[COLOR=#9365B8][SIZE=5]Merhaba arkadaşlar Gökhan Kandemir yani kablosuzkedi'nin yeni eğitim seti çıktı.. [/SIZE][/COLOR]

[COLOR=#9365B8][SIZE=5]WMARACINA a özel kupon kodu ile 25 TL ye sizlerde sahip olabilirsiniz.[/SIZE]
[/COLOR]

[COLOR=#E25041]Kursun İçinde;[/COLOR]

• VueJS nedir? Nasıl Ortaya Çıktı? Neden Kullanılır?

• DOM etkileşimleri

• Koşullar ve Liste Render İşlemleri

• Dinamik CSS ve Style İşlemleri

• Derinlemesine Vue Instance

• Development Server

• Webpack

• Component Yapısı

• Component'ler Arası İletişim

• Gelişmiş Component Kullanımı

• Directive Kullanımı

• Filter ve Mixin ile Çalışmak

• Animation ve Transition

• Vue Resource ile HTTP Request Yönetimi

• Vue Router ile Single Page Application Yapımı (SPA)

• Vuex ile State Management

• AWS üzerinde uygulamayı Deploy etmek

• Axios ile HTTP Request Yönetimi

• Vuelidate ile Input Validation

• VueJS Uygulamalarında Auth İşlemleri

• VueJS ile Firebase Kullanımı

[COLOR=#9365B8]ve çok daha fazlasını detaylı bir şekilde öğreniyorsunuz. Ayrıca Kurs içinde seni hemen hemen her bölümde en az 1 tane ödev bekliyor. Ödevler seni, öğrendiklerini daha iyi pratik yapman ve VueJS konseptini daha iyi öğrenmen için oldukça önemlidir.[/COLOR][COLOR=#9365B8]Tabiki sadece ödevlerle bu değerli kurs bitmiyor. Kurs boyunca birbirinden güzel ve eğlenceli, öğretici 6 uygulama yapılıyor..[/COLOR]

[COLOR=#E25041]İşte o uygulamalar.[/COLOR]

(*) Canavar Avı Oyunu
[B][I](*)
Ürün Ekleme Uygulaması[/I][/B]
[B][I](*)
Poğaça Nerede Hafıza Oyunu[/I][/B]
[B][I](*)
FireStore ile Chat Uygulaması[/I][/B]
[B][I](*)
Kendi Pluginimizi Yazalım! Input Tag Component yapımı ve NPM üzerinden Publish Etmek[/I][/B]
[B][I](*)
SoruCevap Uygulaması[/I][/B]
(*) Stok Alışverişi uygulaması

[COLOR=#9365B8][FONT=Arial][SIZE=4]Aynı zamanda bu eğitim İnteraktif bir eğitimdir. Eğitime katılanların oluşturmuş olduğu bir whatsapp grubu sayesinde sorularınızı anlık olarak sorabilir ve bilgi paylaşımı yapabilirsiniz. Ayrıca haftada 1 gün canlı yayın yaparak da VueJS ile ilgili sorularınızı sorabilir ve eğitmen üzerinden cevaplarınızı alabilirsiniz.[/SIZE][/FONT][/COLOR][FONT=Arial]

[/FONT][FONT=Arial]Bu değerli eğitim setini almak için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.[/FONT]
[COLOR=#E25041][SIZE=6]Satın almak için tıklayınız[/SIZE][/COLOR]