wmaraci reklam

iPhone X Sahiplerine Kötü Haber!

14 Mesajlar 2.586 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Dün yapılan Apple Event sonrası Apple’ın yeni duyurmuş olduğu iPhone Xr, iPhone Xs ve iPhone Xs Max telefonlarının ardından artık Apple X Tarih oldu.

Dikkatli gözlerden kaçmayan aşağıda ki görselin ardından gözler Apple’ın internet sitesine çevrildi ve sonuç artık Apple iPhone X yok!

Apple her yeni lansmanında 4 jenerasyon önceki telefonunun satışını durduruyordu. Dün yapılan etkinlikte iPhone 7 satışının durdurulması beklenirken listede olması ve bunun yerine iPhone X’in listede olmaması dikkat çekiciydi.

Apple yetkilileri ile yaptığımız görüşmede artık iPhone X’un satılmayacağı doğrulandı. Sebebi ise yeni tanıtılan iPhone Xs ‘in, iPhone X ile hemen hemen aynı özeliklere sahip olduğu, arada ki farklılıkların iPhone X’un satılmasını gerektirmediği yönünde olduğu aktarıldı.

iPhone X sahipleri ne olacak?
iPhone X sahipleri ne olacak sorusunu ilettiğimizde ise gerek tamir ve yedek parça teminin gerekse Apple’ın kusursuz müşteri desteğinin devam edeceği aktarıldı.

KAYNAK

wmaraci
reklam

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Baaaak benim ki IphoneX diyenler ne olacak? Nerede hava atacak bu adamlar başganım? Önce bu soruya cevap verilmesi lazım. 😂
cthax Alper biletshop

kişi bu mesajı beğendi.

noktapanel noktapanel ben buraya neden çıktım Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 535 / 265
  • Ticaret 19, (%100)
449$ a iphone 7 :(
cthax

kişi bu mesajı beğendi.

BHA BHA bhamedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Aşçı, Makale Yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 460 / 460
  • Ticaret 20, (%100)

hkccrn adlı üyeden alıntı

Baaaak benim ki IphoneX diyenler ne olacak? Nerede hava atacak bu adamlar başganım? Önce bu soruya cevap verilmesi lazım. 😂

İyi de hava atmalık bir durum yok ki. Kısıtlı üretimi olan ve kısıtlı sayıda piyasada olan bir ürünü kullanıyorlar şuan da. Aynı zamanda Şuan Apple'in en pahalı ve en son sürüm ürünü ile hala aynı özelliklere sahip. Sizce ne kadar büyük bir hava geçtiğini ve telefonları ne kadar değerlendiğini fark etmediniz mi? :)
cthax

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)

BerkinAKTAŞ adlı üyeden alıntı

İyi de hava atmalık bir durum yok ki. Kısıtlı üretimi olan ve kısıtlı sayıda piyasada olan bir ürünü kullanıyorlar şuan da. Aynı zamanda Şuan Apple'in en pahalı ve en son sürüm ürünü ile hala aynı özelliklere sahip. Sizce ne kadar büyük bir hava geçtiğini ve telefonları ne kadar değerlendiğini fark etmediniz mi? :)

Hocam espri olduğunu söylememe gerek var mi sizce 😊 ki IphoneX sahiplerinin havasından geçilmiyor. Ne var onu anlamıyorum. Ben de kullandım iphone ama büyütülecek hiçbir yanını görmediğim için 1 ay sonra tekrar android bir telefona geçtim. Aslında benim gözümde değeri kalmadı iphone un şu anda. Iphone sahibi olup hava atmayan da var atan da. Lafim hava atanlara. Ekstradan bir değer kazanmadi neden derseniz bir sure sonra b IphoneX e verilen destek kesilecek nasılsa. Telefon telefondur hocam takilmayin böyle şeylere 😊
cthax

kişi bu mesajı beğendi.

BHA BHA bhamedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Aşçı, Makale Yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 460 / 460
  • Ticaret 20, (%100)

hkccrn adlı üyeden alıntı

Hocam espri olduğunu söylememe gerek var mi sizce 😊 ki IphoneX sahiplerinin havasından geçilmiyor. Ne var onu anlamıyorum. Ben de kullandım iphone ama büyütülecek hiçbir yanını görmediğim için 1 ay sonra tekrar android bir telefona geçtim. Aslında benim gözümde değeri kalmadı iphone un şu anda. Iphone sahibi olup hava atmayan da var atan da. Lafim hava atanlara. Ekstradan bir değer kazanmadi neden derseniz bir sure sonra b IphoneX e verilen destek kesilecek nasılsa. Telefon telefondur hocam takilmayin böyle şeylere 😊

Öyle tabii hocam. Apple kalitesi gereği vermiş olduğu bu hizmette çok başarılı. Ayrıca müşteri hizmetleri olsun diğer konularda olsun gerçekten başarılı bir firma. Samsung'da yaşadığım sorunlar, sonra müşteri hizmetlerinde yaşadığım sorunlardan sonra bana kalırsa firma olarak çok iyi. Tercih sebebimlerimden birisi de budur.
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Valla ben Android kullanıcısıyım eşim iPhone X ve bana Apple'ın bu hamlesi ile Samsung Note FE ile yapmaya çalıştığı ikonik telefon hamlesini taklit etmeye çalışıyor gibi geldi
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

SmmPaneliComTR SmmPaneliComTR SmmPaneli.Com.T Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest.
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 603
  • Beğeniler 113 / 112
  • Ticaret 5, (%80)
İphone kullanırdıö yıllardır. Söyleyeceğim şudur bunun x veya 7 veya 15 çıksa her zaman yenisini alın diye size dayatacaktır. Uzun süreli kullanacağız diye çok umutlanmayın.
cthax FurkanCanoz

kişi bu mesajı beğendi.

KeremYknd KeremYknd Global Warming Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 95 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
1100 dolara İphone X Max alınıyor.
cthax

kişi bu mesajı beğendi.

drmd drmd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 125 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Neyseki İphone X'im yok. Olan düşünsün :D
cthax

kişi bu mesajı beğendi.

Yazı ağırlık tema arıyorsanız PM.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al