wmaraci reklam

İphone'umu Teknik Servise Verdim Ön Arka Kamera Bozuldu !!!!

5 Mesajlar 1.133 Okunma
wmaraci reklam

WhiteRed WhiteRed WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 85 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar iphone 6s tamirinden anlayan arkadaşlar varsa yardımcı olabilmi ?

Olay Şöyle Gerçekleşti ; Telefonum elimden ön camı üstüne yüksekten düşmedi ve telefonu kaldırdığımda ekran morlaştı ve kapandı sonrasında telefonu normal ara mahalle tamircisinden birine götürdüm durumu anlattım anakart yanmış dedi ve inanmadım telefonu bilgisayara taktığımda İtunes algılıyordu.
Başka bir telefoncuya götürdüm iç ekran kırılmış Orjinal Değiştirelim 450 TL dediler tamam dedim verdim ertesi gün telefonu teslime almaya gittiğimde adamın bana dediği 2 kelime ön ve arka kamera çalışmıyor flaş ta çalışmıyor siz yere düşürünce kırılmış ikiside dedi ben tamiri olur mu dediğimde olursa telefon birdaha açılmayabilir dedi ve bana inandırıcı gelmedi telefon yüksekten düşmedi çünki... Ben de tamam dedim geçiştirdim oruçlu olduğum için bir de sinirlendim tatsız bir şey demeden çıktım eve geldim.

Arkadaşlar ön ve arka kamera + Flaşı nasıl yapabilirim.

Şimdiden teşekkür ederim herkese.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Dijiseo Dijiseo Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Copywriter
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 1160
  • Beğeniler 394 / 299
  • Ticaret 17, (%94)
Apple kendi servisine götürseydiniz keşke hocam. Kötülemek gibi olmasın ama çalışan kamerayı alıp çalışmayan takılmış olabilir görüyoruz bunları.
Ek olarak ön kamera bozulduysa sensör de bozulacaktır bu bağlamda. Işıklı ortama girince ekran parlaklığı kendisi artıyor mu? Arama sırasında telefonu kulağa götürünce ekran kararıyor mu?

WhiteRed WhiteRed WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 85 / 44
  • Ticaret 0, (%0)

Dijiseo adlı üyeden alıntı

Apple kendi servisine götürseydiniz keşke hocam. Kötülemek gibi olmasın ama çalışan kamerayı alıp çalışmayan takılmış olabilir görüyoruz bunları.

Bende öyle düşünüyorum allah büyük

Dijiseo Dijiseo Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Copywriter
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 1160
  • Beğeniler 394 / 299
  • Ticaret 17, (%94)
Zamanında bende Samsung bir telefonda yaşamıştım. Anakart yandı denilerek orjinal ekran alınıp yan sanayi ürün takılmıştı sonuç ekranda kabarcıklar oluşmuştu. Bir önceki mesaja ekleme yaptım. Bakar mısınız?

wmaraci

zekaigulin zekaigulin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bu yolun yolcusu
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Z** K**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 63 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
Ben size Gsmkolik de de cevap vermiştim lakin sizi tatmin edememişim , bazı arkadaşlar iPhone servisi diyor ama usb soket bile bozulsa adamlar garantili cihazı alıp elinizden size swap tel verip birde 1300 lira istiyor isterseniz deneyin ben ustayı savunmuyorum çünkü flash ile kameranın alakası YÖK sorununuz anakart WhiteRed kusura bakmayın ama siz kendinizi şartlamışsınız kazıklandım diye . Tekrar geçmiş olsun bir tamirci olarak kendinize iPhone anakart tamiri yapan bir usta bularak , kamera ic mi yoksa ways sorunu mu var tespitini yaparak cihazını tamir ettirmek

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al