Giriş Yap / Kayıt Ol
thodex

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Geribildirim Özeti Seçenekler Kimden Kime Tarih
Olumsuz Teknik Destek Aşırı yavaş
Bildirim Zaten Gönderildi Bu Bildirimini Rapor Et!
Alıcı 1Turk(0) FLoRa 22 Ocak 2020
Olumsuz Ne istediğini bilmeyen birisi
Bildirim Zaten Gönderildi Bu Bildirimini Rapor Et!
Satıcı FLoRa(11) FLoRa 29 Ocak 2020

Cevap Yaz
22 Ocak 2020, 00:35
1Turk
Kendisi ile anlaşıp 6 aylık ücreti yatırdık ama malesef kendilerine ulaşmak mümkün değil zira yardımı olacağını söyleyen insan bir anda ulaşılmaz oldu ki ben zaten sunucu işlerinden anlamadığımı baştada belirtmiştim sunucunun herşeyini kendiniz yapmanız gerekiyormuş 3.gün daha site bile kurulu değilken bir anda sunucuya bağlantımız kesildi email sunucumuzda problemli idi başka bir email adresi ile bağlantı için kendisine durumu ilettik yardımcı olacağını söyledi ama malesef onada yanıt alamadık dün akşam bir anda site kendi kendine çöktü ve düzeltemedik açıkcası aldığımız yedekte şuan işe yaramıyor kendisine her ulaştığımızda en az 9 saat geçti kendisine durumu izah ettiğimizde ise bize yardım etmek zorunda olmadığını ama yinede yardım ettiğini bildirdi yapılan ticaret sonrası ben memnun kalmadım en son az önce sunucunun iptalini istedim ve saat 19:40 da başlayan plesk kurulumunun ip adresi kullanıcı adresi ve şifresini whatsapp dan yollayıp resmen kaçtı tekrar iptalini istedim ve şuan bekliyorum...

29 Ocak 2020, 23:27
FLoRa
6 aylık sanal sunucu kiralama hizmeti verildi ve kendisine cyberpanel kurulup teslim edildi.

1 hafta sıkıntısız kullandıktan sonra sistemi kurcalayıp bozdu ve tekrar kurulmasını istedi kendisine plesk panel tercih etmesini önerdik ve kurduk tekrardan ve böyle bir zorunluluğumuz olmamasına rağmen gene de yaranamadık.

ne istediğini bilmiyor.

01 Şubat 2020, 18:50
1Turk
Haklısınız Ben Alamadığım hizmette ne istediğimi bilmiyorum şuan ücret iadesi yapamadığın sunucu üzerinden 147 TL bedavadan para kazandın ama merak etme ben 147 liralık adam değilim şuan hizmet aldığım firmadan aşırı memnunum en azından insanı salak yerine koymuyor... Ayrıca herkesin bilmesini isterim ki satın aldığınız anda parayı unutun arkadaş T.C yasalarını da hiçe sayıyor ücret iadesi yapılamıyormuş zira veremediği hizmetin ücretinide iade edemiyor eğer sunucu almak isteyen arkadaş varsa bana ulaşsın ben daha ucuz ve daha kaliteli sunucu öneririm...

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 22:17.