wmaraci reklam

Gelecek Kaygısı ve WEB Alanı

2 Mesajlar 492 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

muhammedkarakaya muhammedkarakaya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 34 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba wm lar.
Bilgisayar programcılığı üniversite öğrencisiyim, fakat matematik temelim vs olmadığı için bu dersi verememe (şimdikini versem bile ileriki sayısal dersleri verememe) gibi bir durumum var. Ben de WEB alanında bilgilerimi ilerletip PHP yi daha derinlemesine
Noje js, Vue,Django gibi dilleri fw leri çözüp bu alanda ilerlemeyi düşünüyorum.
Bu alanlarda ülkemizde iş bulmak mümkün müdür? Mümkün ise sizce rahat yaşanır mı?

Neden bu bölümü yazdın diyenler için ise;
Tercihleri yapmadan önce site üzerinden dersleri kontrol ettim ve uygun göründü, daha sonra okul başlayınca güncellediler.
Seçmeli (sözde seçmeli) beden dersine giriyoruz. Matematik dersi sadece mat1 olarak 1. dönem var iken daha onraları temel elektronik ölçme ile 2. döneme mat ıı olarak konuldu.
Tabi tercih öncesinde bunların esamesi okunmuyordu.
Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

wmaraci
reklam

miyondemli miyondemli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 129 / 137
  • Ticaret 30, (%100)
muhammedkarakaya Bence üreten her insanın bir işte çalışma mantığından çıkması gerekiyor.

Front-end hoşuna gidiyor onunla mı ilgileniyorsun.

https://themeforest.net/category/wordpress

İngilizceni geliştir. Profesyonel temalar yapmaya başla. Piyasanın ihtiyaç duyduğu temalardan güzel bir portföy oluşturup satışını yap hem ülkeye döviz sok, hem de tertemiz kazan.

Keza

Sen back-end istiyor gibisin

Önce piyasaya hizmet et. Kurumsal, bireysel çözümler üret. Para sorununu çöz sonra hayalinde ki projeler için çalış. Kendi ekibini kur ve bu geleneksel şirketler gibi olmasın.
Elinde sonunda sınır dışına hizmet et.

https://decidehub.com

https://www.youtube.com/watch?v=Q6aThAprGno

Kadir Köymen'in fikirleri çok iyi bence. Radyo521 güzel bir vizyon katıyor insana.

Kısaca iş her zaman var sen kimin hangi sorununu çözeceğini ve bunun piyasada ki karşılığı nedir onu çözmelisin. Güzel müşteriler bulursan, onlar seni gerekli konuma getirir, şirketini de kurar.

Tabi "Sen ne yapıyorsun?" diyebilirsin.

Şu an düşüşler, yükselişler arasında gidip gelirken elimden geldiğince hizmet vermeye çalışıyorum. Bilgimi genişletip, kafamda ki fikirleri işler hale getirmek istiyorum. Bakalım zaman gösterecek.

Kaygılanma, alanınla ilgili hizmet vermeye başla. Okuldan geçer not al ve bu dahil bütün bilgiler yanlış. :) Sadece teknik bilgileri takip et. Belirli uğur ve amaçlarda çalışıp, çabalayan herkes umarım güzel bir yerlere gelir.
muhammedkarakaya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al