wmaraci reklam

Film Sitesi Açmak İstiyorum Yardım Edermisiniz

14 Mesajlar 25.636 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Sifirnokta Sifirnokta https://www.stilbul.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Webnesil master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 194 / 116
  • Ticaret 15, (%100)
Merhaba arkadaşlar bir film sitesi açmak istiyorum biliyorum çoğunuz dünya kadar var dicek film sitesi ama olsun açmayı istiyorum yalnız nasıl yapıcam film sitesi blog açmaya benzemiyor sanırım kafamda bir kaç soru var cevaplarsanız sevinirim:

1: Film sitesi açmak için yabancı bir hosting firmasımı daha saglıklı risksiz yoksa türkiyedeki hosting firmalarımı..

2: Riskleri nelerdir telif hakları diceksiniz çoğunuz ama binlerce film sitesi var hepside çalışıyorlar ?

3: Film sitesi tema önerisi wordpressmi kullanmalıyım yoksa film scriptimi ?

Bu sorulara cevap verebilirseniz sevinirim...
Arifkya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

EchoBilisim EchoBilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Doğalgaz
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** B**
  • Mesajlar 563
  • Beğeniler 139 / 141
  • Ticaret 2, (%100)
Film sitesi uğraş şsteyen bir platformdur surekli ilgilenip film yüklemeniz lazım filmleri yabancı siteler var oraya yükleyip iframe kodu ile sitende yayınlıyorsun o zaman bir sıkıntı olmuyor telif gelse bile sitenden kaldırırsın 2 senelik film sitem var ilgilenemediğim için öylesine duruyor lisanslı scripttir düşünürseniz pm atın daha detaylı konuşuruz
Darcoty Sifirnokta

kişi bu mesajı beğendi.

Rhost.com.tr EchoBilisim.com AnlıkHaber.com.tr webmasterturkiye.com

Handikap01 Handikap01 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek W*rez, Ad*lt, Film Hosting
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 206 / 89
  • Ticaret 14, (%100)
Hosting Konusunda Offshore Hosting sağlarız.
Sifirnokta

kişi bu mesajı beğendi.

Burakking Burakking WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek _
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 23 / 24
  • Ticaret 15, (%100)
..........
Sifirnokta

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Bir üye rehber niteliğinde bir mesaj yazmıştı zamanında... Film sitelerinin güvenliği ve gizliliği için, bulabilirsem eklerim.

Pek tavsiye ettiğimiz bir şey değil, şurada detaylı bilgi var: Film sitesi kurmak ve para kazanmak
Sifirnokta

kişi bu mesajı beğendi.

Umutirhan Umutirhan Ares # Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)
Teşekkürler İsa :)
Cevapları kısaca şöyle vereyim;
1. Şuanda normal bir host ile işleri yürütebilirsin. Baktın 150 200 hit'lere ulaştın 2GB Ramli bir vds alıp siteni rahatlıkla 1K hitlere kadar taşıyabilirsin o sunucu ile. Baktın işler tıkırında gidiyor herşey yolunca ozaman 4GB ramli güzel bir sunucu alırsın (sunucular yurtdışı olmalı) 15 20K'lara kadar o sunucu götürür seni tabi(!) güzel bir optimizasyon ile. Bunun içinde AKDNZ ahmet abimle görüşmeni tavsiye ederim (:
2. Benim bile bunca yıllık birikimimden sonra hala anlamadığım bir şey varsa o da telifdir. En dandik filme bile bana telif gelirken o filmi google'da arattığınızda 1. sıradaki kişiye nasıl telif gelmez/ geldiyse bile nasıl kaldırmaz kafam almıyor. Benim teliflerle ilgili uyguladığım yöntem şu; Yenilmezler filmine telif gelirse ben bu filmi kaldırırım ve "farklı" bir url ile tekrar yüklerim ne de olsa telif url'ye gelir wmtools'dan. Baktım ona da telif geldi yine farklı bir url ile eklerim bu böyle sürer gider. Ama şu az önce bahsettiğim kafadaki siteler varya, ne hikmetse onların url'leri hiç değişmiyor hep standart. Demekki telif geldiği halde silmiyorlar. Domaini gizledikleri için kendilerini rahat hissediyorlar herhalde ama bende de gizli olmasına rağmen ben bu kadar rahat olamıyorum.
3. Wordpress'in hakkını burada hiç kimse yiyemez net! Eğer bir script alacaksan da şayet şöyle bir artısı olur; wordpress kullanıpta keremiya v5 temasına sahip 500 site varsa script kullanıpta yıldız film scripti olan 200 kişi vardır diyelim (sayılara takılmayın). Burada anlatmak istediğim şey hani şu her tarafta bağıra bağıra "özgün olun özgün olun" diyorlar ya. İşte bu. Ne kadar az kullanılan bir tema/script ile başlarsan senin adına ileride o kadar iyi olur. Fakat "ben bilmediğim şeyle uğraşamam" kurarım wordpressimi alırım temamı botla çeker çeker eklerim de diyebilirsin ama ne kadar başarılı olursun orası tartışılır.
AKDNZ Sifirnokta OzanWeb

kişi bu mesajı beğendi.

Sifirnokta Sifirnokta https://www.stilbul.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Webnesil master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 194 / 116
  • Ticaret 15, (%100)
Çok teşekkürler allah razı olsun süper yardımcı oldunuz özellliklede UMUTİRFAN KARDEŞİM DİKKATLİCE OKUDUM YAZDIKLARINI AYNEN.. katılıyorum sanırım onlara telifte gelse tınlamıyor silmiyorlar... Aldım alacağım bilgileri teşekkürler

kosova kosova WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek torna
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** S**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
http://ensonfilmler.cc/

BatuhanOnline BatuhanOnline WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Haber
  • Konum Erzincan
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Tamamen Ücretsiz Bir Şekilde Film sitesi açmak istiyorsanız bu videoyu izleyin işinize yarayabilir https://youtu.be/AlAjqx292b0

LastWebmaster LastWebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)
keremia temalarını öneriyorlar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al