wmaraci reklam

E-ticaret Elemanı Kurumsal Firma için (Bayan-Erkek Farketmez)

3 Mesajlar 744 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Myiso Myiso Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı +Seo+ Adwords
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 18 / 153
  • Ticaret 12, (%92)
Merhabalar; Kurumsal bir firmada çalıştırmak üzere 1 E-ticaret Yönetiminden anlayan İstanbul Anadolu Yakası tarafında ikamet eden, Sancaktepe 'ye ulaşımı kolay olan bir E-ticaret elemanı aranıyor.

En Önemli Unsurlar
* İşe başlayacak kişi mutlaka benim ile iletişimde olması gerekli yapılanları bana raporlamalı.
* Satışa girecek ürünleri Depo birimi ile iletişim halinde olmalı ve ürünleri satışa açmalı
* Reklam görsellerini REKLAM AJANSI ile iletişim halinde olmalı ve reklamları hazırlamalı
* Günlük ürün satışları, Haftalık ürün satışları, Aylık ürün satışlarını Excell halinde hazırlayıp sunması.
* Satılan ürünlerin kargo gönderileri takip edilmeli ve kargoların teslimatlarının yapıldığına dair Excell üzerinde raporlanması.
* Diksiyonu düzgün bir şekilde konuşması gereklidir.

CV göndermek için "İŞ BAŞVURUSU-WMARACIKULLANICIADI" ismi altında lütfen mail adresimi kullanınız.
Mail Adresi: ikayakoku@gmail.com

Üniversitenin bölümünden mezun olmasına gerek yok. Hatta olmaması daha iyidir ki hiç birşey bilmiyorlar arkadaşım :) (Espiri değil Ciddi)

CV ZORUNLUDUR. Görüşme ilk öncelik bizzat benim ile yapılması zorunlu ve uygun olup olmadığına dair bir şekilde bana kendisini kanıtlması gereklidir.
Telefon numaram forumda mevcut olup lütfen telefon numaramı aramayın sadece başvuru gönderin ben tüm başvurulara geri dönüş yapacağım.

WMARACI tarafında üyelikleri ve yaptığı konuları da incelenecektir.

Saygılar, Hürmetler. Girecek kişiyi şimdiden tebrik etmek isterim ki... işini güzel yaparsa zaten bana çok dua edecektir.

İnşallah bu forumdan gerçekten işe ihtiyacı olan bir kişi girer.

Not: Kariyer, elemanonline, vb. sitelerde de iş alımı açık olup elinizi çabuk tutun derim.
telatabi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

pmehmet pmehmet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 809
  • Beğeniler 90 / 187
  • Ticaret 8, (%100)
Ah be işe de ihtiyacım vardı konum uymuyor :(

Myiso Myiso Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı +Seo+ Adwords
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 18 / 153
  • Ticaret 12, (%92)
Lütfen PM olarak geri dönmeyiniz. İş alımı açık ve kapalı olsa yazarım. CV lerden zaten çıktı alıyorum ki uygun görünen kişi işe başlayacaktır. PM olarak dönenlere konuyu düzgün okuyun yazdığımda atarlı olduğumu görenler lütfen görmesin. Konuyu okuyup ondan sonra zaten gerekeni yaparlar diye düşünüyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al