wmaraci reklam

Allah bunları bildiği gibi yapsın

56 Mesajlar 7.818 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Heisenberg0133 Heisenberg0133 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Jr. Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 768 / 377
  • Ticaret 14, (%100)
Merhaba,iş-güç derken ösym sınav ücreti ödeme tarihlerini kaçırmıştım. Neyse ki 19 mart yani bugün için (benim gibi unutanlar ) ödemeyi ''osym.odeme.gov.tr'' den yapabiliyor (güya)

Ben bunların dandik sitesine giriyorum ödemeyi yapıcam tam 3dsecure kısmına gelicem sayfada proxy hatası çıkıyor ödemeyi yapamıyorum. Sabahtan beri sayfayı yenileyip tekrar tekrar ödeme alanına gitmek istiyorum aşağıdaki uyarıyı alıyorum ;

Sabahtan beri bununla uğraşıyorum.Bilgisayarı açıp kapatmadığım mı kaldı,modemi açıp kapamadığım mı,tarayıcı geçmişini temizleme,farklı cihazlardan deneme vs vs ne yaptıysam olmuyor. Artık ne zaman düzelecek Allah bilir. Saat 23:59'da ödeme zamanı doluyor.

Ösym'nin iletişim kısmındaki numaradan arıyorum açan yok direkt kapanıyor,halkbank'ı arıyorum bunlar da müşteri no veya kart numarası istiyor (müşterileri değilim) kart numaranızı veya müşteri numaranızı bilmiyorsanız lütfen bekleyin diyor daha sonra o da aramayı sonlandırıyor.

Ben şimdi bunların g... b.klu sitelerinden ödeme yapamıyorum diye her şey boşa mı gidecek ? Ya hadi sistemsel sorun olur ödeme yapamazsın anlarım ama böyle bir sorunda karşımızda muhatap olabileceğimiz birini bulamıyoruz o koyuyor insana.

Eğer ben bu ödemeyi bu sebepten dolayı yapamazsam hukuki yollara başvurmayı düşünüyorum,bu kadar kolay mı bir insanın hayatıyla oynamak. Yemin ederim sinirden bilgisayarı,telefonu parçalayacağım az kaldı.

Edit : Geç başvuru ödemeleri sadece online ödeme ile alınıyor,atm den veya internet bankacılığından ödeme yapamıyoruz.

Edit2 : Sistem kendine geldi,büyük ihtimal yoğunluktan kaynaklanan bir problemdi,ben ödememi yaptım herkese geçmiş olsun. Şimdiden sınava girecek arkadaşlara da başarılar dilerim.

island of sheeps’den gelen son edit : Ösym’den kaynaklı ödeme hatasında bile öğrenciyi suçlu bulan arkadaşlar var. İyi ki varsınız,siz olmasanız neye güleceğiz biz :)

wmaraci
reklam

aristotless aristotless Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım / Grafiker
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 53 / 25
  • Ticaret 1, (%0)
Son güne bırakmasaydın keşke kardeşim.

• Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 768 / 377
  • Ticaret 14, (%100)
aristotless hocam son güne bırakmakla alakası yok,ben işten güçten unutmuşum normal ödeme tarihini kaçırmışım diye belirttim zaten.Keyfi olarak ödemeyi yapmama,son güne bırakmak diye bişey yok. Şimdi devlet bana 19 martta yani bugün tekrar ödeme yapabilmem için fırsat sunuyorsa bunu adam akıllı sunması lazım,benim karşılaştığım sorun iş mi yani

tcpilot tcpilot Wordpress Uzman Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** V**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 63 / 62
  • Ticaret 0, (%0)
Başka kart varsa kendi kartından o karta yatır ve farklı kartla denemiş ol. Keşke konuyu erken açsaydın, elimden geldiğince yardımcı olurdum bende.
Heisenberg0133

kişi bu mesajı beğendi.

🚀 Profesyonel Wordpress Hizmetleri 🚀
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Vpn den denediniz mi belki tarayıcı cache nedeni ile hata veriyordur.

Belki saçma ama bu geldi aklıma yazayım dedim.

Kolay gelsin.
Heisenberg0133

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 768 / 377
  • Ticaret 14, (%100)
tcpilot hocam sistem ödeme yapma alanına gelmeme izin vermiyor.

ek olarak ;

yani ben tc kimlik no mu yazınca ödeme sayfasına git diyorum ya bekleyen işleminiz var lütfen daha sonra tekrar deneyin diyor ya da şimdi paylaştığım ekran görüntülerindeki gibi hata alıyorum.

Şu an konuyla alakalı görüşebileceğim bir muhatap bulamıyorum en kötüsü de bu

• Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 768 / 377
  • Ticaret 14, (%100)
yilmaz70 vpn ile denedim yine ''Bekleyen işleminiz bulunmaktadır,lütfen daha sonra tekrar deneyiniz'' uyarısı alıyorum hocam

tcpilot tcpilot Wordpress Uzman Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** V**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 63 / 62
  • Ticaret 0, (%0)
Sunucu yoğunluğu varsa bu da sorun yaratabilir. Yanlış hatırlamıyorsam 40.000-45.000 kişi ücret yatırmamıştı. Siz denemeye devam edin belirli bir sıklıkla. Şu güzel forumda amatör bir Webmaster bile daha iyi sistem kurar. Buna çok eminim. Keşke şu "Salak" sistemi bir değişseler...
Yine de bankadan baktınız mı? Açınızdan problem olmazsa TC'nizi mesaj olarak iletin bir bakayım.
Heisenberg0133

kişi bu mesajı beğendi.

🚀 Profesyonel Wordpress Hizmetleri 🚀

• Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 768 / 377
  • Ticaret 14, (%100)
''444 6796'' no lu ösym iletişim numarasına ulaşamıyorum. Ayrıca sanalposları halkbank tarafında olduğu için halkbank müşteri hizmetleri ''0850 222 04 00'' numarasına da ulaşamıyorum.

''Müşteri numarası veya kart numaranızı girin diyor ama halkbank müşterisi olmadığım için bişey yazamıyorum. Belki bağlanırım diyerek ödeme yapmaya çalıştığım kart numaramı tuşlayınca,hatalı giriş yaptınız,eğer müşteri numaranızı veya kart numaranızı bilmiyorsanız lütfen bekleyin diyor;bekliyorum tekrar yüzüme kapatıyor''

conference conference Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İt
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 33 / 138
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam sistem sana ödeme yapman için yaklaşık 10 dakikalik bir süre veriyor.
Ilk başta böyle bir hata aldıysan daha zamanina var. 10-15 dk. Belkide 30 dakika bekle hiçbir işlem yapma sonra tekrar dene.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al