wmaraci reklam

iPhone 7 fiyatının hakkını veriyor mu?

21 Mesajlar 4.004 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

murattkilinc murattkilinc www.instegral.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 7 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar iPhone 7 almayı düşünüyorum.Şuan aşağı yukarı her yerde 32 gb'lık modeli 3000 liradan satılıyor.Sizce bu fiyata alınır mı?
Daha önce sadece Android telefonlar kullandım.Şuan LG G3 kullanıyorum.Çıldırıcam çok yavaş

www.instegral.com
wmaraci
reklam

hcmls hcmls WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 573
  • Beğeniler 90 / 166
  • Ticaret 9, (%100)
iPhone'u bilmem de Xiaomi parasını sonuna kadar hak ediyor

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3621
  • Beğeniler 1125 / 1126
  • Ticaret 73, (%100)
Geçen yıl çalıştığım zaman almıştım iPhone 7 32GB daha öncesinde de 5S ondan öncesinde de iPhone 4 kullanıyordum.

Diyeceğim tek şey hiç düşünme direk al, android falan hikaye ne çare iOs :)
Sakulta

kişi bu mesajı beğendi.

kişisel bloğ • tevfik.org

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
3.000 TL gayet iyi fiyat, kesinlikle alınır.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Hhasan Hhasan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 3 / 39
  • Ticaret 1, (%100)
xiaomi al millet çakma diyor ama efsane hemde ucuz

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
Biraz daha bütçe artışı yapılabilirse 6S Plus 128 GB Space Gray seçeneğini öneririm. Birçok arkadaşım kullanıyor efsane bir cihaz.

enc enc Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek özel bir şirket
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 59 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
7 güzel hocam öneririm sana kasma derdi falan yok

DarkJoueur DarkJoueur ! Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek M.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 400
  • Beğeniler 24 / 96
  • Ticaret 5, (%100)
6 aydır kullanıyorum iPhone 7.
Yıllardır iOs - iPhone 3GS - 4S - 5S - 6 ve 7 şaşmaz abi kafan rahat. Satarken zarar yok, kasma yok. Android gibi 2 ay sonra yarı fiyatı derdi yok. Altın gibi mübarek.
Sakulta

kişi bu mesajı beğendi.

İçim dışım bir olsaydı, bana bakan seni görürdü.

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
tevfikaktunc iphone 7, xiaomi mi6 ve 1+5 gibi telefonların yanında acınası kalıyor, DarkJoueur , bu sene çıkmış amiral gemilerin hepsi ios ve iphone 8 serilerine kıyasla muazzam siz geçmişte ne yaşadınız bilmiyorum ama söyledikleriniz android 8.0 ve xiaomi mi6 ve 1+5 gibi telefonların yanında komik kalıyor

hadi OnePlus 5 ile İphone 7 kıyaslayalım

bu telefonları 5 yıl kullanacağınızı düşünelim 1+5 600 mbps indirme hızı vaat ediyor 5G yakında ulaştığında İphone 7 kaç hız ile bağlanacak? 450 mbps

1+5 AMOLED ekran kullanıyor ki amoled enerji tasarrufu canlı renkler ve parlaklık olarak LCD yani İphone 7 nin çok üzerinde

2018 olacak iphone 8 standart modelinde bile en az 1080p olması gerekirdi aaa şu işe bak 720 plerde sürünüyor yine ama 1+5 ta 1080p mevcut buda daha iyi görüntü kalitesi demek hani 4K çektiğiniz fotoğrafları izlenen videoları dandik 720 de bakmak yerine daha kaliteli ekranda bakmak demek

1+5 gorilla glass ile korunuyor peki iphone 7 ? dandik bi cam düşürünce kırılmaya ayarlanmış resmen

1+5 6 ve 8 gb ram ile geliyor bu kadarı yok iosta 1 , 2 yeter diyorsunuz ben bir sürü uygulamayı bir anda açıp hepsi kaldığı yerden devam ederken ios tekrar tekrar başlatıyor aaa hepsini kapat butonunuzda yoktu dimi zor oluyor mu tek tek kapatmak ?

kamera kısmın baktığımızda iki telefonda mükemmel işler başarıyor burada pek fark var diyemem

dosya aktarma olarak 1+5 C tipi kullanıyor her türli İphone 7 den hızlı aa bide onu bunu atmak için saçma apple yazılımlarına gerek duymuyoruz

yapay zeka olarak google kullanıyoruz ki siriden iq olarak daha zeki ve daha insansı

batarya olarak her türlü on basar 1+5 iphone 7 3 saat batarya deneyimi sunarken 1+5 4,5 saat sunuyor 1+5 1,5 saatte şarj oluyor iphone 7 3 saat

dahili alan olarak 32 gb istemeyen biri telefona 3700 tl vermek zorunda OnePlus 5 128 GB ına 2700 tl veriyor arada bin tl fark var

performansa gelecek olursak 1+5 183 bin puanla antutuda iphone 7 ?180 bin yani her türlü 1+5 daha iyi

iphone fiyatının sürekli aynı olmasının sebebi tek ol olması ama android piyasası binlerce marka ve daha iyi telefonlar var 1+5 bu sene çıkmış olmasına karşın iphonedan daha ucuz ve daha iyi bir telefon

UmutWare UmutWare Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Ögrenci & Yazılım
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad U** M**
  • Mesajlar 482
  • Beğeniler 26 / 80
  • Ticaret 3, (%100)
tevfikaktunc iphone 7, xiaomi mi6 ve 1+5 gibi telefonların yanında acınası kalıyor, DarkJoueur , bu sene çıkmış amiral gemilerin hepsi ios ve iphone 8 serilerine kıyasla muazzam siz geçmişte ne yaşadınız bilmiyorum ama söyledikleriniz android 8.0 ve xiaomi mi6 ve 1+5 gibi telefonların yanında komik kalıyor

hadi OnePlus 5 ile İphone 7 kıyaslayalım

bu telefonları 5 yıl kullanacağınızı düşünelim 1+5 600 mbps indirme hızı vaat ediyor 5G yakında ulaştığında İphone 7 kaç hız ile bağlanacak? 450 mbps

1+5 AMOLED ekran kullanıyor ki amoled enerji tasarrufu canlı renkler ve parlaklık olarak LCD yani İphone 7 nin çok üzerinde

2018 olacak iphone 8 standart modelinde bile en az 1080p olması gerekirdi aaa şu işe bak 720 plerde sürünüyor yine ama 1+5 ta 1080p mevcut buda daha iyi görüntü kalitesi demek hani 4K çektiğiniz fotoğrafları izlenen videoları dandik 720 de bakmak yerine daha kaliteli ekranda bakmak demek

1+5 gorilla glass ile korunuyor peki iphone 7 ? dandik bi cam düşürünce kırılmaya ayarlanmış resmen

1+5 6 ve 8 gb ram ile geliyor bu kadarı yok iosta 1 , 2 yeter diyorsunuz ben bir sürü uygulamayı bir anda açıp hepsi kaldığı yerden devam ederken ios tekrar tekrar başlatıyor aaa hepsini kapat butonunuzda yoktu dimi zor oluyor mu tek tek kapatmak ?

kamera kısmın baktığımızda iki telefonda mükemmel işler başarıyor burada pek fark var diyemem

dosya aktarma olarak 1+5 C tipi kullanıyor her türli İphone 7 den hızlı aa bide onu bunu atmak için saçma apple yazılımlarına gerek duymuyoruz

yapay zeka olarak google kullanıyoruz ki siriden iq olarak daha zeki ve daha insansı

batarya olarak her türlü on basar 1+5 iphone 7 3 saat batarya deneyimi sunarken 1+5 4,5 saat sunuyor 1+5 1,5 saatte şarj oluyor iphone 7 3 saat

dahili alan olarak 32 gb istemeyen biri telefona 3700 tl vermek zorunda OnePlus 5 128 GB ına 2700 tl veriyor arada bin tl fark var

performansa gelecek olursak 1+5 183 bin puanla antutuda iphone 7 ?180 bin yani her türlü 1+5 daha iyi

iphone fiyatının sürekli aynı olmasının sebebi tek ol olması ama android piyasası binlerce marka ve daha iyi telefonlar var 1+5 bu sene çıkmış olmasına karşın iphonedan daha ucuz ve daha iyi bir telefon

@darkthepro
hocam sizin bu iphone kıskançlığınızı anlayamıyorum.Xiaomi sanki firma sahibi sizmişsiniz gibi yok şu yok bu tamamda kardeşim hiç işlemciden bahsetmiyorsun hiç ısınmadan bahsetmiyorsun batarya hızlı şarjmış yok şu yok bu kardeşim o dedigin batarya 1 senede ölü zaten.Birde 8GB ram demişsin felan filan kardeşim hiç kullanmadım o dedigin modeli ancak kendi görüşüm olarak o telefon köz gibi ısınır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al