wmaraci reklam

Hepsi ÇÖP

12 Mesajlar 1.640 Okunma
wmaraci reklam

Heisenberg0133 Heisenberg0133 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Jr. Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 768 / 377
  • Ticaret 14, (%100)
Ya arkadaşlar bu zamana kadar incelemediğim smm panel scripti kalmadı,bakıyorum etrafa herkes ilanına ''Dünyanın En İyisi'' yazıyor ama bi bakıyorsun script'e hayattan soğutuyor adamı. Yanlış anlamayın şu an piyasadakilerden daha iyisini yapamam,hatta yazılımdan gram anlamam,ama bana öyle geliyor yani. (Sözüm meclisten dışarı kimse alınmasın)

Yine böyle ''Dünyanın En İyisi'' ''SADECE BİZDE'' ci tayfadan SOSYALFOR vardı. Neyse herkes övüyor konunun altında şöyle iyi böyle iyi falan fistan diye,ulan arkadaş bi aldık başımıza gök taşı düşmediği kaldı bir tek. Adamlarda teknik destek yok,işlerini yapıyorlar mı yapmıyorlar mı bilmiyoruz,ne b*k yediklerini kendileri dahi bilmiyorlar.

(Zaten bilinen 2 büyük webmaster forumundan da uzaklaştırıldılar. Bunun vermiş olduğu rahatlıkla da iyice g*t* başı dağıtmış vaziyetteler)

Neyse şimdi diyorum ki: Acaba yeni bir script mi alsak ?, ama alınca onda da bunun gibi sorunlar yaşar mıyız diye aklımdan geçirmiyor değilim ( Büyük ihtimalle yaşarız )

Sonra diyorum ki: ''perfectpanel'e geçelim en iyisi kafamız rahat olur'' ama daha kendi iç konuşmamı bitirmeden gözlerimde döviz kuru ve perfectpanelin fiyat listesi canlanıyor.

Daha sonra şunu düşünüyorum:''Acaba bi yazılımcı arkadaşla anlaşıp scriptin eksikliklerini,olmasını istediklerimi kendim mi yaptırsam?'' diyorum. Sonra o da astarı yüzünden pahalıya denk gelecek madem öyle geç perfectpanel'e diyerek vazgeçiyorum.

Velhasıl kelam kafamda böyle deli sorunlar,ve iç konuşmalarım var :) Biraz size içimi dökeyim dedim,belki fikirleri-tavsiyeleri olan birileri çıkar diyerek.

İyi forumlar...
msa52

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
Yanlis anlamayinda ben 11 ay once ilk smm panelimin satisini yaptim fiyati 500TLydi. Paywant entegresi, 2 sms entegresi birde drip-feed ozelligi vardi. Bu gune kadar benden smm panel alip destek alamayan kimse yoktur 11 ay once satmis olmama ragmen hala destek sagliyorum (panel satis konularim pasif). Piyasada script satis hakkini alan veya ozel yazilim olarak yazdirip satisini yapan kisiler türedi. Adam 3k verip benim yazilimin 2 kati iyisini yazdiriyor ve verdigi parayi kazanmak için 300 TLden lisans satiyor. Normal olarak insanlarda hem iyi hem daha ucuz onu tercih ediyor. Ozel yazilim oldugu icin teknik destek alamiyor ve her hata icin xxx TL odeme yapiyor ( Ben kendi scriptimi satmayi birakip digerlerinin hatalarini duzelttim daha çok kazandirdi :D )
Simdi 3K odeme yapmis ve her hata icin odeme yaparak duzelttiriyor ve lisansi 300 TLden satiyor sizce nereye kadar gider boyle? Bir sure sonra hatalar duzeltilmiyor ve sorun yasamaya basliyorsunuz. Yazilimci olan sosyalfor vardi onada is yuku cok bindi galiba sonunda banlandi.
Yazilimi alirken sorun siz mi yaptiniz, devir mI aldiniz yoksa özel yazilim mi yaptirdiniz diye. Kendi yazilimi olmayipta duzgun destek saglayan kimseyi gormedim ben
Heisenberg0133

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 768 / 377
  • Ticaret 14, (%100)
mehmetmasa katılıyorum hocam. Şu an kullandığım scripti seviyorum aslında,sürekli değişiklik yapmayı seven bir insan da değilim. Şimdi diyorum acaba hataları örnek veriyorum sizle çalışsak veya başka biriyle çalışıp düzelttirsek mi ? Yoksa değmez diyip perfectpanel vb arayışlarına mı girsek.

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
Heisenberg0133 Hocam hangi scripti kullaniyorsunuz bilmiyorum ama hata basi ortalama 50-150 arasi degisir. Ufak defek ise fiyat duser. Perfect panel aylik 500 TLye denk gelse bile pahali surekli odeme yapiyorsunuz
Heisenberg0133

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

ernesto66 ernesto66 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek web master
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 10 / 33
  • Ticaret 8, (%100)
Heisenberg0133 konuyla alakalı pm attım hocam

• Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 768 / 377
  • Ticaret 14, (%100)
ernesto66 Merhaba,pm gelmedi bana kontrol eder misiniz.

• Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek web master
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 10 / 33
  • Ticaret 8, (%100)
Heisenberg0133 gönderilmiş görünüyor efendim
Heisenberg0133

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 768 / 377
  • Ticaret 14, (%100)
ernesto66 gün içinde dönüş yapıcam hocam size,şu an saat geç oldu ayakta zor duruyorum :)

• Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek web master
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 10 / 33
  • Ticaret 8, (%100)
Heisenberg0133 tabiki efendim

• Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek web master
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 10 / 33
  • Ticaret 8, (%100)
Heisenberg0133 inceledinizmi efendim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al