wmaraci reklam

Konu silinebilir mi?

33 Mesajlar 5.706 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Disco Disco WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 280 / 131
  • Ticaret 12, (%92)
Merhaba,

18 yaşında Ümraniye anadolu endüstri meslek lisesi bilişim teknolojileri bölümünden mezunum. 2017 Aralık ayında Dex yayinlarinin düzenledigi dex ilk romanim (dogan grubuna ait bir yayinevi D&R vs...) Yarışmasını kazandim. Hürriyet ve cnn türk sitesinde haberi yapildi. Posta gazetesine roportaj verdim (bu ay ki kitap ekinde gorebileceksiniz) birinci oldugum için kitabim basildi

Canan Tan kitabıma pozitif yorum yazdı. (Ünlü bir yazardır özellikle piraye ve eroinle dans adlı kitabıyla bayağı tanınıyor)

13 nisanda tum kitapcilarda olacak on siparise acildi. Acaba rica etsem 18 yaşındaki bu kardesinizi, beni desteklemek icin kitabımı satın alir misiniz? Satin alip ekran görüntüsü atan arkadasa duaci olurum.

Kitabim 14,65tl (2tl kargo parasini ben odeyebilirim dilerseniz)

Link : https://kitap.salimcan.com

Sadece maddi olarak değil sosyal medya hesaplarinizdan ya da sitelerinizde banner dondururseniz vs... paylaşımda bulunursanız da çok müteşekkir kalırım. Her şekilde desteğinize ihtiyacım var abilerim.

Bu olayin yasak olup olmadığını bilmiyorum. Eğer bu tür şeyler yasak ise lutfen yazin bende kaldirayim

Not : Telefondan yaziyorum bu nedenle kotu yazdim kusura bakmayın lutfen
Gerilim oktayt ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

idrisayirkan idrisayirkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 11 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
Bu yaşta güzel bir başarı kardeşim en yakın zamanda siparişi vereceğimin sözünü veriyorum sana başarılar dilerim.
Gerilim Disco Bulabilencom

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 280 / 131
  • Ticaret 12, (%92)

idrisayirkan adlı üyeden alıntı

Bu yaşta güzel bir başarı kardeşim en yakın zamanda siparişi vereceğimin sözünü veriyorum sana başarılar dilerim.

Çok teşekkür ederim umarım daha iyi yerlere geleceğim :)

cnrsgr cnrsgr Caner Sağır Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ajans Direktörü
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 58 / 463
  • Ticaret 46, (%98)
Salimcan merhaba,

Tebrik ederim, yolun bahtın açık olsun. Genel Yayın Yönetmeni'ne mail atarak kitabın halen D&R'de listelenmediğini belirtmeni tavsiye ederim. D&R'ın özellikle Doğan Egmont'un kitaplarını pazarlayabilme konusunda farklı bir başarısı var. İnternet satışlarında da D&R'de satış adetleri çok daha hızlı yükseliyor.

Bir de Kitapyurdu'nun sahibi Çetin ağabeye mail atıp, tanıtım bülteni metnindeki yazım hatalarını revize ettir. Özellikle virgül kullanımlarında birçok hata var.

Kitabı listeme ekledim, bir sonraki siparişimde elime geçecek kitaplar arasına girdi. :) Selamlar.
impjix Disco magma017

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 17.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 280 / 131
  • Ticaret 12, (%92)

cnrsgr adlı üyeden alıntı

Salimcan merhaba,

Tebrik ederim, yolun bahtın açık olsun. Genel Yayın Yönetmeni'ne mail atarak kitabın halen D&R'de listelenmediğini belirtmeni tavsiye ederim. D&R'ın özellikle Doğan Egmont'un kitaplarını pazarlayabilme konusunda farklı bir başarısı var. İnternet satışlarında da D&R'de satış adetleri çok daha hızlı yükseliyor.

Bir de Kitapyurdu'nun sahibi Çetin ağabeye mail atıp, tanıtım bülteni metnindeki yazım hatalarını revize ettir. Özellikle virgül kullanımlarında birçok hata var.

Kitabı listeme ekledim, bir sonraki siparişimde elime geçecek kitaplar arasına girdi. :) Selamlar.

Öncelikle çok teşekkür ederim. Evet yarın hayırlısıyla ofislerine gidip bunları söylemeyi düşünüyorum. Doğan grubundaki bir kitabin dogan grubundaki bir satış yerinde daha hizli eklenir diye düşündüm ama hala eklenmedi.

Kitapyurdu.com virgül kullaniminda da evet şimdi dikkat ettiğimde bir cok hata olduğunu gördüm küçük bir hata ama siz yazdıktan sonra beni aşırı rahatsız etti. Kendilerine de bir mail göndereceğim :)

Son olarak umarım kitabımı beğenirsiniz eger okursaniz geri bildiriminize elestirilerinize olumlu olumsuz her şekilde açığım abi :) tekrardan teşekkür ederim 😊

tugaydurukan tugaydurukan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotografci
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 9 / 38
  • Ticaret 1, (%100)
Yurtdisi ödeme sistemi varmi sitede

• Üyelik 17.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 280 / 131
  • Ticaret 12, (%92)

tugaydurukan adlı üyeden alıntı

Yurtdisi ödeme sistemi varmi sitede

Bir bilgim yok yurtdisina satan bir kaynakta bulamadim :/ yine de teşekkür ederim efendim 😊😊

• Üyelik 17.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 280 / 131
  • Ticaret 12, (%92)
Grafik tasarım konusunda kitabim icin basit fark etmez bir banner hazirlayabilecek abilerim var ise cok mutlu olurum bazi yardimsever abilerim sitelerinde kitabimin görselini dondurmek icin izin verdi :) umarim yardimci olursunuz cok mutesekkur olurum

umayya umayya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / K
  • Meslek Senarist/yazar/icerik editoru
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 130 / 43
  • Ticaret 30, (%100)
Ne güzel bir başarı. Bana kalirsa yolun yarısını çoktan aşmışsiniz zaten. Doğan yayıncılık, olumlu yazar yorumu, bir başarı sayesinde basılması diğerlerinden ayırıyor kitabınızı. İnşaallah hak ettiği yerlere gelir. Yolunuz da bahtiniz da açık olsun. Okuduğum kitapları da paylaştığım bir instagram hesabım var okuduktan sonra inşaallah tanıtım ve bilgi babında hesapta paylaşımınizi gerçekleştirerek destek olmaya çalışırım.
Disco

kişi bu mesajı beğendi.

umayya40@gmail.com

• Üyelik 17.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 280 / 131
  • Ticaret 12, (%92)

umayya adlı üyeden alıntı

Ne güzel bir başarı. Bana kalirsa yolun yarısını çoktan aşmışsiniz zaten. Doğan yayıncılık, olumlu yazar yorumu, bir başarı sayesinde basılması diğerlerinden ayırıyor kitabınızı. İnşaallah hak ettiği yerlere gelir. Yolunuz da bahtiniz da açık olsun. Okuduğum kitapları da paylaştığım bir instagram hesabım var okuduktan sonra inşaallah tanıtım ve bilgi babında hesapta paylaşımınizi gerçekleştirerek destek olmaya çalışırım.

Çok tesekkur ederim umarim idare eder bir satis rakamina ulasir yardimlarin icin sagol var ol abi paylasirsan ozelden link atarsan cok harika olur abi :) Allah razı olsun

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al