wmaraci reklam

En çok parayı ben kazanıyorumcular (!)

6 Mesajlar 959 Okunma
wmaraci reklam

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Bir şeye dikkat çekmek istiyorum. Sitenizi para kazanma odaklı açmasanız bile, yani Amacınız ne olursa olsun projenizin ayakta durabilmesi için bir gelire ihtiyacınız var.

Haliyle araştırıp, deneme yanılma yapıp bir şeyleri rayına oturtmaya çalışıyorsunuz. Destek forumların gayesi de bu bilgi ve tecrübe paylaşımı.

Ama son zamanlarda açılan konular " En çok ben kazanıyorum, o kadar çok para kazanıyorum ki inanamazsınız, yattığım yerden para kazanıyorum amaaa kimseye söylemem" tarzında başlıklar. Tamam bazı arkadaşlar gerçekten faydalı şeyler de paylaşıyor ama çok nadir.

Zaten forumda yorum alan ve okunan konular parayla ilgili şeyler. Yardım konularına yorum yapan 2-3 kişi var başka da yok maalesef.

Kazandığı paranın gösterisini yapanları anlamıyorum. Yardım etmeyeceksen, yol göstermeyeceksen neden paylaşıyorsun ki?

Yorumlarda da genelde bu tarz tavsiyeler var. "Hocam o kadar kazanıyorsan sus otur Parana bak kimseyle paylasma, ben o kadar kazansam nasıl kazandığımı babama bile söylemem, nasıl kazandığını kimseye anlatma otur paranı ye..." Gibi mükemmel(!) Tavsiyeler görüyoruz.

Bu eleştirimi eleştirecek insanlar da olacak muhakkak. Ama eğer herkes bilgisini gizleseydi buradaki kimse buralara gelemezdi. Öğrendiğimiz şeyler doğuştan gelmiyor yada bir sabah aniden her şeyi bilmeye başlamadık. Bu yollardan geçmiş insanların (sağolsunlar) tecrübelerini paylaşmaları sonucunda öğrenmedik mi herşeyi? Yani bilgi aktarılarak geldi ve aktarılarak gidecek. Ama bu nesilde bir tıkanma var. Kimse bilgisini paylaşmak istemiyor. Bizim öğrendiğimiz insanlar da bilgilerini paylaşmasa buralara gelir miydik?

Mesele para kazanma konuları değil bütün yardım konuları. Bilgi aktarımı sekteye uğradı artık. Sadece bu forum da değil genel olarak bir sorun var. Karşılıksız tecrübe ve bilgi paylaşma niyetinde değil kimse. Tabiki bu zamana kadar öğrendiği her kelimeyi para vererek öğrenmiş biri varsa buyursun. Önce bi düşünmek lazım bize karşılıksız öğretenler olmasa bu günlere gelebilir miydik?

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

forumcu1 forumcu1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kimyager
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 26 / 101
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam birine birşey anlatılmıyor artık bu forumlarda değil sokaklardada böyle iyi dinleyicilerde yok artık iyi anlatanlarda yok :) neden birşey anlatnaya kalksan ya sitene saldırırlar , adsense kazanıyorum dese adsensesini kapattırmaya uğraşırlar . Birde kanıtsız şu kadar bu kadar kazanıyorumcuların %99 u sallamasyon
Mfa

kişi bu mesajı beğendi.

Php Scriptler https://www.phpscripttr.com

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
Hepimizin masrafları, ödemeleri var. Uğraştığımız, emek harcadığımız, yatırım yapıp para harcayarak öğrendiğimiz bilgileri neden paylaşalım?

Winter is coming !

Buyrun ben neden artık para edecek fikirleri paylaş mıyorumun cevabı
https://emperyalist.site/oglum-parama-sicti-ben-kazandim/
TheEnes41 Arwenn

kişi bu mesajı beğendi.

ea35 ea35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 157 / 98
  • Ticaret 1, (%100)
Para kazanma değil de kimse kimseye yardım etmiyor.
İmzamdaki sitem için günlerdir uğraşıyorum ilan koymuyor kimse. Reklam yapacağım herkes faydalansın diyorum yine tık yok. Çabalıcaz mecburen kimseden hayır yok.

sanalexpress.com - Yeni Nesil İlan Sitesi - İlanını Ekle Para Kazanmaya Başla !
wmaraci
wmaraci

RadiKaL RadiKaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Çiftçi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 281 / 398
  • Ticaret 8, (%100)
En son birine balık tutmayı ogrettigimde benim kovamdakilerin daha kolay tutulacağını düşünüp aldığını gördüm. Tövbe ettim aç kalsın

Zaman böyle artık forumda bu yüzden bu hallerde boşuna sitem etmeyin bakın basinizin çaresine
KursunKalemm Browland parzivalapp

kişi bu mesajı beğendi.

parzivalapp parzivalapp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 29 / 26
  • Ticaret 5, (%100)
RadiKaL o kadar güzel söylemişsin ki ağzına sağlık. şuan durum senin anlattığından ibaret
RadiKaL

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al