wmaraci reklam

Askerlik ve Çıkık

6 Mesajlar 723 Okunma
wmaraci reklam

BakiKala BakiKala Editör & Makale Hizmeti Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör & Yazar
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 30 / 44
  • Ticaret 3, (%67)
Herkese merhabalar. Sizlere bir sorum olacak.
Ben önümüzdeki günlerde askere gitmeyi düşünüyorum. Fakat 1.5 senedir bileğim kütlüyordu üniversite okudugum için herhangi bir çıkıkçıya gitmedim bu sırada elimde güçkaybı oldu. Çıkık olan bileğim için doktora gittim. Doktor herhangi bir problem olmadıgını söyledi. Bende çıkıkçıya gittim bunun çıkık olduğunu üzerinden 1.5 sene geçtiğini herhangi birşey yapılamayacagını söyledi. Bileğimi itmek için kuvvet uygulayamıyorum kolumu düz tutamıyorum. Askerde nasıl bununla alkalı çözüm yolu bulabilirim. Askerliği nasıl yapıcam diye düşünüyorum. Şınav vs nasıl çekicem

Hazır Makale Paketleri Satışı Yapılır. İsteğe göre makale yazılır. Anında Teslim Edilir.
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Shakedown Shakedown Forza BEŞİKTAŞ Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Çevre Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1708
  • Beğeniler 225 / 548
  • Ticaret 60, (%100)
Doktor her hangi bir problem olmadığını söylüyor, Çıkıkçı çıkık olduğunu... :) Başka bir doktora gösterin bileğinizi. Hacı hocalardan da uzak durun. Askerlik mi kaldı da bu kadar korkuyorsunuz orası da farklı bir konu ama şimdiden geçmiş olsun.

"Tabiatın isteklerini anlamazlıktan gelen, cezasını görür." [Balzac]

• Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör & Yazar
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 30 / 44
  • Ticaret 3, (%67)
Korkma değil hocam elimde güç kaybı var bileğimi eğemiyorum avucumun içine baskı yapamıyorum şınav pozisyonunu düşünün avuç içine baskı yapamazken böyle bir durumun üstesinden nasıl gelebilirim. Selam vermek için bileğimi biraz olsun yanlıslıkla dönderseniz yere yatıyorum hemen aklım gidiyor. Doktora gidiyorum emar çekti kemikte birşey yok diyor.

Hazır Makale Paketleri Satışı Yapılır. İsteğe göre makale yazılır. Anında Teslim Edilir.

• Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör & Yazar
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 30 / 44
  • Ticaret 3, (%67)
Telefonu bile elimle tutarkeen bileğimin üstündeki damarlar sızlıyor diğer elime alıyorum. Umursamayıp tutsam telefondan elimden düşüyor uyuşuyor. Çıkıkçı elin çıkmış çıkık şekilde kaynamış yapılacak birşey yok dedi

wmaraci

• Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör & Yazar
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 30 / 44
  • Ticaret 3, (%67)
Elimi parmak uçlarında tutup geriye ittinizde elim geri gitmiyor ve çok fena şekilde ağrıyor

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)
dostum alınma da, üniversite okumuş bir insan çıkıkçı şöyle diyür böyle diyür diye bir şey demesin bir zahmet..

doktora gitmişşin bir şey yok demiş. e başka bir doktora git, burda yazdığın semptomları anlat. güç kaybı var de, ağrıyor de gereken bir şey varsa onlar yapar zaten. nörolojiye görün sinirlerinde bir sorun olmuş olabilir. eğer bunlara rağmen doktorlar bir şey bulamadıysa, askerlikten ve ordaki eğitimden korkuyorsun gibi duruyor, korkunun ecele faydası yok.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al