wmaraci reklam

Dolandırmak Bu Kadar Kolay mı? - Facebook Sponsorlu Gönderi İle

5 Mesajlar 861 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MuratDinc MuratDinc Miyavliyo - WiseKitten Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1583
  • Beğeniler 207 / 257
  • Ticaret 5, (%100)
Bir çok kez Facebook'a verdiğim reklam iptal edildi, yanıltıcı denildi..vs itiraz ile tekrar yayınlattım falan sürekli uğraştırdılar. Yok yazı fazla, yok bağlantı içeriği üyelik zorunluluğu gerektiriyor, yok mobil app indirme bağlantısı içeriyor gibi bir çok saçma ve bence haksız iptal oldu. Öte yandan Facebook'da sayısız **************nın reklamını gördüm bu zamana kadar, az önce ise bunu gördüm: http://prntscr.com/pytdge sitede ise direk kart bilgileri toplanıyor. http://prntscr.com/pytdu5 Bu adamlar nasıl reklam yayınlatabiliyorlar halen anlamış değilim, yıllardır bir çok benzer yöntem gördüm, aç bir fake sayfa, at bir gönderi yapıştır reklamı çarp çarpabildiğin kadar kapanırsa yenisini aç.

Ayrıca sayfa şeffaflığı kısmında verdikleri reklamlarda görünmüyor, ben reklam verince çat diye "Bu Sayfanın Reklamları" kısmında verdiğim reklam yayında olduğu sürece görünüyor.

Not: Facebook'un bu konuda ne kadar titiz davrandığını belirtmek için yaşadığım sıkıntıları yazdım, zira çok iyi bir şekilde denetliyorlar. (en azından beni 😸)

👉 Türkiye'nin En Minnoş Kedi Bloğu Miyaliyo! 😻
wmaraci
reklam

Shakedown Shakedown Forza BEŞİKTAŞ Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Çevre Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1708
  • Beğeniler 225 / 548
  • Ticaret 60, (%100)
Muhtemelen cloaker kullanıyorlar, buna benzer birkaç reklam ile bende karşılaşmıştım ve sizinle aynı tepkiyi vermiştim.

"Tabiatın isteklerini anlamazlıktan gelen, cezasını görür." [Balzac]

NeMerak NeMerak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 14 / 213
  • Ticaret 11, (%100)
Her işin bir ustası var dostum
vahdettin

kişi bu mesajı beğendi.

VaveTR

GoFast GoFast En Hızlı Web Hosting Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek IT
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 100 / 84
  • Ticaret 20, (%100)
Yazilar resmin icerisinde oldugu icin AI sistemleri direk algilayamamis konuyu onaylamis demekki. OCR ve NLP teknolojileri okadarda gelismemis demekki facebookun. Manuel ikincil secimlerde direk iptal ediyorlardir ancak yuksek butce ile hemen baslatilmis bi reklam ile zaten binlerce kisiye ulasip potansiyel amaclarina ulasmis oluyorlar bu tarz kisiler. Paylasiminiz icin tesekkurler cok guzel bir ornek
MuratDinc

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Muhammedalican Muhammedalican Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 252
  • Beğeniler 72 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
Bende maalesef günde bir reklam için 8-9 kere revize yaptığımı hatırlıyorum. Üstelik 2 yıl içinde 200k reklam ücreti çıktığımız halde düzenli olarak aynı sorun mevcut. Dediğiniz gibi destek hattına yazıp belirtiyorsunuz o şekilde inceleyip tekrar yayına alıyorlar.

Bazen kabul edilen reklamı kapatıp tekrar açtığımda bile reklamın kabul edilmediğini gördüm.

Sektörüm üzerinden gitmem gerekirse modeller üzerinde bir çalışma yapıyoruz o yüzden çok fazla vücut belli olmaması gerekiyor, yazı çok net ve açık olmaması gerekiyor ve açıklama kısımlarında aldatıcı ve kesinliği belli olmayan içeriklerden dolayı da reklam kabul edilmiyormuş.

Bunların altını çizerek söylüyorum çünkü bu şekilde reklam yapıp aynı şekilde destek üzerinden yazınca ve reklam geçmişinize bakıp onaylama imkanları var. En kötü reklam destek kısmında ulaşacağınız bir arkadaş ile bu sorunu çözebiliyorlar.

Sonuç itibariyle sosyal medyayı doğru kullanan ve bilen bir kullanıcı ancak belirli yerde kendini güvenliğe alabilir diğer türlü gerçekten bilmeyen biri için işler zorlaşabilir bu durumu değerlendiren fırsat bilen **************lar hat safhada..
MuratDinc

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al