Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Geribildirim Özeti Seçenekler Kimden Kime Tarih
Olumsuz İşi söz verdiği günde teslim etmiyor iadeyi bekletiyor. ÇALIŞMAYIN!
Bildirim Zaten Gönderildi Bu Bildirimini Rapor Et!
Alıcı Backlinkcigeldi(130) MuratCENGEL 22 Eylül 2019

Cevap Yaz
22 Eylül 2019, 12:56
Backlinkcigeldi
Ayın 17sinde ödemesini yaptım bana skype üzerinden siz ödeme yapana kadar elimdeki işleri bitiririm ardından sizin işlere geçerim demişti.
Kanıt: https://resmim.net/f/uRb7in.png

Neyse salı günü ödeme yaptıktan sonra kendisine ne zaman teslim edebilirsiniz diye bir soru sordum o soruya 3 gün boyunca cevap vermedi 2. kez yazdım yine cevap yok 3.kez yazdım yine cevap yok ödemeden önce parayı alana kadar gayet iyi konusuyor yaparız ederiz deyip atıp tutuyor ödeme sonrası paranızla rezil oluyorsunuz. En sonunda diğer forumdan ulaşınca bir cevap alabildim sözde ayın 21inde sabah teslim edecekti. Yani ayın 21inde geceden çalışmayı yapar sabahtan teslim ederim demişti. Bu arada bana cevap vermediği süreler içerisinde diğer forumda online olup konu açıp konulara yorum yapıyordu yani tamamen keyfi bir durumdan cevap vermiyordu.

Kanıt: https://resmim.net/f/X12nkt.png

Kanıt: https://resmim.net/f/MRliUB.png

Ek olarak kendisinden dün iade istedim enpara hesabına havale geçmiştim normal şartlarda kendisi anında geri havale geçebilirdi ancak beni hala bekletiyor. Benim 5 günümü çöp etti. Her insanın zamanı kıymetlidir. Ne iş ahlakı var ne sorumluluk. Müşteriyle iletişim 0. Kesinlikle çalışmanızı önermiyorum. 120 TL verdim az bir para değil çok daha iyi satıcılar bulabilirsiniz. Ortada bir logo da yok zaten çalışmaya başlamamış bile.

ÇALIŞMAYIN TAVSİYE ETMİYORUM.Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 04:33.