wmaraci reklam

Birtema Rezilliği !

32 Mesajlar 6.855 Okunma
wmaraci reklam

egitimm egitimm Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 15 / 41
  • Ticaret 7, (%86)
Bundan 2-3 hafta önce birtema.com sitesinden biportal isimli temayı 200 tl'ye aldım.
satıcı sağolsun ilgisini eksik etmedi kurulumu yapabileceklerini söyledi vs. buraya kadar herşey normal ve güzeldi. Ertesi gün temayı çözmeye çalışırken bir kaç sorunla karşılaştım ve baya uğraşmama rağmen olmadı. Destek talep ettim lakin saat 10'dan sonra ilgilenmediklerini söylediler ama temayı satın alırken saat 10'u geçmişti ve gerekeni yapmışlardı yani isteyince oluyormuş değil mi ? destek ekibiyle konuşmalarımızda bana tema kurulumunu tekrar yapabileceklerini ama 25 tl ücret istediklerini söylediler bunada eyvallah ama benim sorunum bu değil ufak bir sıkıntı kendileri için 1 dk bile değilken yapmadılar aksine birde nasihat edip size balık tutmayı değil balık vermemizi istiyorsunuz diye'de dalga geçer gibi konuştular. ben destek mesajında da belirttim kendi hatam yüzünden oluşan bir sıkıntım var rica babında sizden yardım istiyorum diye ilk haline getirseniz benim kafi dedim ama nuh dediler peygamber demediler. Ben bu bahsi burada kapattım temanın herşeyini öğrendim , geçen gün sitemi sıfırlamam gerekti ve sıfırladım aldığım temayı tekrar yükledim benden lisans kodunu vs istedi halletdim herşeyi ama lisans kodunu girmeme rağmen lisans yoktur vs diye hata almaya devam ettim. 3 hafta sonra dnışmak için yeniden destek istedim ama onlara yaptırmak için değil nasıl çözebilirim dedim. online mesaj hattına yazdım ilk önce ticket açıp yaz dedi. oraya ticket atıp yazdım yine bana adam akıllı bir cevap verilmedi dikkate alınmadım lütfedip yazdığım şeylere cevaplar bile 2-3 saati buluyor sadece 1 kelime edip 3 saat görünmüyorlar. ben bütün gün mesaj geldimi diye kontrol ediyorum. Velhasıl sonunda Lanet olsun temanızada sizede dedim kurmuyorum paramıda helal etmiyorum temayıda kurmuyorum dedim bıraktım çünkü bezdirdiler olan bütün hevesimi emdiler. bunlar benim yaşadıklarım hak veren olur,olmaz farketmez kimseyi kötülemiyorum başıma geleni anlatıyorum.
Kiroglumarket VoltajKA anonymoussecond

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

persius35 persius35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek programcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 18 / 63
  • Ticaret 1, (%100)
teme nedir yardımcı olalım
egitimm

kişi bu mesajı beğendi.

Php Kodlama - Wordpress - Nft Tasarım

egitimm egitimm Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 15 / 41
  • Ticaret 7, (%86)
Teşekkür ederim kardeşim sağol. Siteyi sildim toptan daha o temayıda görmek içimden gelmiyo açıkcası. Ben 26 yaşındayım böyle adamların karşısındaki hep çocuk olarak gördüğünü düşünüyorum konu hakkında pek bilgim yok diye süründürüyorla nerden kapsak kar anlayışıdır bu çok yazık. Teklifin için sağol :norespond:
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

persius35 persius35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek programcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 18 / 63
  • Ticaret 1, (%100)
sağlık olsun fabrikasyon usulü çalışan insanları değilde işinin uzmanı insanlarla çalışmanızı öneririm belki birazdaha fazla ücret ödersiniz ama memnun kalırsınız

Php Kodlama - Wordpress - Nft Tasarım

wmaraci

btnaslan btnaslan Bilinen Hayatı Kodlayın Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek WebMater, Seo, YouTuber
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 131 / 220
  • Ticaret 16, (%100)
Benim de geçen sene bu site yüzünden şikayetim olmustu admin bey sağolsun kişiyi forumdan attı. Ben gider dünyanın en kötü temasını alırım ama bunlarin bir tane TEMA’sını almam

Umitunal Umitunal Webfaresi.net Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webfaresi.net r00tadmin
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ü** Ü**
  • Mesajlar 997
  • Beğeniler 379 / 378
  • Ticaret 27, (%93)
geçmiş olsun kulağıma küpe olsun tema arayışı içersindeyim eğer bir tema denk gelirse dikkatli olurum

Webfaresi.net Beklerim

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Hep diyorum, Türk temacılara destek olalım ama neden?

Bu forumda üye olan birinin temasında mesela 1.5 MB font mevcut. Site sahibi iletişime geçiyor, demo da normal çalışıyor cevabını alıyor. Dalga geçiyor esasında! Halbuki demo sitesinde de 1.5 MB font mevcut :)
Biz eşeğiz ya! 3 saat uğraşıyoruz düzenleme yapıyoruz. Site sahibi de bilgi sahibi olmadığından bize dert yanıyor. Tema satıldı parasını temacı aldı eyvallah. Ya bizim emeğimiz ne oluyor? Ekstra ücret nasıl talep edelim biz peki?

Biri sürekli search console hatalarına sebep olur. Biri 406 hatası verir sürekli, iletirsin yapabileceğim bir şey yok der; halbuki teması Php 5.6 üzerinde çalışmaz. Yahu nasıl yapabileceğin bir şey yok kardeşim? Php 7.0 da çalışır mesela biri, 7.1 veya 7.2 mümkün değil çalışmaz. İletirsin, sanırsın ki dünyanın en iyi temacısı :)

Wp güncellemelerinden bi haberler kendileri. Demo sitelerine bile bakınca bir sürü hata bulursunuz. Ama havalarından geçilmez beyefendilerin.

100 TL kar edeceksiniz diye aldanmayın, daha çok masraf çıkıyor aslında. Gidin adam gibi Themeforest den yabancı tema alın.
ZenginAnil yasinatagun yelkovan

kişi bu mesajı beğendi.

icoblive icoblive WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Ç**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 11 / 22
  • Ticaret 2, (%100)

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

Bu forumda üye olan birinin temasında mesela 1.5 MB font mevcut. Site sahibi iletişime geçiyor, demo da normal çalışıyor cevabını alıyor. Dalga geçiyor esasında! Halbuki demo sitesinde de 1.5 MB font mevcut :)
Biz eşeğiz ya! 3 saat uğraşıyoruz düzenleme yapıyoruz. Site sahibi de bilgi sahibi olmadığından bize dert yanıyor. Tema satıldı parasını temacı aldı eyvallah. Ya bizim emeğimiz ne oluyor? Ekstra ücret nasıl talep edelim biz peki?

Biri sürekli search console hatalarına sebep olur. Biri 406 hatası verir sürekli, iletirsin yapabileceğim bir şey yok der; halbuki teması Php 5.6 üzerinde çalışmaz. Yahu nasıl yapabileceğin bir şey yok kardeşim? Php 7.0 da çalışır mesela biri, 7.1 veya 7.2 mümkün değil çalışmaz. İletirsin, sanırsın ki dünyanın en iyi temacısı :)

Wp güncellemelerinden bi haberler kendileri. Demo sitelerine bile bakınca bir sürü hata bulursunuz. Ama havalarından geçilmez beyefendilerin.

100 TL kar edeceksiniz diye aldanmayın, daha çok masraf çıkıyor aslında. Gidin adam gibi Themeforest den yabancı tema alın.

Wmaracında saygı duyarak okuduğum yazılardan birisi oldu.
yilmaz70 muhammetali70

kişi bu mesajı beğendi.

wpuzman wpuzman WordPress Developer Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 2773
  • Beğeniler 293 / 949
  • Ticaret 33, (%100)

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

Biraz ağır bir eleştiri olmuş. İşini hakkıyla yapan illaki vardır.

BySaNCeZ BySaNCeZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1195
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)
1 kere almayı düşündüm canlı destek e başvurdum baktım destekteki arkadaşın konuşması çocuk gibi direk sayfadan çıktım. Bu konuda temafabrikayı tercih etmek lazım adamlar her zaman destekden her konuda yardımcı oluyorlar. Geçmiş olsun şikayetvar.com a yazmanızda fayda olacaktır.

Her Kul Kendi Kaderini Yaşarmış..
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al