wmaraci reklam

Cahil ile çalışmaktan yıldım

10 Mesajlar 992 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ONE ONE Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web hizmetleri - SEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 8 / 154
  • Ticaret 11, (%82)
Başlıkta belirttiğim gibi gerçekten yoruldum. Genellikle bölgesel çalışmalar ile esnaflara yönelik çalışıyorum. Kitlemizi oluşturduk ve kazanç sağlıyoruz çok şükür ama gerçekten gına geldi. Bugün yeni bir müşteri beni görüşmeye çağırdı gittim. Çalışmaya başlayalı daha 1 hafta oldu sürekli sitede yaptığım değişiklikleri sorguluyor anlatıyorum anlamıyor internette farklı yazdığını iddia ediyor beni öneren arkadaşının sitesi 1 haftada sıralamaya çıktığı için kendiside aynı şeyi istiyor rekabeti anlatıyorum kafası basmıyor anlamaması gayet normal sinir eden bu değil bana sitesinin sıralama için yaptığı ayarları bozmak ve sabote etmekle suçladı. ( Yaptığı seo anahtar kelimeyi sürekli tekrar etmek ) bende bekle geliyorum dedim atmye gidip para çektim masaya attım çıktım. Size tavsiyem kendini zeki zanneden cahillerden uzak durun. Aklınca ben işi yokuşa sürerek ondan daha çok para koparacakmışım o yüzden kendi yaptığı sürekli tekrarlanan anahtar kelimeleri silmişim.
cihatnet sterk hsntngr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Heisenberg0133 Heisenberg0133 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Jr. Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 768 / 377
  • Ticaret 14, (%100)
Hemen hemen aynı sorundan muzdaribim, Allah hepimize sabır versin hocam. Fazla takmayın

nurullahtrkglu nurullahtrkglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Okumakta
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 16 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
İşi bilmeyen adamlardan uzak duracaksınız hocam az para , rahat kafa olsun

Instagram Panelleri İçin Proxy Almak İçin Profilime Gir!

SezerGoc SezerGoc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 6 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Aldığın parayı ne diye geri verirsin ki? Vakit harcayıp emek vermişsin adama bir site yapmışsın, anlaşmazlıktan parayı iade etmek ne demek Neticede onun zeka problemi sizin sorununuz değil.. Ben haydi bul kendine birini der bir daha telefonlarına bakmazdım.
Yeninesil44

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Yeninesil44 Yeninesil44 Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)
böyleleri 1-2 kez dolandırılmadıkca yada yanına kar bırakıldıkca sanal ortamda kendilerini bi halt zannetmeye devam eder, 1-2 kez başına iş gelsin kuzu gibi olurlar :D

MultiAnaliz.com

Erhanyavuz91 Erhanyavuz91 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 719
  • Beğeniler 127 / 221
  • Ticaret 22, (%100)
Bence sabırlı olmalı ve o adama o hizmeti vermeliydiniz. Neticede müşteriyi anlamak ve yaptığınız şeyi ona anlatmakta iş tanımınızın içinde olmalı:) Zaten anahtar kelimeyi tekrar etmeyle olayın çözülmeyeceğini anlayabilse size hiç ulaşmazdı belki de :)
lacivertt

kişi bu mesajı beğendi.

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)
Bu şekilde adamlara hizmet vermeyim hocam mesela müşteri yazıyor 10 tl lik paket alacağım diyor tamma diyorum ıban gönderiyorum bana diyor nasıl güvenecem bana güven sağla anlatıyorum deneme atarız vs vs sonra 1 msj bildirimi geliyor konuşma aynen su şekilde
-merhaba
merhaba
-bu paket 30 Tl degilmi
doğrudur
tamam hesap no at

Basit bir örnek bu 500 tl soru sormadan yatıran da var 10 tl yatıracak olup sanki iflas edecekmiş gibi olanda var müşteri de haklı ama güvenmiyosan almazsın bu iş bukadar alacak adam boş yapmıyor alan alır alan almaz hocam dengesiz adamlar geldiğinde isterse 1000 tl lik alsın satmıyorum kardeşim diyin çünki 1000 tl verirler 10000 tl vermiş gibi sabah akşam saatlerce sizi meşgul ederler

ONE ONE Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web hizmetleri - SEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 8 / 154
  • Ticaret 11, (%82)

Heisenberg0133 adlı üyeden alıntı

Hemen hemen aynı sorundan muzdaribim, Allah hepimize sabır versin hocam. Fazla takmayın
Hepsine alıştım ama bu itham hiç hoşuma gitmedi.

nurullahtrkglu adlı üyeden alıntı

İşi bilmeyen adamlardan uzak duracaksınız hocam az para , rahat kafa olsun
Şeytan diyor başvur bir firmaya eleman gibi çalış ne kafanı şişiriyorsun ama işte kendine çalışmakta ayrı.

SezerGoc adlı üyeden alıntı

Aldığın parayı ne diye geri verirsin ki? Vakit harcayıp emek vermişsin adama bir site yapmışsın, anlaşmazlıktan parayı iade etmek ne demek Neticede onun zeka problemi sizin sorununuz değil.. Ben haydi bul kendine birini der bir daha telefonlarına bakmazdım.
Hocam ben bir hafta genelde analiz yaparım rakipler sitenin geçmişi rakip sitelerin yaptığı değişikler gibi ben bir tasarım oluşturmadım yani. Şimdi bu adam biraz sorunlu çıktı bende parasını verdin çıktım.

Yeninesil44 adlı üyeden alıntı

böyleleri 1-2 kez dolandırılmadıkca yada yanına kar bırakıldıkca sanal ortamda kendilerini bi halt zannetmeye devam eder, 1-2 kez başına iş gelsin kuzu gibi olurlar :D
Yinede kimse dolandırılmasın kötü bir his.

MRCBOX adlı üyeden alıntı

Bu şekilde adamlara hizmet vermeyim hocam mesela müşteri yazıyor 10 tl lik paket alacağım diyor tamma diyorum ıban gönderiyorum bana diyor nasıl güvenecem bana güven sağla anlatıyorum deneme atarız vs vs sonra 1 msj bildirimi geliyor konuşma aynen su şekilde
-merhaba
merhaba
-bu paket 30 Tl degilmi
doğrudur
tamam hesap no at

Basit bir örnek bu 500 tl soru sormadan yatıran da var 10 tl yatıracak olup sanki iflas edecekmiş gibi olanda var müşteri de haklı ama güvenmiyosan almazsın bu iş bukadar alacak adam boş yapmıyor alan alır alan almaz hocam dengesiz adamlar geldiğinde isterse 1000 tl lik alsın satmıyorum kardeşim diyin çünki 1000 tl verirler 10000 tl vermiş gibi sabah akşam saatlerce sizi meşgul ederler
Hocam adam bana 2000 lira vermiş ben bu iki bin lirayı alıp işini görmesem adım **************ya çıkacak ne iki bin liralar kaybedecem. Ben neden bunu göze alayım ki bunu anlamıyor millet.

Erhanyavuz91 adlı üyeden alıntı

Bence sabırlı olmalı ve o adama o hizmeti vermeliydiniz. Neticede müşteriyi anlamak ve yaptığınız şeyi ona anlatmakta iş tanımınızın içinde olmalı:) Zaten anahtar kelimeyi tekrar etmeyle olayın çözülmeyeceğini anlayabilse size hiç ulaşmazdı belki de :)

Tabiki içinde neredeyse tüm müşterilerim bu işlerden pek anlamıyor hatta hiç dinlemek istemeyen bile var biz seni duyduk bulduk sen bilirsin gerisini diye de var. Bu şahsın problemi anlamamak değil kurgulamak. Aklınca ondan para koparmak için sitenin ayarlarını bozup bu iş zor diyip daha fazla para isteyecekmişim. Gerek yok böyle insanlara.

hsntngr hsntngr Kontör at Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 99 / 327
  • Ticaret 3, (%100)
forbes dergisinden bir alıntı

https://www.youtube.com/watch?v=Rk4qgQdp2UA (Google webmasters onaylı kanalından..)

"In the video (above), Cutts states, "Once you start to mention [your keyword] a whole lot, it really doesn't help that much more. There's diminishing returns, and it's just an incremental benefit, but it's really not that large. And what you'll find is that if you continue to repeat stuff over and over again, then you're in danger of getting into keyword stuffing.""

https://www.forbes.com/sites/johnrampton/2017/01/28/seo-keyword-ratio-guide-how-to-not-kill-your-seo/#2cd147d7599a

Müşterilerinize bu tür sağlam temelli reel örnekler verebilirsiniz hocam, belki bir faydası olur. Zaten google'a bu konu hakkında iki kelime yazsanız yüzlerce makale çıkıyor ne kadar zararlı olduğu hakkında.

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)
Maalesef bir çok insan kölelik sisteminin kaldırılmasına hala alışamadı

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al