wmaraci reklam

Eski Wmaracina Ne Oldu :(

11 Mesajlar 2.154 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Backlinkim Backlinkim ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Backlink
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 57 / 37
  • Ticaret 20, (%100)
Eskiden burası o kadar çok aktifti ki, şimdi ayda ancak 1-2 tane satış oluyor, o da premium üyelik parasını ancak çıkartıyor...

***'da daha çok satılan hizmetlerimize buradan alıcı bulamıyoruz, sorun bende mi diye baktım fakat genel olarak aktiflik azalmış. Neden bu şekilde oldu, eski günlere geri dönme ümidiyle...
birsevda aspetbiebs

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

samet47 samet47 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek CEO
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 110 / 50
  • Ticaret 0, (%0)
Herkes bana burayı önerdi ama çok çözüm bulamadım haklısınız galiba yeni biriyim bende

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1271
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)
Ben kurumsal üyeyim yarım satte bir konuyu yukarı taşıyabilirim. Ama o kodar kimse yok ki, artık taşımıyorum. Heee elbet ömür boyu burada ve diğer forumlarda olacağız, ama artık her yerde en düşük üyelikleri satın alacağım.
aspetbiebs

kişi bu mesajı beğendi.

zagor6390 zagor6390 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 43 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
Biraz tasarımda gelişme olursa ve tüm konular ana ekranda görünse diğer forumlardaki gibi yani ticaret için ayrı sayfaya gerek kalmadan ve davetiyeli sistem gelse **************lığı önlemek için aktifligi kazanır
aspetbiebs

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Backlinkim Backlinkim ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Backlink
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 57 / 37
  • Ticaret 20, (%100)

selcuksofta adlı üyeden alıntı

Ben kurumsal üyeyim yarım satte bir konuyu yukarı taşıyabilirim. Ama o kodar kimse yok ki, artık taşımıyorum. Heee elbet ömür boyu burada ve diğer forumlarda olacağız, ama artık her yerde en düşük üyelikleri satın alacağım.

Hocam satış olsa, ben de kurumsal alırım direk, hiç düşünmem dahi. Ancak aktiflik olmadıktan sonra almak da mantıklı gelmiyor. Biz de buradayız tabi ki, neredeyse her gün giriyorum.
selcuksofta

kişi bu mesajı beğendi.

Doguhost Doguhost Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
bende plat üyelik almayı düşünüyordum ama aktiflik gerçekten düşük gibi.

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Evet ben de üzülüyorum bu duruma ama tasarıma yada farklı bir konuyla alakası yok bu durumun, ***'dan bahsediyorsunuz evet o konuda da haklısınız adamlar milyon tl yatırım yapıyor ve bir çok kişiye ekmek kapısı oluyor.

Ama burası eskiden aktifti ve yine tasarım böyleydi, üyeler yine aynı üyeler, kendimden bahsetmek istersem eğer eskiden çok ticaret potansiyelim vardı ama bu aralar ekonomik sıkıntıların oluşmasıyla, vergi ve diğer baş ağrıtan ticareti kısıtlayan etkenlerle birlikte ticaret yapmaktan biraz geri kaldım.

Demem o ki kimse tasarımdan bahsetmesin, ekonomik şartlar ve bir çok etkenler yüzünden bu hale geldi wm aracı. Tasarım site sahibi Pasa 'ya tasarım konusunda kendisine yazmıştım ve çalışmaların sürdüğünü söylemişti. Ama tasarımla iş bitmiyor tekrar söylüyorum, bu bizim elimizde burayı aktif kullanırsak aktif olur. :)

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

turkmaxi turkmaxi Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)
Eskisine göre evet biraz düştü aktiflik.Acilen bir seyler yapilmali ve wmaraci eski haline donmeli

https://www.turkmaxi.org Webmaster Forumu

Gokhank58 Gokhank58 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Yazılım/Tasarım
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 16 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
Tasarım alımı açtım ne gelen var ne giden. Tamam ticaret oranı 0. Güvenilmemesini de bir yerde anlayacağım ama forumun bu kadar de aktivite bir durumda olması üzücü gerçekten.
aspetbiebs

kişi bu mesajı beğendi.

UtkuBrs UtkuBrs WM Aracı Yönetici
  • Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad U** P**
  • Mesajlar 1539
  • Beğeniler 527 / 526
  • Ticaret 186, (%100)
Uzun bir süredir WM Aracı için özel bir yazılım geliştirmekle uğraşıyoruz, bu yola çıkmadan önce ne kadar detaylı algoritma çıkarmış olsakta hesaba katmadığımız bir çok detay bize vakit kaybettirdi. Tam anlamıyla bitmedi fakat beta olarak yayına alabileceğimiz konuma gelmek üzere. Yakın bir zamanda duyuru ile detayları paylaşacağız.

Gelelim forumda ki aktiflik durumuna. Günlük trafik olarak geçmiş yıllarla kıyasladığımızda bir kayıp söz konusu değil fakat forumla etkileşime giren üye sayısındaki düşüşün farkındayız. Bunun içinde planladığımız bir çok reklam kampanyası ve etkinlik hali hazırda yeni yazılımın yayın hayatına başlamasını bekliyor.

Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Biraz daha sabır... Özlediğiniz WM Aracı çok yakında :)
Bariswp Pasa uguur

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al