wmaraci reklam

Bilgisi ve Önerisi Olan Yazmaktan Çekinmesin

4 Mesajlar 636 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

blogac blogac WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 17 / 15
  • Ticaret 7, (%100)
Arkadaşlar, Manisada bir otelde konaklamam gerekecek. 2 gece yatıcam sadece tek oda, zaten hep dışarıda olucam acaba 2 geceliği kaç para olur otelde kalmak. İlk kez otelde kalıcam. İnternette arattığımda pek gözümü açamadım fiyatlara, acaba Manisa Şehir merkezinde 2 gece kalmak kahvaltı bile olmadan kaç para eder. 100 TL fiyatını geçer mi?

Bilgilendirmenizi bekliyorum fikri olan yazabilir

wmaraci
reklam

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)
Yıldızlı otellere gitmediğin sürece sorun yok. Şehrin girişindeki Saruhanı ve çarşıdaki arma'mıydı neydi kesinlikle gitmemen gereken yerler. Garaj'ın karşısında veya Manolya Meydanı ( 8 havuzu diye geçer ) karşısında ufak oteller var tek odalı. Bana sorarsan ikisinde fiyatları bir sor derim. Seçecek olursan eğer Meydandakini seç namazında niyazında biri vardı. Çarşısını da görmüş olursun bu yol ile :) 30 lirayı geçeceğini düşünmüyorum ama yinede tahminim bu ;) Lokantalar 19:00 a kadar lokanta da bulabilirsin, 24:00 a kadar tek açık lokanta Garajda olur. 24'ten sonra çiğköfte, midye, mısır, söğüş ne bulursan artık :))

Ek Olarak: Odanda pek birşey bırakma yinede ;)
blogac

kişi bu mesajı beğendi.

the World shall know Pain
Interface Designer / IT

blogac blogac WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 17 / 15
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam çok teşekkür ederim :) bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim, zaten şehri bilmiyorum, arkadaşımı ziyaret edeceğim, o yüzden genellikle terminal civarlarında olacağım :) terminale yakın otelleri orda da sorarım indiğimde ancak benim için önemli olan sizinde tarif ettiğiniz tek odalı tek kişilik pansiyon gibi kullanabileceğim oteller :) bilgilendirdiğiniz için teşekkürler tekrardan

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)
terminalden kastınızın tren istasyonu olduğunu varsayarsak geceleri tekin olur, garaj derseniz sabahçı bir çok lokanta vb görebilirsiniz. garajın tam karşısında sağ tarafa doğru ilerlerseniz orada da bir otel olmalıydı.

the World shall know Pain
Interface Designer / IT
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al