wmaraci reklam

Benim Aşkım

12 Mesajlar 1.595 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

DenizhanSoftware DenizhanSoftware Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 18 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Z** D**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 106 / 19
  • Ticaret 1, (%100)
Benim Aşkım
Yazdığım hikayeyi sizlerle paylaşıyorum. Değerlendirirseniz sevinirim.

Nerden bilebilirdim, hiç tanımadığım birisine bu kadar bağlanıp, onun sözlerine üzüleceğimi? Oluyor işte. Bazen hiç hayal edemedikleriniz, aklınıza gelmeyenler oluyor. Engel olamıyorsunuz. Dünyanın akışını durdurmaya gücünüz yetmiyor. Acıtır bazen dünya. Ne zaman acıtır bilemezsiniz. Hiç beklemediğiniz bir anda sizi harabe eder, içinizi bir aşk ateşiyle tutuşturur kavurur, sizi küle döndürür. Her şey bir bakış ile başlar...

Okulun ilk günü. Farklı bir okul farklı bir şehir, farklı arkadaşlar, farklı öğretmenler...

Evden mutlulukla, heyecanla çok güzel bir başlangıç yapacağınıza inanarak çıkıyorsunuz.

Zil çalıyor ve sınıfınızın sırasına doğru yaklaşıyorsunuz. Bir bakıyorsunuz, bir kız. Gözleri sanki elmas, gülüşü her derde deva bir kız. Oh ne güzel, ilk günden aşıkta oldunuz daha ne istiyorsunuz? Tüm güzel duygular artık sizin. Ama bu güzel duygu karşılığı yaşayacaklarınızı bilmiyorsunuz....

Sınıfınıza gidiyorsunuz, dersiniz matematik, dersinize iyimi iyi bir öğretmen giriyor. Matematik de en sevdiğiniz ders. Ama o kız her şeye engel oluyor işte. Aklınızı, zihninizi, iradenizi o kıza kaptırıyorsunuz. Matematik dersinde kızı izliyorsunuz, ve bir anda kız ile göz göze geliyorsunuz. Gözlerinizin içine doğru bir süre bakışıyorsunuz. Daha güzel ne olabilir ki? Sevdiğin kız ile göz göze gelmek? Sürekli yeniden o anı yaşamak istiyorsunuz ve bu bir ders saatinde başınıza bir kaç defa geliyor. O gün en güzel gününüz. Evinize gidiyorsunuz, aklınız halen o kızda. Uğruna siz her şeyi feda etmeye hazırsınız ancak o? Ünlü yazar demiş ki, 'aşk öyle bir şeydir ki, insanı mahveder, m*llaştırır, iradenizi elinizden alır' Ne kadar da doğru demiş. Bir gece boyu o kızı düşündükten sonra, m*llaşıyorsunuz, sınıfınıza gidiyorsunuz, m*l m*l davranışlar, bilinçsiz, iradesiz hareketler. Onu o kadar sevmişsiniz ki iradenizi kaybetmişsiniz. Birkaç gün geçiyor artık daha fazla dayanamıyorsunuz ve kendinize en yakın hissettiğiniz arkadaşınıza kızı sevdiğinizi söylüyorsunuz. O an zaten birçok kişi o kişi öğrenmiş oluyor. Ertesi gün sevginizi kıza açıklamak için hazırlanıyorsunuz. İçiniz kıpır kıpır, yerinizde duramıyorsunuz. Ertesi gün büyük bir heyecan ile kendinizi yataktan dışarıya atıyorsunuz, zaten gece de heyecandan adam akıllı uyuyamıyorsunuz. Hazırlanıp okula gidiyorsunuz, yine zamanınız kızı düşünmek ile geçiyor. Son saat geliyor çatıyor. Ders bitiminde uğruna her şeyinizi feda edebileceğiniz kıza duygularınızı açıklayacaksınız. Kalbiniz öyle bir çarpıyor ki, yapma üzüleceksin der gibi. Yine de durmuyorsun, zil çalıyor dışarıya çıkıyorsun. Sınıfının sırasında arkadaşlarında anlaştığın gibi kız arkaya geliyor. Kıza tek diyeceğin 'Seni Seviyorum. Hem de Ölümüne' Ama diyemiyorsun işte. M*L gibi sadece gözlerine bakıp seni ben çağırmadım falan diyorsun. Saçmalıyor kendini de rezil ediyorsun. Eve koşa koşa gidiyorsun yastığa kapanıp ağlıyorsun, rezil olduğun için falan değil. Sadece söyleyemediğin için onu kaybetmekten korktuğun için. Ertesi gün oluyor, alıyorsun eline telefonu saatlerce uğraşıp, kızın instagram hesabını buluyorsun takip isteği atıyorsun. Takip isteğini kız kabul ediyor, kendini bir şey yapmış sanıyorsun. Sonra başlıyorsun mesaj yazmaya. Başta bir şeyler saçmalıyorsun ama en sonunda sevdiğini kıza diyorsun işte. Ama kız diyor ki 'Başka Bir İnsan İle Çıkmak Üzereyim' dünya başına yıkılıyor. Elindeki telefonu fırlatıp atıyor, yatağına koşuyor kafanı yastığına vura vura, ağlıyorsun. O gün işte tam bir M*L oluyorsun. O gün işte müzikler can yoldaşın oluyor. Sonra 36 saat uyumadan kızı düşünüyorsun, üzülüyorsun. Ne kadar engel olmaya çalışsanda olmuyor işte. Uğruna ölüyorsun, için kavruluyor.

Dengeni kaybediyorsun, yazdığı mesaj aklına geldikçe M*L ca story'ler atıp kendini de arkadaşlarına rezil ediyorsun işte.

Devamı Gelecek...

Wattpadd Hesabım: https://wattpad.com/user/zbyr_frkn

wmaraci
reklam

alperi alperi alperperi.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgiişlem
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 642
  • Beğeniler 216 / 215
  • Ticaret 4, (%100)
Matematik dersinin yanında lütfen Türkçe ve Edebiyat derslerine de gereken özeni göster. Ayrıca moderatör arkadaşlardan ricam ergen arkadaşlara bu tür paylaşımları için özel bir forum başlığı açılsın, zira son derece gerekli.
YORci

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 18 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Z** D**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 106 / 19
  • Ticaret 1, (%100)

alperi adlı üyeden alıntı

Matematik dersinin yanında lütfen Türkçe ve Edebiyat derslerine de gereken özeni göster. Ayrıca moderatör arkadaşlardan ricam ergen arkadaşlara bu tür paylaşımları için özel bir forum başlığı açılsın, zira son derece gerekli.

Burada edebi bir eserden bahsediyoruz. Ergenlik ne alaka anlamadım? Yine de teşekkürler. Edebiyatım ve diğer derslerim iyi ki onlara fazla önem vermiyorum :)

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)

Daha 14 yaşında olan bir çocuğa bu tür üslup ile konuşmanız gerçekten üzücü...
ciplakyazar DenizhanSoftware

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 23.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgiişlem
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 642
  • Beğeniler 216 / 215
  • Ticaret 4, (%100)
Beni sen değil ülkenin geleceği endişelendiriyor. Lütfen google arama motoruna "Edebi eserin özellikleri" yaz. Edebi eserin ne olduğunu öğren. Derslerine iyi çalış, iyi bir öğrenci ol. Bu tür paylaşımlar için kendine bir blog hazırla, web grafik, yazılım alanlarında profesyonel ekibine rica et, sanırım seni kırmazlar.

• Üyelik 23.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgiişlem
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 642
  • Beğeniler 216 / 215
  • Ticaret 4, (%100)
bekirbulut lütfen sizde üslubun ne olduğunu araştırın.

• Üyelik 23.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 18 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Z** D**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 106 / 19
  • Ticaret 1, (%100)

Beni sen değil ülkenin geleceği endişelendiriyor. Lütfen google arama motoruna "Edebi eserin özellikleri" yaz. Edebi eserin ne olduğunu öğren. Derslerine iyi çalış, iyi bir öğrenci ol. Bu tür paylaşımlar için kendine bir blog hazırla, web grafik, yazılım alanlarında profesyonel ekibine rica et, sanırım seni kırmazlar.

Şuanda 6 adet web sitem mevcut. Ve üzerlerinde çalışmaya devam ediyorum. Yakın zamanda alan adı alıp kendime blog siteside kuracağım. Şuan alan adına ayıracak bütçem olmadığından alan adı almıyorum. Aynı zamanda robotik çalışmalarım mevcut.
Sitelerim; https://trapplicationcenter.com
https://dosyambari.com
https://saricaddegsm.com
https://saricaddegsm.xyz
https://denizhansoftware.xyz
https://netpazari.online
alperi

kişi bu mesajı beğendi.

awoken awoken WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1002
  • Beğeniler 250 / 478
  • Ticaret 41, (%100)
Seni Discord'taki sunuculardan tanıyorum sanırım :) Web sitelerin tanıdık geldi.

Aşık olmak güzel şey de karşındaki de insan. Onun kendine özgü duyguları var. Yani her duygun karşılık bulacak diye bir şey yok maalesef. Ki çoğu zaman karşılık da bulmuyor ne yazık ki. Aşık ol, kimse olma demiyor zaten. Ancak bu hiçbir zaman seni negatif anlamda etkilemesin. Naçizane tavsiyem bunlar =)
DenizhanSoftware

kişi bu mesajı beğendi.

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)

Ülkenin geleceği endişelendiriyor demişsiniz. Bu ülkeyi de bu duruma sizler getirdiniz. Ein olun sizden daha fazla zarar vermezler.
DenizhanSoftware

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgiişlem
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 642
  • Beğeniler 216 / 215
  • Ticaret 4, (%100)
batukay haklı tarafların vardır illa ki mesela ben 38 yaşındayım benim zamanım da öyle herkesi liseden bedavaya mezun falan etmezlerdi. Kaldığında okuldan atılma vardı şimdi bütün sığ adamlara (sözüm meclisten dışarı) diploma veriyorlar dahi okulda kalma varmı? Endişem bu yönde.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al