Giriş Yap / Kayıt Ol
smmraja

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Geribildirim Özeti Seçenekler Kimden Kime Tarih
Olumsuz Çok yavaş hizmet
Bildirim Zaten Gönderildi Bu Bildirimini Rapor Et!
Alıcı Eiffel(6) hostingdunyam 01 Aralık 2019
Olumsuz Karalamadan önce bizden dönüş bekleyebilirsiniz.
Bildirim Zaten Gönderildi Bu Bildirimini Rapor Et!
Satıcı hostingdunyam(4) hostingdunyam 07 Aralık 2019

Cevap Yaz
01 Aralık 2019, 15:28
Eiffel
Canlı destek sisteminde yazdıklarınıza 15 dakika sonra cevap veriyorlar. VDS kurulumunu yaklaşık 4 saattir bekliyorum. Çok yavaş çalışıyorlar.

07 Aralık 2019, 05:59
hostingdunyam
Merhaba Sn. WMARACI yönetimi,

İlgili müşterimizin attığı -trade hakkında itiraz etme gereği duyduk. Müşterimize sunucusu ortalama 4 saat gibi bir sürede teslim edildi. Bu süre çok uzun bunun farkındayız Sistem yoğunluğundan dolayı teslim süresi ne yazik ki 4 Saat gibi bir rakama ulaşmıştır. Bu gibi olaylardan müşterilerimizi bilgilendirmek adına "Hizmet Sözleşmesi" üzerinden belirtiliyor. İlgili madde,

<!--

4.4: Verilen hosting ve reseller hesapları ödeme onayı sonrası sistem tarafından otomatik olarak aktif edilmektedir. Radyo hosting, VDS, Dedicated sunucu vb. özel kurulum gerektirdiginden dolayı belirli sürelerin altında kurulması mümkün olmadıgından Radyo ve VDS Hizmetleri 24 saat içerisinde, Dedicated sunucu hizmetleri 48 saat içerisinde teslim edilmektedir. Yogunluga baglı olarak hizmet teslim süresi uzayabilmekte veya kısalabilmektedir. Ortalama hizmet teslim süremiz 2 saattir.

--> Detay : https://hostingdunyam.com.tr/hizmet.php

Olay karşısında müşterimize detaylı açıklamayı satış konumuz üzerinden bizzat yaptık ve bilgi verdik. Bu gibi olumsuz örnek oluşturabilecek yorumlar bizi zor durumda bırakmaktadır.

Saygılarımızla,
Hosting Dünyam İnternet HizmetleriTüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 15:59.