wmaraci reklam

Bunaldım artık

24 Mesajlar 2.581 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

RootFRM RootFRM Müşteri Temsilcisi Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek MT
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 88 / 89
  • Ticaret 2, (%100)
Bir buçuk senedir çağrı merkezinde çalışıyorum artık çok bunaldım psikolojik anlamda çok darlanmaya başladım arkadaşlar kendimi artık rahat hissedemiyorum nasıl bir yol izlemeliyim ? Arayan insanların anlamamalarından inatcılığından herşeyi bedava istemelerinden bunalır hale geldim. Artık biri aradığında çağrı merkezine hoş geldiniz der edasıyla açıyorum.

Bugüne kadar hep ileri denedik.
wmaraci
reklam

Heisenberg0133 Heisenberg0133 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Jr. Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 768 / 377
  • Ticaret 14, (%100)
RootFRM İnsanlarla uğraşmak gerçekten çok zor, hele sizin işiniz gerçekten çok daha zor. Allah sabır versin... Biraz birikimin var ise blog/websitesi satın al, ads geliri peşinde koş bence. En azından kimseye hesap verme derdin olmaz, kimseyle muhatap olmak zorunda kalmazsın. İçeriklerini girer keyfine bakarsın...

Klişe bir tavsiye oldu ama, insanlarla muhatap olmadan yapılabilecek en uygun iş şu an bu bence.
RootFRM

kişi bu mesajı beğendi.

LocalSeo LocalSeo Platin Üye Kimlik Onayı
  • Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Tarih
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 204 / 294
  • Ticaret 8, (%100)
"50 TL benim için önemli değil ama neden 55 TL oldu faturam. Hiç önemli değil para. Para zerre umrumda değil.... 1 dk sonra: Parayı sokakta bulmuyoruz."

Bu muhabbet çoktur şimdi.
RootFRM MRCBOX

kişi bu mesajı beğendi.

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)
İşten çıkın , eğer maddi açıdan benzer iş bulabiliyorsanız mutsuz olduğunuz yerde kalmayın
RootFRM

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
İşiniz zor olabilir ama başka mesleklerle bir kıyaslama yapın asker oldugunuzu düşünün 35 40 derece sıcaklıkta sırtınızda çanta operasyon a gidiyorsunuz. Birde böyle düşünün. Selametle
RootFRM

kişi bu mesajı beğendi.

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)

LocalSeo adlı üyeden alıntı

"50 TL benim için önemli değil ama neden 55 TL oldu faturam. Hiç önemli değil para. Para zerre umrumda değil.... 1 dk sonra: Parayı sokakta bulmuyoruz."

Hahaha aynen öyle
RootFRM

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek MT
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 88 / 89
  • Ticaret 2, (%100)

Heisenberg0133 adlı üyeden alıntı

RootFRM İnsanlarla uğraşmak gerçekten çok zor, hele sizin işiniz gerçekten çok daha zor. Allah sabır versin... Biraz birikimin var ise blog/websitesi satın al, ads geliri peşinde koş bence. En azından kimseye hesap verme derdin olmaz, kimseyle muhatap olmak zorunda kalmazsın. İçeriklerini girer keyfine bakarsın...

Klişe bir tavsiye oldu ama, insanlarla muhatap olmadan yapılabilecek en uygun iş şu an bu bence.

Değerli yorumun için teşekkür ederim popüler bir gsm şirketinde çalışıyorum ne yazık ki her saniyem dolu geçiyor, kişisel blog sitem var isimsoyisim.com.tr fakat işe başladıktan sonra ilgilenemez oldum şu sıralar aylık ödemeleri unutkanlıktan dolayı geç yaptığımdan site suspend olup duruyordu yıllık ödeme yaptım askıya alınmayacak artık ama içerik konusunda zorlanıyorum biraz kafamı oraya yormak istiyorum artık söylediğinizi yapmaya çalışıyorum ama sizin gibi insanlar sayesinde konuyla ilgili tavsiyeler aldıkça kendime geliyorum bendee böyle biriyim :)

LocalSeo adlı üyeden alıntı

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim,Çok haklısınız, 2.32 telsiz kullanım aylık ücreti faturaya yansıyor ben telsiz kullanmıyorum ki ? şeklinde cevaplar alıyoruz bedava internet bedava internet bedava internet diyen insanlarla uğraşıyoruz hele karşımızda ki insan beni faturayı düzenleyen kişi hattındaki şeyleri istersem sınırsız yapabileceğimi düşünen kişi olunca olmuyor. Ha birde kullandığını kullanmadım ben kardeşim diyerek savuranlar yüzünden geçilmiyor.

murattat adlı üyeden alıntı

İşten çıkın , eğer maddi açıdan benzer iş bulabiliyorsanız mutsuz olduğunuz yerde kalmayın
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim,Normalde üniversite okuyacaktım fakat ailevi sorunlardan ötürü çalışmam zorunlu oldu :'(

ogzhntr adlı üyeden alıntı

İşiniz zor olabilir ama başka mesleklerle bir kıyaslama yapın asker oldugunuzu düşünün 35 40 derece sıcaklıkta sırtınızda çanta operasyon a gidiyorsunuz. Birde böyle düşünün. Selametle

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim,Tabi ki kıyaslanma yapılamaz o konuda tamamiyle fakat insanlarla anlaşmak çok zor ve o gün ortalama 110 kişiyle anlaşmaya çalıştığınızı var sayın çok kötü ama tabi ki canını ortaya koyan babalarımız abilerimizin yanında bizimkisi bir hiç.
ogzhntr

kişi bu mesajı beğendi.

ibrahim3894 ibrahim3894 . Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek WebProgramcılık
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 34 / 35
  • Ticaret 1, (%100)
Allah yardımcınız olsun. En zor meslek, insanlar ile uğraşmaktır diye düşünüyorum. Kendisini haksız olduğu halde haklı gören ve her konuda bilgili olduğunu sanan insanlar ile uğraşmak daha da zorlaştırıyor mesleği.
RootFRM

kişi bu mesajı beğendi.

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
Yaşını bilmiyorum kardeşim diye hitap etmek istiyorum sıkma o güzel canını daima pozitif düşün sabah erken kalktığında bugün çok iyiyim huzurluyum sonra yolda giderken insanlara selam verin işini sevmeye çalışın boş zamanlarınızda hayvanları besleyin karikatür dergileri okuyun ve ise başlamadan önce çok az bir miktar bitter çikolata tüketin ben 4sk3ri personelim ben bu şekilde yapıyorum sizede tavsiyem emin olun düzelecektir. Selametle iyi forumlar

Kusura bakmayın imla ve kelime hataları olabilir mobilden giriyorum. 🙂
RootFRM

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek MT
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 88 / 89
  • Ticaret 2, (%100)

ibrahim3894 adlı üyeden alıntı

Allah yardımcınız olsun. En zor meslek, insanlar ile uğraşmaktır diye düşünüyorum. Kendisini haksız olduğu halde haklı gören ve her konuda bilgili olduğunu sanan insanlar ile uğraşmak daha da zorlaştırıyor mesleği.

Değerli zamanını benimle paylaştığın için teşekkür ediyorum, bazen çalışan arkadaşlarla moladayken şunu düşünüyoruz. Belirli bir kesime bu simkartları bi değerlendirme testi veya normal bir sınava tabi tutmadan vermeseler keşke diyoruz o kadar strese sokturacak seviyelere geldi durum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al