wmaraci reklam

2018 yılında da zinciri kırma!

7 Mesajlar 3.852 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

GokhanKara GokhanKara Whatsappla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

Hepinize yeniden merhaba arkadaşlar ..
Nedir bu zinciri kırma hikayesi ? dediğinizi duyar gibiyim o yüzden Barış Özcan‘ın videosunu izledikten sonra makaleye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=oNmXH2uN0Do

2018 yılında gerçekleştirmeyi hayal ettiğim birden fazla hedef var ve Barış Özcan hocamın daha önceki tüm videolarını izledim ve neredeyse ezbere biliyorum diyebilirim. Fakat olay sadece izlemek, ezberlemek değil son videolarında dile getirdiği gibi izledikten sonra kendimize bir pay çıkarmak. O videonun bize katkısını sağlamak, fark etmek ve harekete geçmek. Dün itibari ile toplamda 5 yeni hedef belirledim. Bunları yazmam da bir sakınca yok sizinle paylaşabilirim.

1. Her gün 45 dk kitap okuyacağım.

2. Her gün 15 dk yürüyüş yapacağım.

3. Her gün web siteme ( bloguma ) 1 makale yazacağım. ( Şu an bu görevimi yerine getiriyorum .. )

4. Her gün alanım ile ilgili bilmediğim ( Neyi bilmediğiniz hakkında hiç bir bilginiz yok. Elon Musk ) bir terimi öğrenip, insanlar ile sosyal medyada ve blog sitemde paylaşacağım. ( Her gün en az 10 dk süre tanımladım )

5. Her gün istinasız 07:00’de uyanacağım ve 00:00’da uyuyacağım.

Şu an için hedef listem bunlar ilerleyen zamanlarda eklenebilir. Hatta şöyle güzel bir spoiler vermek istiyorum. Bu projeyi web ortamına taşımaya başladım 🙂 İlerleyen günlerde zinciri kırma formatında bir platform yazmış ve tamamlamış olacağım. Hedeflerinizi telefon, tablet ve mobil aygıtlarınızdan belirleyebilecek takip edebileceksiniz. Ama unutmayın ki kalem klavyeden keskindir!

Barış hocamın paylaştığı Zinciri kırma posterini temin ettim fakat 2017 için tasarlandığından ben oturup o takvimi yeniden 2018 e göre re Design ( yeniden tasarlama ) yapmaya karar verdim ve oldukça renkli oldu. Renkleri belirlerken Google Material color’u ziyaret ettim. Yaparken eğlendim ve bu A4 afişi sizinle de paylaşmak istedim. Hemen aşağıda ki linkten erişip indirebilir dilediğiniz yazıcıdan A4 boyutunda çıktısını alıp duvarınıza çift taraflı bant ile yapıştırabilirsiniz.

Zinciri kırma 2018 yeni tasarımını indirmek için web sitemi ziyaret edebilirsiniz.

( Sadece web sitemden indirilen bağlantılardan sorumluyum, onun harici başka sitelerden indirmeniz durumunda bilgisayarınızın başına gelebilecek hiç bir problemden sorumlu değilim .

Umarım faydalı bir afiş olur. Bu fikri bize sunan ve aşılayan Barış Özcan hocama tekrar kendi adıma teşekkür ediyorum.İndirme linkini direk sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilir ve daha fazla insana erişmesini sağlayabilirsiniz.

Yarın başka bir konu hakkında görüşmek üzere, hoşçakalın. Bol pikselli günler!

Kaynak link : http://barisozcan.com/zinciri-kirma/
MehmetFazilK

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial
wmaraci
reklam

ladymacbeth ladymacbeth WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / K
  • Meslek editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Sadece Barış Özcan adını okuduğum için yazını sonuna kadar okudum :D ve düşüncen çalışman cidden oldukça samimi ve faydalı bu konuda gösterdiğin gayreti tebrik ediyorum. hedeflerini de beğendim sanırım ben de senden ilham alarak kendime bir hedef listesi hazırlayacağım :)
Teşekkürler..
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

ladymacbeth adlı üyeden alıntı

Sadece Barış Özcan adını okuduğum için yazını sonuna kadar okudum :D ve düşüncen çalışman cidden oldukça samimi ve faydalı bu konuda gösterdiğin gayreti tebrik ediyorum. hedeflerini de beğendim sanırım ben de senden ilham alarak kendime bir hedef listesi hazırlayacağım :)
Teşekkürler..

Zinciri kırma olayının başlatan ve bu nitelikli olayı bizimle tanıştıran kişidir Barış Özcan. Çok severek takip ediyorum ve örnek alıyorum. Youtube'da dünya üzerinde 12 değişim elçisinden bir tanesi seçildi.

Zinciri kırma 2017 yılında yapamadım ama 2018 başından itibaren ( dün başladım hatta ) istikrarlı bir şekilde ilerleyeceğimden eminim.

Kişisel fikirleriniz için de çok teşekkür ederim. Hedeflerinizi paylaşabilirsiniz diğer arkadaşlarda ilham alabilir.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial

MehmetFazilK MehmetFazilK - Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
Gerçekten güzel bir düzenleme ve hatırlatma olmuş. Ancak pdf indirme ve çıkartma izni gözükmüyor
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

MehmetFazilK adlı üyeden alıntı

Gerçekten güzel bir düzenleme ve hatırlatma olmuş. Ancak pdf indirme ve çıkartma izni gözükmüyor

Çok teşekkür ederim, tekrar deneyebilirmisiniz ?
MehmetFazilK

kişi bu mesajı beğendi.

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
Her sey guzel yapiyorum ama 5.madde bana uymuyor. Yahu sabah 5 te ise mi gidilir
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

ladymacbeth ladymacbeth WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / K
  • Meslek editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Biliyorum, Barış Özcan'ı ben de çok severek takip ediyorum. hedeflerimi önce belirlemem lazım sonra paylaşırım :) neden olmasın
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al