wmaraci reklam

konu silinebilir

29 Mesajlar 3.067 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

omerarslan omerarslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 31 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
konu silinebilir
81137

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ctnbckci ctnbckci Oku! Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
5-10 bin tl parayı yatırım olarak düşünmek bu devirde çok zor kardeşim. Yatırım olarak düşünürsen çok getirisi olmaz. Ama o paralara en iyi yapabileceğin şey. Telefon kılıfı getirip n11 üzerinden felan satmak olacaktır.ya da farklı baskı tsörtler vs vs. yani birim fiyatı düşük şeylerle uğraşman iyi olacaktır. Çünkü elinde stok olması gerekir.
omerarslan

kişi bu mesajı beğendi.

İmza!!! Get Closer!

• Üyelik 31.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 31 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
fikir için çok sağol kardeş keşke satılacağına emin olsam hemen o işe girerdim ama aldığım ürünleri satmam aylar sürebilir Türkiye'de piyasa şuanda o kadar berbat ki.. insanlarda para yok 2 kuruş şey alırken dünyanın hesabını yapıyor herkes.
Ama dediğin mantıklı 5-10 binler düşük rakamlar günümüz şartlarında.
kaldıki banka bana verecek mi o parayı onuda bilmiyorum =) geçen sene kredi çekip bitcoine girme fikri bile vardı o deliliği yapmadım ama sonra elimdeki biriktirdiğim 2 kuruşuda 30 bin tl'lere düşünce yatırmıştım bitcoine. sonra 15 bintl lere kadar düşünce bu iş bitiyor herhalde deyip çektik şimdi baktım 61 bin tl olmuş.
bendeki harbi esnaf şanssızlığı :D
şimdi kısa süre içerisinde aylık düzgün gelir kapısı sağlamam lazım kendime o yüzden bir fikir arayışındayım.
Al - sat olayları dediğin gibi beni aylık düzenli olarak götürecek olsa hiç düşünmem getirtirim hemen çinden ürünleri. ama Türkiye'de piyasa berbat.

• Üyelik 31.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 31 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
yurtdışına iş yapalım diyorum ama yurtdışından parayı alacak bir sistem bulamadık hala. paypal yasaklanınca... payoner midir transferwise midir öyle sistemler var ama her ülkeye gitmiyor. yurtdışına iş yapmamızın önüde kesilmiş bu ülkemizde.. playstoredan satalım dedik birşey artık en son. Ama bu seferde iyi iş çıkartacak yazılımcı bulamıyoruz :D

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ctnbckci ctnbckci Oku! Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
eee aynen 5-10 bin tl sana hemen ilk ay maaş gibi para getirecek bir şey olmaz ama n11 gibi bie yerde ilk satışlarını eş dostuna yapar puanını %100 e çıkarırsan iyi yorum alırsan önünü alamayacağın bir durum bile olabilir ama bu iş ticaret. Riski her zaman var tabi ki. Senin aradığın garanti işi malesef bulabilen yoktur :)

Bu memlekette yemeğe ekmeği olmayan adam telefonuna koruyucu alır, kılıf alır.

Örnek vereyim yaklaşık 1 saat önce aktara girdim bir kadın 2 çocuğuyla gelmiş. Dışarı çıktı geri geldi. çantam yok çantam telefonum içindeydi baktım kadın kalpten gidecek. Dedim numaranızı verin arayalım. Aradık çanta çocuğunun elinde telefon çalıyor. Ohh çok şükür ya yeni aldık telefonu daha ilk taksiti ödemedik. Kocam kızacaktı bana dedi gitti.

İmza!!! Get Closer!

emulnurullah emulnurullah Payerme.com Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad N** E**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 34 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Bir websitesi satın alabilirsin ama bu konularda bilgin varsa girmeni öneririm yoksa paran çöp olur mesela blog,e ticaret ,Smm panel,forum tarzı siteler alabilirsin

Telegram botlarınızı yapabilirim, iletişim t.me/emulnurullah

• Üyelik 31.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 31 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
smm panel işine girdim smm işi bitti bendeki şanssızlıklar serisi devam ediyor =)))
tam ben girmeden önce bu işlerde iyi para vardı

Bir websitesi satın alabilirsin ama bu konularda bilgin varsa girmeni öneririm yoksa paran çöp olur mesela blog,e ticaret ,Smm panel,forum tarzı siteler alabilirsin

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Hocam o halde yatırım öngörünüz zayıf. Şöyle ki smm panellerinin patlayacağı ve tutmayacağı zaten aşikar idi. Zira kalıcı bir iş modeli değil.
emreyvz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 31 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
smm paneli satın almadım bir kaybım yok kendim yaptım direk yazılımı. instagram olmaz youtube olur o fark etmez youtube servisleriyle devam edicem zaten. sırf instagram için yapmadım. ve smm paneli yaparken instagramın yakın tarihte takipçi ve beğeni görünümlerini gizleyeceğini bilerek yaptım zaten. burda anlatmaya çalıştığım henüz takipçi ve beğeni görünümlerini instagram gizlemeden önce takipçi datalarının patlamış olması şanssızlığımız.. smm panelleri tutmayacak ve patlayacak derken yıllardır milyonluk para kazanan kişiler var bu işten nasıl tutmayacak :D kalıcı iş modeli olmasına gerek yok kısa süreli vurgun yaptıracak iş modeli olsa kafi.

MicroReklam MicroReklam Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 1, (%0)
Is ortaklığı düşünürseniz, iletişime geçelim
omerarslan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al