wmaraci reklam

Bir forum makalemi çaldı

11 Mesajlar 1.641 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

LiveStorm LiveStorm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 21 / 51
  • Ticaret 3, (%67)
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Bir kadın forumu, benim internet sitemdeki içeriğin bir kısmını, sanki kendi yazılarıymış gibi kaynak belirtmeden paylaşmış. Paylaşan hesap ise, forum yöneticilerinin kullandığı bir üye hesabı.

İlgili forumun Whatsapp destek hattına ve mail adreslerine, kaynak belirtmeleri veya direkt yazıyı kaldırmaları için yazdım. İkisinden de hiçbir şekilde cevap alamadım.

İnternet sitem henüz yeni olduğu için benim makalemle benden önde duruyorlar. Hatta güçlü bir forum olduğu için rakip sitelerimden bile öndeler. Ancak bir kaynak yok.

Bu durumu Google'a bildirmem bir sonuç verir mi? Ne yapmalıyım? Yardımlarınızı bekliyorum.
Musa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

lucifer93 lucifer93 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** B**
  • Mesajlar 327
  • Beğeniler 74 / 75
  • Ticaret 0, (%0)
izninizle takipteyim

• Üyelik 24.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 21 / 51
  • Ticaret 3, (%67)
Boşuna takip ediyorsunuz galiba, çok değerli forum üyeleri hiç fikir bile belirtmediler zaten lucifer93

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Sitenizde kullanım şartlarınız yazıyor mu? Dmca kaydınız var mı? Yazının size ait olduğunu kanıtlayabilirseniz telif ihlali yüzünden ihtar gönderin

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2208
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)
Belki o yazı için birsey yapamazsınız ama daha sonra yazacagınız önlemleri ben sıralım size
1 Yazdıgınız yazıları DMCA ile kayıt altına alabılırsınız. Daha sonra benzerı durumlarda google ye bildirdiğinizde o site o kelimede sıralamasına etki eder.
2. Yazıyı yazdıktan sonra google gibi getir yaparsanız indexlenmesini hızlandırırsınız.
3. Yazdıgınız yazıyı yazdıktan hemen sonra pingletin toplu ping araçlarından.
4. Yazı içine site isminizi ekleyin
5. Wp kullanıyorsanız sağ tık kapatma kullanabilirsiniz.
Suan Aklıma gelen bunlar

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

• Üyelik 24.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 21 / 51
  • Ticaret 3, (%67)
Yazıyı yazar yazmaz Google'a kaydediyorum. İlk olarak benden Index alması, Google'ın gözünde o yazıyı benim yapmaz mı? Sitem açılalı sadece 10 gün oldu ve taslağa makale almaktan bunları yapmaya henüz vakit bulamadım. tolhur

DMCA benim de aklımda, teşekkür ederim. Diğer tavsiyeler için de teşekkür ederim. Her yazıyı yayınlar yayınlamaz Search Console'dan dizine ekliyorum. Yazı içine site isminizi ekleyin derken, tam olarak nereye? Paragraf aralarına mı? birsevda

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Forum sitesinin hosting firmasına ulaşmayı deneyebilirsiniz

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2208
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)

LiveStorm adlı üyeden alıntı

Yazıyı yazar yazmaz Google'a kaydediyorum. İlk olarak benden Index alması, Google'ın gözünde o yazıyı benim yapmaz mı? Sitem açılalı sadece 10 gün oldu ve taslağa makale almaktan bunları yapmaya henüz vakit bulamadım. tolhur

DMCA benim de aklımda, teşekkür ederim. Diğer tavsiyeler için de teşekkür ederim. Her yazıyı yayınlar yayınlamaz Search Console'dan dizine ekliyorum. Yazı içine site isminizi ekleyin derken, tam olarak nereye? Paragraf aralarına mı? birsevda

yazı içinde satır aralarına. Eğer kopyala yapıştırda dikkat etmiyorsa size link sağlamıs olacaktır. Bu da size yarardır.
Bir eklenti vardı bir ara kullanmıştım. Kopyala yaptıklarında sizin linkinizi gizliyordu yazı içine onu bir araştırın.
Bu eklentide işinizi bir nebze görür. WP- CopyProtect

Ek olarak yazınızı 1 kaç imleme sitesinde de paylasırsanız indexlenmenız pekişecektir.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

Emirh4nY Emirh4nY bedelsizhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Bilgi Güvenliği Uzmanı
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 293
  • Beğeniler 1 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
tolhur Arkadaşın dediği gibi hosting firmasına ulaşmayı deneyebilirsiniz. Yazının sizin yazınız olduğunu kanıtlayabilirseniz, firma bir şeyler yapabilir diye düşünüyorum.

İyi forumlar.

trkmensa trkmensa Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Sosyal medya
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 1 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
firma hiçbir şekilde bir şey yapamaz. yazılı belgelerde bu makale de olsa resmi olarak beyanda bulunmadığınız sürece herhangi bir patent, lisans, hak koşulu kimse bir şey yapamaz. istediğin kadar şikayette bulun içindeki "araba" kelimesini "araç" yapsa yine hakkından mahrum kalırsın..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al