wmaraci reklam

eBay'de Satış Yapmak Hk.

3 Mesajlar 1.731 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

VolkanYildiz VolkanYildiz www.volkanyıldız.net Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Geliştirici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad V** Y**
  • Mesajlar 412
  • Beğeniler 723 / 141
  • Ticaret 30, (%100)
Öncelikle herkese merhaba ve iyi geceler. eBay'de bir oyun için, hesap satışı yapmak istiyorum fakat daha önce yapmadım.

Birkaç merak ettiğim konu var, bunları sizden cevaplamanızı rica ediyorum.

1) Malumunuz PayPal'ı kullanamıyoruz, ödeme alacağım zaman nereden alacağım?
2) Benim satacağım ürünler $50-$100 arasında olacak, ödeme alma limiti var mı, varsa kaç ve gerekli şartlar neler?
3) Benim satacağım ürünler dijital olacak, yani hesaba ait e-posta adresi ve şifre vermem gerekecek. Bunu nasıl yapmalıyım?
4) Müşteri memnuniyetini, satış öncesi güvenini arttırmak için ne gibi yollar izlemeliyim?

Ve önemli sorulardan birisi: Bildiğiniz, oyun hesabı satışı için yabancı siteler var mıdır?

Şimdilik aklıma gelenler bunlar, her türlü görüşe açığım. Teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

724SATINALCOM 724SATINALCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)
Fiziki mal olmadığı için takibi zor olacaktır alıcı dispute açabilir ayıca fiyat düşük olursa ürünün üreticisi satışı kaldırtıp belge talep eder..

paypal için yurtışı hesap kullanabilirsin ancak Türkiyeye para bekleme ingilizcen kuvvetliyse paypal'e payoneer hesabı ekletebilirsin fakat pyoneer yıllık kart ücreti ve çekim ücretleri fazladır

ebay 'e ürün listeleme sayısı başta 10 tada 20 aylık limiti 500usd olması lazım. sorunsuz satışların oldukça bu artıyor. benim 15000 usd ama kullanamıyorum bu kadarını

dijital satış hakkında bilgim yok. riskli satış olduğunu düşünüyorum fakat kazancı yüksek olabilir tabii ürünün yasal sahibine takılıncaya kadar. Tabii ebayda sahte ürün satışı yasak. Sahte ürün satanlar isim yani marka adı vermiyorlar zaten fiyatları çok düşük olduğu için alıcı biliyor bu durumu

güven artırmak için internette yolları var ama ben uğraşmadım .duvar kagıdı satışı 90 cent vs. tanıdıklarını bunlardan aldırıp pozitif yorum alıyorsun bu işi yapanlarda varmış ama bilgim yok
VolkanYildiz

kişi bu mesajı beğendi.

enucuzmagaza.biz
amway.com.tr/user/enucuzmagaza/invite=yes
shop.flptr.com
Trendium.Moda

VolkanYildiz VolkanYildiz www.volkanyıldız.net Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Geliştirici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad V** Y**
  • Mesajlar 412
  • Beğeniler 723 / 141
  • Ticaret 30, (%100)
724SATINALCOM yorumlarınız için teşekkür ederim, çok bilgilendirici.

Sahte ürün gibi bir şey değil, sadece bir oyuna ait gerçek hesaplar, üstünde biraz oynanmış o kadar.

Bir de, para çekimi işlemi nasıl oluyor bilginiz var mı?

Farklı kişilerden de yorum almak isterim, hiç bilgim yok bu konuda maalesef. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al