50356 nın dediğini tam yapmasam da yedeklemeyi gerçekleştirdim. telefon ilk başlarda açılmıştı çok şükür. daha sonra ise telefon iyice sapıttı. 5 sn de bir açılıp kapanıp durdu. kurtarma moduna dahi alınamadı telefon. ben de telefonu teknik servise götürdüm. yazılım yükleyip sıfırlamaya çalıştılar. yazılım da yükleyemediler. sonra telefonu aldığım yere gittim samsung alayım dedim. "senin için zararlı olur" dedi ve telefonu değişim için teslim aldı. şimdi değişim bekliyorum. 5 günlük telefondu oysaki. resmen param ile rezil oldum. telefon değişimden gelsin ilk iş satmak olacak. iphone 7 jetblack garantisi 2 yıldır. kasko da yaptırmıştım.onunla birlikte vereceğim. fiyat tavsiyeleriniz de varsa almak isterim.

4 yıldır iphone 5s kullanıyordum. bu telefonum da aynı sebeple uçtu. yazılım da yüklenmedi. ben de mecburen yeni telefon aldım. belki bir umut bu telefonun bataryasını değiştiririm çalışır.

iphonea kendimi o kadar kaptırdım ki bu telefonun aynı anda şarj olurken kulaklık takılamayacağını düşünmemişim bile. ille bluetooth kulaklık alacaksın. ben bu işte yokum. samsungdan yola devam edeceğim.

ChesterFiel ChesterFiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnşaat Teknikeri
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 86 / 274
  • Ticaret 7, (%100)
kardeşim sorun sende olmasın? Iphone 7 gold 32 gb var bende, yaklaşık 6-7 aydır kullanıyorum ve inşaatta kullanyorum. Düşüyor, fırlıyor, pislik giriyor. Ama şuana kadar herhangi bir sorun çıkarmadı? Canavar gibi tıkır tıkır çalışıyor.
Kötüleme yapma, alırken bakıp alsaydın. Hem şarj olsun; müzik dinliyim, oyun oynuyim, internette dolaşayım sonra telefon ısınıyor kapanıyor.
Git al samsung'un en kalitelisini. 1 sene sonra görüşürüz.
He bu arada, çıkan reklamlara bir bak. Iphone 7 getir samsung götür var, onları takip et. Bir daha almassın Iphone serisini

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
6s de başıma gelmişti. Kablo ile pc bağlayın cihazı resetleyin düzeliyor.

cagdaskorkmaz.com.tr

• Üyelik 09.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Iphone'da kronik bir sorun olduğu aşikar. Iphone 5sim bozuldu diye 7 almıştım. Bu iphone 5s im de son vakitlerini aynı şekilde sonlandırmıştı. açılıp kapanmaya başlamıştı peşpeşe. sonra da bir daha açılmamıştı yazılım dahi yüklenememişti.
garantiden değiştirdiler iphone 7 yi. bugün teslim aldım. bu çalışmayan iphone 5s in garantisi bittiği için bişey yaptırmamıştım. memlekete tanıdıklara gönderip batarya falan değiştirtecem belki çalışır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al